slashSlash, Edyta Górniak, Zbigniew Wodecki, Perfect, Renata Przemyk, Closterkeller, T.Love, Kobranocka, Stanisława Celińska, Artur Rojek, Coma, Kult, Pogodno, Kayah, Andrzej Piaseczny, Maleńczuk, KAMP!, Mery Komasa, Paxon, Lorein, Zabrocki, Fismoll, Percival, Kortez, Video, Piotr Banach, Proletarya, Psychocukier, Sielska, Ewa Farna, The Dumplings, Mikromusic, LemON, Quebonafide, Dwa Sławy, Kuban, Słoń, TAU, Brain’s All Gone oraz Łódź Disco Fest, Prog The Night. Tak w skrócie wygląda listopad w łódzkich klubach.

W Atlas Arenie w listopadzie czekają na nas Łódź Disco Fest (14 listopada), Slash (20 listopada) oraz Edyta Górniak (29 listopada). W New Yorku usłyszmy – Closterkeller (1 listopada), Pefect (7 listopada), Renatę Przemyk (8 listopada) czy OCN (12 listopada). W Scenografii natomiast pojawią się m.in. TAU (6 listopada), Lombard (8 listopada), Fismoll (12 listopada), Percival (15 listopada), Kortez (18 listopada), Video (19 listopada) oraz T.Love (22 listopada).

W DOMu pojawią się m.in. Gonsofus (3 listopada), Mary Komasa (11 listopada) oraz Paxon (14 listopada). W Stereo Krogs – Piotr Banach (7 listopada), Proletaryat (14 listopada), Psychocukier (20 listopada) oraz Sielska (21 listopada).

W Wytwórni pojawią się kolejno – Ewa Farna (6 listopada), Coma (7 listopada),  Kult (8 listopada), Pogodno (15 listopada), The Dumplings (19 listopada), Kayah (20 listopada), Mikromusic (22 listopada), Andrzej Piaseczny akustycznie (25 listopada), LemON (28 liostopada) oraz Pan Maleńczuk (29 listopada).

10 listopada w Glow wystąpi KAMP!, 14 listopada w Krańcoofce Lorein, 19 listopaa w Lokalu Zabrocki, 27 listopada w Teatrze Wielkim Artur Rojek, a 28 listopada w Sodzie XXANAXX.

PATRONAT PLASTRA: 6 i 7 listopada Prog The Night w Łódzkim Domu Kultury.


LISTOPAD 2015
(aktualizacja 19 listopada 15:25)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
7 listopada
8 listopada
20 listopada
29 listopada
20:00 Marek Kądziela +  Entrails United
20:00 Noisezone
21:00 Joy Pop
21:00 Oslo Kill City
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w listopadzie brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ambasada, Zielona 13
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w listopadzie brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
14 listopada
20 listopada
29 listopada
18:30 Łódź Disco Fest 2015
18:00 Slash
??:?? Edyta Górniak
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
27 listopada 20:00 Mario Bischin
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bedroom, Moniuszki 4a
6 listopada
21 listopada
28 listopada
20:00 Quebonafide x Dwa Sławy x Kuban
18:00 Patrz Co Jest Grane 6
20:00 Słoń
Bekstejdż 51, Kościuszki 51
w listopadzie brak informacji o koncertach
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cabaret, Tuwima 1/3
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
7 listopada
21 listopada
20:00 Amrou Kithkin
20:00 Lili Liliana
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
15 listopada 19:00 The Black Hearts, We Still Have Paris
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
19 listopada 20:30 Jakub Dybżyński Trio
Cotton Club, Politechniki 9a
7 listopada
21 listopada
20:00 Fatlak
20:00 Dream Experience
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w listopadzie brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
3 listopada
6 listopada
7 listopada
8 listopada
11 listopada
13 listopada
14 listopada
15 listopada
20 listopada
22 listopada
28 listopada
20:00 Gonsofus
20:00 Trance Human Culture
20:00 Zielone Ludki
19:30 Blaze of Perdition, Mord’A’Stigmata, Moanaa
20:00 Mary Komasa
20:30 The Kyoto, Silveronion, Jesień
21:00 Paxon
20:00 Cindytalk
21:00 4 urodziny DOMu
22:00 Snowid i Elektryczny Węgorz
20:00 Olo Walicki
19:00 Alegorya + Szwalnia
Dom Literatury, Roosevelta 17
w listopadzie brak informacji o koncertach
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
w listopadzie brak informacji o koncertach
EC-1, Targowa 1/3
w listopadzie brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
19 listopada 21:00 Innercity Ensemble
Ferajna, Piotrkowska 79
w listopadzie brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
8 listopada
15 listopada
28 listopada
16:30 Zbigniew Wodecki
18:00 Zaczarowany Świat Krainy Łagodności
17:00 20:00 Queen symfonicznie
Futurysta, al. Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w listopadzie brak informacji o koncertach
Glow Club, Struga 8/10
10 listopada
20 listopada
20:00 KAMP! + Oxford Drama
18:00 Patryk Kumór
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
7 listopada 21:00 Zdrada pałki
Grzałka 55, Piotrkowska 55
21 listopada 21:00 Jolly Roger
Hala EXPO (stara), Stefanowskiego 30
w listopadzie brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
5 listopada
6 listopada
12 listopada
13 listopada
14 listopada
19 listopada
20 listopada
21 listopada
26 listopada
27 listopada
28 listopada
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 The Melons
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Samica Nosorożca
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Toolmaker
20:00 Ho Guys
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Młudzik i Urlik Acoustic Duo
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
6 listopada
10 listopada
14 listopada
20 listopada
26 listopada
27 listopada
28 listopada
20:00 Złe Psy
21:00 The Rookles
20:30 Brain’s All Gone + Drop Pants
19:00 Venflon + Sabotage – odwołane / 21:00 The Thrill
21:00 Atom Heart
20:00 Bimber Poland & Concrete Hills
21:00 Wowa z Charkowa
Keja Pub, Kopernika 46
6 listopada
7 listopada
8 listopada
13 listopada
14 listopada
19 listopada
20 listopada
21 listopada
27 listopada
29 listopada
21:00 Bez Jacka
17:00 Maciej Zimka
19:00 Jurek Filar
21:00 Samokhin Band
21:00 Na Razie
19:00 Słodki Całus od Buby
21:00 Orkiestra Samanta
21:00 Cztery Refy
21:00 Jig Reel Maniacs
19:00 Lech Dyblik
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w listopadzie brak informacji o koncertach
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
6 listopada
10 listopada
14 listopada
21 listopada
19:00 Fireball, Words of hope, Siant Death
20:00 Moro Moro Land i Knockdown
20:00 Lorein
20:00 Concrete Hills + The Procrasters
Lokal, Pasaż Schillera
19 listopada 20:00 Zabrocki
Lordi’s, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
6 listopada
7 listopada
27 listopada
19:00 Prog the Night
19:00 Prog the Night
19:00 Marek Bałata i Piotr Wójcicki
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
w listopadzie brak informacji o koncertach
Monopolis, Wydawnicza 4
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
8 listopada
27 listopada
18:00 Piosenki Jeremiego Przybory i Jerzego Wassowskiego
19:00 Wieczór z Jerzym Połomskim
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w listopadzie brak informacji o koncertach
New York, Piotrkowska 62
1 listopada
4 listopada
5 listopada
6 listopada
7 listopada
8 listopada
11 listopada
12 listopada
13 listopada
14 listopada
18 listopada
19 listopada
20 listopada
21 listopada
23 listopada
25 listopada
26 listopada
27 listopada
28 listopada
29 listopada
21:00 Closterkeller
20:00 New York Festiwal: The Suits, Przed wschodem słońca, NOD
21:00 Sin Trinity
22:00 Beata Kossakowska & United Blues Experience
21:00 Perfect Akustycznie
20:00 Renata Przemyk Akustycznie
22:00 New York Festiwal: OK. Stop, The Android, Immortal Dreams
20:00 OCN i Rust
22:00 Detox
22:00 Grey Smoke
20:00 New York Festiwal: Monkey Groove, Numer Seryjny i Lorneta
21:00 Freepost
22:00 Velocity
22:00 Hendrix Project
19:30 The Record Company
20:00 New York Festiwal: Gatling Gun, Archibald, Krańcówka
21:00 Luly
22:00 Face To Face
22:00 Qbek
21:00 Mery Spolski i Nimfofunk 
Niebostan, Piotrkowska 17
7 listopada 22:00 Warsaw Balkan Madness
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
18 listopada 20:00 Odpoczno
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w listopadzie brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 25
11 listopada 20:00 Tom Jones
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
6 listopada
14 listopada
21 listopada
19:30 Paweł Wójcik
19:30 Kuba Blokesz
18:30 Mateusz Nagórski
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
6 listopada
8 listopada
12 listopada
14 listopada
15 listopada
17 listopada
18 listopada
19 listopada
22 listopada
19:00 TAU
20:00 Lombard
20:00 Fismoll
21:00 Don & Roland
20:00 Percival
19:00 Bisquit
20:00 Kortez
20:00 Video
20:00 T.Love
Sezon, Piotrkowska 121
5 listopada
6 listopada
19 listopada
20:30 Live Session – Zaduszki
20:30 Samokhin i przyjaciele
20:30 Samokhin i przyjaciele
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
20 listopada
28 listopada
22:00 Gedz aka Gedziula
22:00 XXANAXX
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
6 listopada
7 listopada
13 listopada
14 listopada
20 listopada
21 listopada
27 listopada
28 listopada
21:00 Valkenrag i Quo Vadis
21:00 Ludzie Mili – Piotr Banach
21:00 Kuśka Brothers
21:00 Rezerwat
21:00 Psychocukier
21:00 Sielska
21:00 Merfolk
21:00 Kohuse
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
22 listopada 20:00 Kobranocka
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
14 listopada
19 listopada
20:00 Match&Fuse: The Jist i Owls Are No
19:00 Artykuły Rolne / Alessandro Incorvaia
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
14 listopada 18:00 PGR feat. Marc Bernstein
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
7 listopada 20:00 Cisza Jak Ta
Teatr Arlekin, Wólczańska 5
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
2 listopada 19:15 Bluesowe zaduszki
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
23 listopada 19:00 Michał Bajor
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
28 listopada 20:00 Stanisława Celińska
Teatr Pinokio, Kopernika 16
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 70
13 listopada
20 listopada
19:00 Saagara
19:00 Feng Szuja
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
27 listopada 19:00 Artur Rojek
Teatr V6, Żeromskiego
28 listopada 19:00 Beltaine & Glendalough
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w listopadzie brak informacji o koncertach
Woonerf, 6. sierpnia
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
6 listopada
7 listopada
8 listopada
15 listopada
19 listopada
20 listopada
22 listopada
25 listopada
28 listopada
29 listopada
20:00 Ewa Farna
19:00 Coma
19:00 Kult
20:30 Pogodno
19:00 The Dumplings
20:00 Kayah
19:00 Mikromusic
19:30 Andrzej Piaseczny akustycznie
21:00 LemON
19:00 Pan Maleńczuk
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w listopadzie brak informacji o koncertach

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
smash
Smash The Crash w Łódzkim Domu Kultury
gaba_plakat
Gaba Kulka w Scenografii
VastiJackson
Vasti Jackson w Klubie Mandala

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*