Luty to miesiąc wielbicieli ska, reggae, pozytywnych wibracji. W łódzkich klubach masa tego typu imprez. W Dekompresji 12 lutego Reggae Love, 25 lutego zagra Happysad. W Stereo Krogs 5 lutego Zabili mi Żółwia, 12 lutego Koniec Świata, 26 lutego the Stylacja plus 25 lutego Farben Lehre. 6 lutego w Luce wystąpi legendarny Dezerter, 10 lutego w Dekompresji maraton ostrego grania na cele charytatywne.

Dla wielbicieli hip-hopu 12 lutego w Hali Sportowej – The First Dance War with Polish Rap. 11 lutego w Jazzdze zaprezentuje się jeden z najciekawszych zeszłorocznych projektów, Tryp.

Na zakończenie zachęcamy do pójścia na imprezy pod patronatem Plastra. W Improwizacji – 6 lutego wystąpi The Color z Krzysztofem Ścierańskim, 19 lutego thrash metalowa impreza The Death and Ressurection Show, 26 lutego Festiwal Wraków. W naszej kawiarni w Śródmiejskim Forum Kultury – 2 lutego Tres Botellas de la Leche, 9 lutego Front – Rebelia ESM, 16 lutego Hellever, a 23 lutego Da Funkoholix.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator zjadziecie tutaj


LUTY 2011
(aktualizacja 8 lutego)

Kluby, w których odbywają się koncerty

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
5 lutego
12 lutego
17:00 H’ernest
19:00 Kerry Band
Antrakt, Zachodnia 93
w lutym brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
w lutym brak informacji o koncertach
Bagdad Cafe, Jaracza 45
12 lutego
18 lutego
24 lutego
22:00 Love & Hate
22:00 Rebeka – Live
21:00 Japko Birthday Party
Blu&Home, Plac Komuny Paryskiej 5
w lutym brak informacji o koncertach
Bycze Oko, Wólczańska 38
25 lutego 20:00 Slip, Identity, Strong So Far
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
10 lutego 19:00 Dominika “Donya” Wołosewicz
Centrum Kultury Młodych, Lokatorska 13
w lutym brak informacji o koncertach
Dekompresja, Limanowskiego 200
10 lutego
12 lutego
25 lutego
18:00 I Maraton Charytatywny Metal Cancer Music
20:00 Reggae Love I
19:00 Happysad
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
w lutym brak informacji o koncertach
FabrySTREFA, Piotrkowska 138/140
w lutym brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
14 lutego 19:00 Andrzej i Maja Sikorowscy
Gniazdo Piratów, Żeromskiego 52
1 lutego
2 lutego
3 lutego
4 lutego
5 lutego
6 lutego
7 lutego
8 lutego
9 lutego
10 lutego
11 lutego
12 lutego
13 lutego
14 lutego
15 lutego
16 lutego
17 lutego
18 lutego
19 lutego
20 lutego
21 lutego
22 lutego
23 lutego
24 lutego
25 lutego
26 lutego
27 lutego
28 lutego
20:00 Bandażduo                  
21:00 Danny boy duo                  
21:00 Cztery refy        
21:00 Per Gibas        
21:00 Danny Boy Experience        
20:00 Żeby Nie Piekło                  
20:00 Otwarta Scena Młodych                  
20:00 Qcza                  
21:00 Butter                  
21:00 Na Razie                  
21:00 Carrantuohill        
21:00 Zakaz Wyprzedzania    
20:00 Janusz Nastarowicz                  
20:00 Boso     
20:00 Bandażduo                  
21:00 Lech Dyblik               
21:00 Flash Creep                  
21:00 Pearl Harbor + Sąsiedzi Gustawa                  
21:00 Bandaż Elastyczny        
20:00 Martyna Woźniak
20:00 Yberia                  
20:00 Orkiestra Ta                  
21:00 Kredens Acoustic                  
21:00 Na Razie                  
21:00 EKT-Gdynia
21:00 Mordewind    
21:00 Niezłe JAJA 2 (czyli gra i śpiewa Gniazdowa zgraja)
21:00 Otwarta Scena Młodych
Hala MOSiR, Skorupki 21
12 lutego 20:00 The First Dance War with Polish Rap: Eldo, Molesta, Pezet/Małolat
Heaven, Piłsudskiego 14
w lutym brak informacji o koncertach
Hospital Unit, okolice Działek i Szpitala UM
w lutym brak informacji o koncertach
Improwizacja, Wólczańska 38
6 lutego
19 lutego
26 lutego
19:30 The Colors – Krzysztof Ścierański – PATRONAT PLASTRA
19:00 The Death and Ressurection Show   – PATRONAT PLASTRA 
21:00 Festiwal Wraków – PATRONAT PLASTRA
Irish Pub, Piotrkowska 77
w lutym brak informacji o koncertach
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
4 lutego
11 lutego
21:00 Bandaż Elastyczny
19:00 Southern Cross
Jazzga, Piotrkowska 14
9 lutego
10 lutego
11 lutego
21:00 Sean Noonan’s Brewed by Noon (USA)
21:00 Columbus duo / Jachnabuhl
22:00 Kosmopolitania – drugie spotkanie (m.in. Tryp)
Keja Pub, Kopernika 46
4 lutego
9 lutego
12 lutego
19 lutego
26 lutego
21:00 Młode Wyjce
20:00 Neurotic
21:00 Męski Punkt Widzenia
20:30 Ratuj Się Kto Morze
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
Lizard King, Piotrkowska 62
3 lutego
4 lutego
5 lutego
10 lutego
11 lutego
12 lutego
14 lutego
18 lutego
19 lutego
24 lutego
25 lutego
26 lutego
21:00 Szymon Pejski Band
21:00 ReBus
22:00 Highway
21:00 Benson Trio
22:00 Zagadka
22:00 Mr Blues
21:00 Danny Boy Experience
22:00 Karuzella
22:00 Szymon Pejski Band
21:00 Szymon Pejski Unplugged
22:00 Orkiestra Tanio
22:00 Carte Blanche
Luka, Zachodnia 26
4 lutego
5 lutego
6 lutego
11 lutego
12 lutego
18 lutego
19 lutego
25 lutego
26 lutego
27 lutego
20:00 Sickbag + Origami
20:00 Mahoń Blues Cafe
19:00 Dezerter + Banda Whysego
20:00 Ted Nemeth
20:00 nEXt + Black Jack
20:00 Cash Point
19:00 Litzmannstadt Crew
20:00 4Get Me + Unit: Laundry
20:00 Fabrykanci
20:00 Sainc
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
14 lutego 18:00 Zespół Muzyki i Tańca Cygańskiego “Cztery Struny Skrzypiec”
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
10 lutego
24 lutego
20:00 Coldair
20:00 Wojtek Mazolewski Quintet
Manufaktura, Drewnowska 58
w lutym brak informacji o koncertach
Mięta Bar (dawna Fabryka), Piotrkowska 80
w lutym brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
11 lutego 19:00 Romuald Tesarowicz
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w lutym brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
1 lutego 20:00 The Raw Men Empire
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
4 lutego
16 lutego
19:00 Marcin Różycki
20:00 Mademoiselle Karen
Sala Koncertowa Politechniki Łódzkiej, al. Piłsudskiego 3a
w lutym brak informacji o koncertach
Soma, Stefanowskiego 17
w lutym brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
4 lutego
5 lutego
11 lutego
12 lutego
18 lutego
19 lutego
25 lutego
26 lutego
21:00 Spaces Faces
21:00 Zabili mi Żółwia
21:00 Los Potatos
21:00 Koniec Świata
21:00 Samokhin Hooligans Show
21:00 Kamień Kamień Kamień
21:00 Farben Lehre
21:00 the Stylacja
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
6 lutego
11 lutego
20:00 ZbigBand
20:00 Radioalternatywny vol.4 – Nine Six Project
Studio S.R. Żak, Politechniki 7
w lutym brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w lutym brak informacji o koncertach
Śródmiejskie Forum Kultury – Dom Literatury, Roosevelta 17
2 lutego
9 lutego
16 lutego
23 lutego
19:00 Tres Botellas de la Leche – PATRONAT PLASTRA
19:00 Front – Rebelia ESM
– PATRONAT PLASTRA
19:00 Hellever
– PATRONAT PLASTRA
19:00 Da Funkoholix
– PATRONAT PLASTRA
Teatr Mały (Manufaktura)
6 lutego
20 lutego
19:15 Martyna Jakubowicz – Okruchy życia
19:15 Paweł Orkisz – Dno Serca – ballady Leonarda Cohena
Teatr Wielki, pl. Dąbrowskiego
w lutym brak informacji o koncertach
Tirador, Piotrkowska 55
w lutym brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
8 lutego
10 lutego
26 lutego
17:00 Gra nam wolontariat
20:00 Alone – ODWOŁANY
19:00 Mikromusic
Zapiecek, Piotrkowska 43
4 lutego
5 lutego
11 lutego
12 lutego
18 lutego
19 lutego
26 lutego
21:00 Bracia Soprano
21:00 Piotr Bukartyk
21:00 RockSun
21:00 Alegorya + Rolling Cathous
21:00 Simon Pejski
21:00 Robert Kasprzycki
21:00 Basia Beuth

Kluby Studenckie, w których gra się muzykę “na żywo”

Klub Akademia, Stefanowskiego 17 – czasami odbywają się tu koncerty
w lutym brak informacji o koncertach
Pub Hiluś, Politechniki 11 – grywają tu zespoły rockowe
7 lutego
21 lutego
20:00 Thrudy
20:00 Origami
Klub Medyk, Lumumby 5 – studenci UM organizują tu co semestr koncert rockowy
w lutym brak informacji o koncertach – remont klubu

Zobacz także:

Kluby w Łodzi – informator, mapka

Nasze foto i wideo relacje z koncertów

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_otwarcie_Bagdadu_krzywe2-01
Stary Nowy Bagdad Cafe
Scorpions zagrają w Łodzi
uma
UMA w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*