litzaW listopadzie seria bardzo ciekawych koncertów. Dwukrotnie w Atlas Arena wystąpi 30 Seconds To Mars, dodatkowo przy Bandurskiego pojawią się: Sade (11 listopada) i Electric Light Orchestra (23 listopada). To jednak nie wszystko.

W Dekompresji prawdziwy muzyczny maraton. Warto wybrać się na Kult (3 listopada), Pezeta (11 listopada), Clan of Xymox (12 listopada), Debbie Davies (13 listopada), Korę (18 listopada), Acid Drinkers (19 listopada), Negatyw (20 listopada), Jacek Stachursky Band Machine (23 listopada), PLN czyli Proletaryat + Luxtorpeda + Noko (25 listopada) i PRLive – Farben lehre, Enej, Analogs, Leniwiec (26 listopada).

W Wytwórni 4 listopada zagra My Riot, 7 listopada The Holmes Brothers. 17 listopada wystąpi tam Zakopower, a dzień później Tune + Lebowski. 19 listopada zagra Nosowska, a miesiąc zakończy 30 listopada koncert symfoniczny Queen w wykonaniu m. in. Kamila Maćkowiaka. W Luce 17 listopada zagra KAT, a dzień później Armia. 19 listopada coś dla fanów gotyckich klimatów – Artrosis, a 27 listopada DagaDana.

W Jazzdze 3 listopada zagra duet Gadecki / Lewy, dwa dni później Pornohagen. 8 listopada zagra tam m. in. Woody Alien. 20 listopada impreza pod patronatem Plastra: The Death and Resurrection Tour. 11 listopada w Improwizacji wystąpi Tymon & The Transistors, a w Iron Horse Pathology. Tydzień później (19 listopada) zapraszamy na pierwszą edycję Metalwar – bitwy kapel hevymetalowych. 12 listopada w Lizard King zagra australijski indie-rockowy The Sunpilots. W Kaliskiej dwa koncerty – 3 listopada Spięty, a 10 listopada Pink Freud. 15 listopada zacznie działać DOM i zagra tam CKOD.

5 listopada w Starej Szwalni wystąpi Pogodno, a 26 listopada legendarny Nagły Atak Spawaczy. 9 listopada w Teatrze Wielkim pojawi się Anna Maria Jopek, 18 listopada w Muzeum Miasta Łodzi wystąpi Urszula 21 listopada w Teatrze Muzycznym zaśpiewa Justyna Steczkowska. Dla wytrawnych warto polecić kolejną odsłonę FKCh – w różnych miejscach sporo występów m. in. Leszka Możdżera, Paco Peny i Atom String Quartet.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


LISTOPAD 2011
(aktualizacja 11 listopada 15:35)


Kluby, w których odbywają się koncerty

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
4 listopada
5 listopada
7 listopada
27 listopada
30 listopada
21:00 Łódzka Pograjka: Gęsty Kożuch Kurzu
20:00 Łódzka Pograjka: Intonarumor duo
19:00 The Enamorada
16:00 1 Łódzka Orkiestra Gitarowa
19:00 H’ernest
Antrakt, Zachodnia 93
w listopadzie brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
7 listopada
8 listopada
11 listopada
23 listopada
19:00 30 Seconds To Mars
19:00 30 Seconds To Mars
20:00 Sade
19:00 Electric Light Orchestra
Bagdad Cafe, Jaracza 45
10 listopada 22:00 Rebeka
Bukowina, Bratysławska 2a
12 listopada
19 listopada
26 listopada
21:30 Alegorya
21:30 Grzmiąca półlitrówa
21:00 Andrzej “e-moll” Kowalczyk
Bycze Oko, Wólczańska 38
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
9 listopada 20:00 Cezary Mogielnicki
Dekompresja, Limanowskiego 200
3 listopada
11 listopada
12 listopada
13 listopada
18 listopada
19 listopada
20 listopada
23 listopada
25 listopada
26 listopada
20:00 Kult
19:00 Pezet
19:00 Clan of Xymox
19:00 Debbie Davies + Kruk – odwołane
19:00 Kora
19:00 Acid Drinkers
19:00 Negatyw
19:00 Jacek Stachursky Band Machine – odwołane
19:00 Proletaryat + Luxtorpeda + Noko
19:00 Punk Reggae Live (Farben lehre, Enej, Analogs, Leniwiec)
DOM, Piotrkowska 138/140
15 listopada 20:30 Cool Kids of Death
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
w listopadzie brak informacji o koncertach
FabrySTREFA, Piotrkowska 138/140
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
w listopadzie brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
15 listopada 19:00 contem.ucha: HOB-BEATS 
Gniazdo Piratów, Żeromskiego 52
3 listopada
4 listopada
5 listopada
6 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
13 listopada
17 listopada
18 listopada
19 listopada
20 listopada
24 listopada
25 listopada
26 listopada
21:00 Klawo
21:00 Colorado band
21:00 Rambo Jet
20:00 Materiał rozszczepialny powroty
21:00 Agnieszka Nastarowicz, Natalia Kordiak, Joanna Świniarska
21:00 Drake
21:00 Gore
20:00 Janusz Nastarowicz
21:00 Na Razie
21:00 JRM
21:00 Fabrykanci
20:00 Bartek Baranowski
21:00 Bartek Grzanek plus
21:00 EKT-Gdynia
21:00 ReBus
Hala MOSiR, Skorupki 21/ Hala Expo, Stefanowskiego
w listopadzie brak informacji o koncertach
Hospital Unit, okolice Działek i Szpitala UM
w listopadzie brak informacji o koncertach
Improwizacja, Wólczańska 38
5 listopada
11 listopada
18 listopada
19 listopada
25 listopada
21:00 Intercontinental
21:00 Tymon & Transistors + Alegorya + Overhood
21:00 Metalwar #1 (Hellever, Shredlust, Stygmath) – PLASTER
21:00 NAO + Hunted by the Waves + Eleventh Horizon
Irish Pub, Piotrkowska 77
3 listopada
4 listopada
5 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
17 listopada
18 listopada
19 listopada
24 listopada
25 listopada
26 listopada
29 listopada
20:00 Clesmersi
20:00 Emily
20:00 Swing & Bossa
20:00 Clesmersi
20:00 PennyJerz
20:00 Back Up
20:00 Clesmersi
20:00 Qbek
20:00 Retro Trio
20:00 Clesmersi
20:00 Danny Boy
20:00 Blue Trio
20:00 Funny Fingers
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
4 listopada
10 listopada
11 listopada
14 listopada
18 listopada
28 listopada
30 listopada
21:00 2’Loan        
21:00 Asthenia
21:00 Pathology  
20:00 The Nuclear Cactus  
21:00 ReBus
21:00 Concrete Hills
21:00 Bandaż Elastyczny
Jazzga, Piotrkowska 14
3 listopada
5 listopada
8 listopada
10 listopada
12 listopada
18 listopada
20 listopada
26 listopada
28 listopada
21:00 Gadecki / Lewy
21:00 Pornohagen
21:00 Woody Alien + 45 revolutions per minute
21:00 The Lollipops
21:00 Elektryczny Węgorz i inni
21:00 Już nie żyjesz       
19:00 The Death and Resurrection Tour – PATRONAT PLASTRA
21:00 Urodziny Psychocukra
21:00 Kristen
Keja Pub, Kopernika 46
5 listopada
11 listopada
12 listopada
19 listopada
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
20:00 Ratuj Się Kto Morze
21:00 Polish Yoyr Brass
21:00 Szantana
Lizard King, Piotrkowska 62
4 listopada
5 listopada
11 listopada
12 listopada
18 listopada
19 listopada
25 listopada
26 listopada
22:00 KGBand
22:00 Bandaż Elastyczny
22:00 Bracia i Siostry
22:00 The Sunpilots
22:00 Statyści
22:00 Big Fat Mama
22:00 BackUp
22:00 Kamień Kamień Kamień
Luka, Zachodnia 26
2 listopada
3 listopada
4 listopada
6 listopada
8 listopada
10 listopada
12 listopada
13 listopada
17 listopada
18 listopada
19 listopada
27 listopada
20:00 One More Attempt + Sayonara + Phonic Control
20:00 Progress ZerO + Body Load + Ostrożnie + Te-Lie-Vision
20:00 Cuba de ZOO
20:00 ElevenHour
20:30 Osada Vida
20:00 Hide’n’Sick + 4Get + Alegorya
20:00 River of Booze V
20:00 SoundQ
20:00 KAT + Toxic Bonkers
20:00 Armia
19:00 Artrosis + AHEAD
20:00 DagaDana
Lumumbowo, Piotrkowska 53
4 listopada
5 listopada
8 listopada
9 listopada
11 listopada
22:00 K=I=W=I
22:00 Statyści
22:00 The Peasants + Abbatio
22:00 20 Mil od Miasta
22:00 Konkubent
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
3 listopada 19:00 Samokhin Band
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
3 listopada
10 listopada
24 listopada
21:00 Spięty
21:00 Pink Freud
21:00 Iza Lach
Manufaktura, Drewnowska 58
w listopadzie brak informacji o koncertach
Metro, Jaracza 19
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
18 listopada
27 listopada
19:00 Urszula
17:00 Żanna Biczewska i Gienadij Ponomariow
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
5 listopada 21:00 Sjon
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
6 listopada
9 listopada
19:30 Twilite
20:00 Coldair
Pałac Młodzieży, al. kard. Wyszyńskiego 86
4 listopada 18:00 The Terrors, The Dust i I.D.E.M.
Port Łódź, Pabianicka 245
w listopadzie brak informacji o koncertach
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
11 listopada 19:00 Elżbieta Adamiak
Rolling Stone, Moniuszki 6
10 listopada 21:00 Gosia Fru Fruzińska
Stara Szwalnia, Sienkiewicza 65
5 listopada
20 listopada
26 listopada
27 listopada
20:00 Pogodno
20:00 Igor Boxx
21:00 Nagły Atak Spawaczy + Elektryczny Węgorz
20:00 Good Warning! 11: Crabcore Party
Stereo Krogs, Zielona 8

4 listopada
5 listopada
10 listopada
11 listopada
18 listopada
19 listopada
24 listopada
25 listopada
26 listopada

21:00 Danny Boy Expereince
21:00 Zaduszki Bluesowe
21:00 Vintage
21:00 Nocna Zmiana Bluesa
21:00 The Washing Machine
21:00 Psychocukier
21:00 Whispering
21:00 Holden
21:00 Rambo Jet                         

Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w listopadzie brak informacji o koncertach
Studio S.R. Żak, Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w listopadzie brak informacji o koncertach
Śródmiejskie Forum Kultury – Dom Literatury, Roosevelta 17
4 listopada
9 listopada
16 listopada
23 listopada
30 listopada
18:00 Kawiarnia Literacko-Muzyczna – PATRONAT PLASTRA
18:00 Kawiarnia Literacko-Muzyczna – PATRONAT PLASTRA
18:00 Kawiarnia Literacko-Muzyczna – PATRONAT PLASTRA
18:00 Kawiarnia Literacko-Muzyczna – PATRONAT PLASTRA
18:00 Kawiarnia Literacko-Muzyczna – PATRONAT PLASTRA
Teatr Mały (Manufaktura)
13 listopada
21 listopada
27 listopada
18:00 Jan Jakub Należyty
19:15 Marek Fyjak
19:15 Beltaine & Jochen Vogel
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
21 listopada 19:30 Justyna Steczkowska
Teatr Szwalnia, Struga 90
17 listopada
26 listopada
20:00 Purga
19:00 Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego
Teatr Wielki, plac Dąbrowskiego
9 listopada 20:00 Anna Maria Jopek
The Stylacja, Piotrkowska 79
9 listopada 20:00 The Boring + A.J.K.S. + Czaru
Tirador, Piotrkowska 55
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
4 listopada
7 listopada
12 listopada
17 listopada
18 listopada
19 listopada
30 listopada

20:00 My Riot + Alone
20:00 The Holmes Brothers
19:00 Gary Lucas
19:00 Zakopower
19:00 Tune + Lebowski
20:00 Nosowska
19:00 Queen symfonicznie

Zapiecek, Piotrkowska 43
5 listopada 21:00 Bracia Soprano

Kluby Studenckie, w których gra się muzykę “na żywo”

Klub Akademia, Stefanowskiego 17 – czasami odbywają się tu koncerty
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pub Hiluś, Politechniki 11 – grywają tu zespoły rockowe
w listopadzie brak informacji o koncertach

Zobacz także:

Kluby w Łodzi – informator, mapka

Nasze foto i wideo relacje z koncertów

/fot. Przemek Sikora www.muzyczneobrazki.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
padron
Emilio Miguel Padron w Łódzkim Domu Kultury
happysad_20110226_1865235414
Happysad w Dekompresji
Joao_-_promo_zdjecie_2_
João de Sousa przy Pogonowskiego 45

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*