IMG_7993Hundred Seventy Split, Chicago Blues Brothers, Thomas Anders i Modern Talking Band, Tarja Turunen, NOA, Tommy Emmanuel, Maria Peszek, Voo Voo, Strachy Na Lachy, Edyta Bartosiewicz,  Natalia Przybysz, Afromental, Nowe Sytuacje, Bajm, Mister D., Acid Drinkers, Closterkeller, Dezerter, Pokahontaz, Hunter, BOKKA, The Analogs, Carrion, T.Love, Maryla Rodowicz, Maciej Maleńczuk, Gaba Kulka, Rebeka,  The Strapones, Santiago Downbeat, The Toasters, Las Melinas, H.EXE, Eldo, Bracia Figo Fagot, Ten Typ Mes, Eric Shoves Them In His Pockets , Cinemon, Trzynasta w samo południe, Mikromusic, Kurws, Sonia Pisze Piosenki, Bobby The Unicorn, Dr Misio, Curly Hands, Fair Weather Friends, Tides From Nebula, Sjón, G.A.N.G, Little White Lies, Demolka, Power of Trinity, Klara plus Łódź Disco Fest oraz XXII Wielka Gala Jazzowa – Grand Prix Jazz Melomani 2013. Listopada zapowiada się interesująco

W Atlas Arenie kolejno: Lenny Kravitz, Łódź Disco Fest, Chicago Blues Brothers, Bajm, Thomas Anders i Modern Talking Band. W Wytwórni pojawią się: Natalia Przybysz, Afromental, Nowe Sytuacje, Gaba Kulka, Rarja Turunen, Maja Koman, Maria Peszek, Voo Voo, Strachy na Lachy, Rebeka, NOA, Edyta Bartosiewicz czy Tommy Emmanuel. W Scengorafis zagrają m.in. 8 listopada BOKKA, 13 listopada Tides From Nebuka, 14 listopada Fair Weather Friends, 15 listopada Power Of Trinity, 22 listopada Curly Heads, a 28 listopada Dr Misio

W Luce pojawią się m.in. Acid Drinkers 10 listopada, Closterkeller 11 listopada, Dezerter 16 listopada, Pokahontaz 21 listopada czy Hunter 29 listopada. W Stereo Krogs natomiast zobaczymy m.in. The Analogs 14 listopada i Carrion 15 listopada.

Ciekawie prezentują się imprezy w Bedroomie – 6 listopada zagra tam Eldo, 7 listopada Bracia Figo Fagot, 21 listopada Hundred Secenty Split, a 28 listopada Ten Typ Mes. W Grandzie jak zwykle sporo ska-podobnych: The Strapones 3 listopada, Santiago Downbeat 16 listopada czy Las Melinas 29 listopada.

5 listopada w Z innej beczki zobaczymy grupę Jóga. 6 listopada w Łodzi Kaliskiej wystąpi Pornografia, a 13 listopada Kurws. W Owocach i Warzywach 6 listopada zagrają Sonia Pisze Piosenki i Asia i Koty, a 13 listopada Bobby The Unicorn. 9 listopada w Studio Radia Łódź wystąpi T.Love. 7 listopada w Bajkonurze premiera płyty grupy G.A.N.G. 8 listopada w Iron Horse zagra Cochise. W DOMu m.in. 6 listopada Eric Shoves Them In His Pockets, 7 listopada Sjón oraz 9 listopada Cinemon. 22 listopada w Łączniku wystąpi Mikromusic. 27 listopada w Szafie zobaczymy Klarę.

10 listopada w Teatrze Wielkim odbędzie się XXII Wielka Gala Jazzowa – Grand Prix Jazz Melomani 2013, 29 listopada zagra Maciej Maleńczuk. 22 listopada w Teatrze Muzycznym wystąpi Maryla Rodowicz.

9 listopada zapraszamy do Domu Literatury na kolejną odsłonę Łódzkiej Nocy Muzyki

Patronaty Plastra: 20 listopada Koncert Muzycznie Naszpikowani w Luce, 22 listopada w ms cafe Semantyka, 29 listopada w Iron Horse Trzynasta w samo południe 30 listopada w Domu Literatury – Mister D. oraz koncerty w 6. dzielnicy.


LISTOPAD 2014
(aktualizacja 6 listopada 10:55)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
16 listopada
21 listopada
22 listopada
29 listopada
20:00 Insania – PATRONAT PLASTRA
21:00 Innercity Ensemble – PATRONAT PLASTRA
19:00 MK Danish Trio – PATRONAT PLASTRA
21:00 Mazurkiewicz 3FoNIA – PATRONAT PLASTRA
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
7 listopada 19:00 Michał Wróblewski Trio
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
3 listopada
8 listopada
21 listopada
22 listopada
28 listopada
18:00 Lenny Kravitz – przełóżony na 15.12
18:30 Łódź Disco Fest
20:00 Chicago Blues Brothers
20:00 Bajm
20:00 Thomas Anders i Modern Talking Band
Bagdad Cafe, Jaracza 45
21 listopada
22 listopada
20:00 Colorado Band
21:00 H.EXE
Bajkonur, Piłsudskiego 135
7 listopada
15 listopada
20:00 G.A.N.G.
20:00 Bandstart Live #1
Bedroom, Moniuszki 4a
6 listopada
7 listopada
21 listopada
28 listopada
21:00 Eldo
19:00 Bracia Figo Fagot
20:00 Hundred Seventy Split, Indianer, Rust
21:00 Ten Typ Mes
Biblioteka, róg Struga
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bukowina, Bratysławska 2a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
14 listopada 21:00 Little White Lies + Cute Mess
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w listopadzie brak informacji o koncertach
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
28 listopada 20:30 Wowa z Charkowa
DOM, Piotrkowska 138/140
6 listopada
7 listopada
8 listopada
9 listopada
14 listopada
20 listopada
20:00 Eric Shoves Them In His Pockets
20:00 Sjón + Ted Nemeth
22:00 Novika & Mr Lex
20:00 Cinemon + Cute Mess
19:30 BDTH 10 3/4 – Parricide
19:30 BDTH 10 2/4 – Spirit i Minetaur
Dom Literatury, Roosevelta 17
9 listopada
30 listopada
17:00 Łódzka Noc Muzyki – PATRONAT PLASTRA
19:00 Puls Języka: Mister D. – PATRONAT PLASTRA
Dżazuu, Piotrkowska 138/140
7 listopada 20:00 Fouraces + OCD
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
7 listopada
13 listopada
20:00 The White Kites
20:00 Kasper T. Toeplitz / Maciej Ożóg
Ferajna, Piotrkowska 79
w listopadzie brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
17 listopada 19:00 Mariusz Patyra
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
3 listopada
7 listopada
14 listopada
16 listopada
21 listopada
28 listopada
29 listopada
20:00 The Strapones
21:00 Dreadsquad, Liper& DHS, Do It
20:00 Hańba
20:00 Santiago Downbeat
20:00 The Toasters
20:00 The Stubs
20:00 Las Melinas, CT-Tones, Soul Pistols
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w listopadzie brak informacji koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
w listopadzie brak informacji koncertach
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
8 listopada
10 listopada
15 listopada
22 listopada
28 listopada
29 listopada
21:00 Cochise
20:30 Cute Mess
20:30 Alegorya
20:30 Side Road
20:30 Concrete Hills
20:30 Trzynasta w samo południe – PATRONAT PLASTRA
Keja Pub, Kopernika 46
6 listopada
7 listopada
8 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
21 listopada
22 listopada
23 listopada
28 listopada
19:00 Pryas Mates
21:00 Łukasz Nowak i Darko Bugarić
21:00 Toolmaker
21:00 Cztery refy
21:00 Męski Punkt Widzenia
18:00 Dorota Kuziela i Horacy Chrząstek
21:00 Formacja
21:00 Andrzej Sikorowski
19:00 Przeznaczenie
21:00 Beltaine
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
28 listopada 14:00 Młynarski plays Młynarski
Lokal, Pasaż Schillera
15 listopada
22 listopada
21:00 Skyroads
21:00 Demolka / Elektryczny Węgorz
Lordi’s, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Luka, Zachodnia 26
7 listopada
8 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
20 listopada
21 listopada
22 listopada
23 listopada
27 listopada
29 listopada
30 listopada
19:00 Forteca i Tadek
20:00 Kaczor, Żyto
20:00 Acid Drinkers
20:00 Closterkeller
19:00 Furia, Witchmaster, The Worshiper, Rogi
20:00 Dixon37
18:00 AnVision i Leafless Tree, Rain Of Claims
20:00 Dezerter
19:00 Koncerty Muzycznie Naszpikowani – PATRONAT PLASTRA
20:00 Pokahontaz
19:00 Azarath, Stillborn, Thunderwar
18:00 Turr Enuff, The Bad Sleep Well, LOA Karma i The Sin Company
18:00 Decapitated, Materia, Thy Disease, The Sixpounder
20:00 Hunter
19:00 Koncerty Muzycznie Naszpikowani – PATRONAT PLASTRA
Łącznik, Piłsudskiego 135
22 listopada 21:00 Mikromusic
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
7 listopada 20:00 Zaduszki Rockowe
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
6 listopada
13 listopada
20:37 Pornografia + KusiCiele
20:00 Kurws + Ukryte zalety
Manufaktura, Drewnowska 58
8 listopda
9 listopada
12 listopada
16:00 Natalia Nykiel (w EMPIKu)
17:00 T.Love (w EMPIKu)
18:00 Donatan i Cleo (w EMPIKu)
Monopolis, Wydawnicza 4
w listopadzie brak informacji o wydarzeniach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
30 listopada 18:00 Iza Trębacz i Witold Janiak Trio
Muzeum Sztuki/ms cafe, Więckowskiego 36
22 listopada 21:00 Semantyka – PATRONAT PLASTRA
Niebostan, Piotrkowska 17
7 listopada 22:00 Warsaw Balkan Madness
Oficyna, Gdańska 19
w listopadzie brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w listopadzie brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
6 listopada
13 listopada
20:00 Sonia Pisze Piosenki + Asia i Koty
20:00 Bobby The Unicorn
Piotrkowska
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 25
4 listopada 20:00 Sasha Boole
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
5 listopada
6 listopada
8 listopada
28 listopada
19:30 Piotr Bukartyk
19:00 God Loves Ugly
20:00 Spiral + Maze Of Sound
19:30 Tomek Wachnowski 30tka po łódzku
Scenografia, Zachodnia 81/83
7 listopada
8 listopada
13 listopada
14 listopada
15 listopada
22 listopada
28 listopada
29 listopada
20:00 Dominika Zioło
20:00 BOKKA
19:00 Tides From Nebula + Krzysztof Zalewski
20:00 Fair Weather Friends – odwołane
20:00 Power Of Trinity
20:00 Curly Heads
20:00 Dr Misio
19:00 Lilly Hates Roses & Minerals
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
7 listopada
8 listopada
13 listopada
14 listopada
15 listopada
21 listopada
22 listopada
28 listopada
21:00 Los Potatos i Leszek Cichoński
21:00 Grajki, Pogromca Zająca, Radioactiv i Retrovirus
21:00 Gerry Jabłoński Band
21:00 The Analogs + O.D.C.
21:00 Carrion + Milczenie Owiec
21:00 The Bartenders
21:00 Kamień Kamień Kamień
21:00 Pull The Wire
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
9 listopada 20:00 T.Love
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
6 listopada
19 listopada
27 listopada
20:00 Gonsofus  
20:00 Zawada Sextet
20:00 Klara
Teatr Lutnia, Piotrkowska 243
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
23 listopada 18:15 U studni
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
22 listopada
24 listopada
20:00 Maryla Rodowicz
19:00 The World Famous Cotton Club
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
10 listopada
26 listopada
27 listopada
29 listopada
19:00 XXII Wielka Gala Jazzowa – Grand Prix Jazz Melomani 2013
??:00 Patrycja Markowska
19:00 Yamoto
20:00 Maciej Maleńczuk & Psychodancing
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
6 listopada
7 listopada
8 listopada
9 listopada
10 listopada
11 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
22 listopada
23 listopada
28 listopada
29 listopada
30 listopada
19:00 Natalia Przybysz
20:00 Afromental
19:00 Nowe Sytuacje
19:00 Gaba Kulka
19:00 Tarja Turunen
19:00 Punkt Elektrik Session
20:00 Wino-Granie: Maja Koman Unpluged
20:00 Maria Peszek
19:00 Voo Voo
20:00 Strachy Na Lachy
19:00 Rebeka
20:00 NOA
20:00 Edyta Bartosiewicz
20:00 Tommy Emmanuel
Z innej beczki (Moniuszki 6)
5 listopada 20:00 Jóga

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Korn
Power Festival: tańsze bilety dla mieszkańców Łodzi
poparzeni
Poparzeni Kawą Trzy w Scenografii
AZNAVOUR-23
Charles Aznavour w Atlas Arenie
1 Komentarz
  • Grzech
    2 listopada 2014 at 11:46

    A Domie gra SPIRIT, a nie Sprite ;D

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*