Listopad miesiącem koncertów. Tradycyjnie pod koniec roku w klubach organizowanych jest najwięcej imprez. Idą mrozy, zatem zabawa przy dobrej muzyce jest wskazana.

   
W nadchodzącym miesiącu dużo dobrego grania, nie tylko w największych łódzkich klubach. W Dekompresji m. in. Sabathon, SBB, Acid Drinkers, GBH, Maria Awaria, Hardfest i Czesław Śpiewa. W Luce: Muchy, Frontside, Buldog i Tymon & The Transistors, w Wytwórni  m. in. O.S.T.R., Vena Music Festival, KAT, Coma, Tommy Emmanuel. W Stereo Krogs Carrion, Dubska i cykl imprez z okazji X urodzin klubu. Przy Zielonej wystąpią wtedy m. in. Blue Cafe, Oddział Zamknięty, Junior Stress i Vespa.

Dodatkowo warto wspomnieć o: Skazka Orchestra w Zapiecku (4 listopada), Pasimito (6 listopada) w Improwizacji, Kim Nowak (12 listopada) w Jazzdze, Paristetris (16 listopada) w Fabryce Sztuki,  Aptece (11 listopada) i L.Stadt oraz Dick4Dick (24 listopada) w Łodzi Kaliskiej,  zespole Kobranocka w Lizadzie (22 listopada) oraz Marice w Bagdadzie (25 listopada). Interesująco zapowiada się impreza ph. New and Classic w Teatrze im. Jaracza. 5 listopada wystąpią tam: Bruno Schulz, Mikrowafle, Psychocukier i Wolfgang in a Truck.

Z innych ciekawostek – cykl kina Charlie “Taperzy XXI wieku” oraz koncerty – Grzegorza Turnaua i SDM w Filharmonii, Trubadurów w Teatrze Wielkim i Eweliny Flinty w Muzeum Miasta Łodzi.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator zjadziecie tutaj


LISTOPAD 2010
(aktualizacja 1 listopada)

Kluby, w których odbywają się koncerty

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
10 listopada 19:00 Kerry Band
Antrakt, Zachodnia 93
3 listopada 21:00 Imagination Quartet
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bagdad Cafe, Jaracza 45
11 listopada
25 listopada
21:00 Bang Bass Sound (Włochy)  
21:00 Marika feat. JuniorBoy & the Girls
Blu&Home, Plac Komuny Paryskiej 5
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bycze Oko, Wólczańska 38
13 listopada
27 listopada
19:00 Nuclear Hell vol.2 Doombringer, Persecutor, Infernal Death i Negathor  
19:00 Day Before Death, Spit My Rage, Time heals nothing i NoLife
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Centrum Kultury Młodych, Lokatorska 13
19-20 listopada Festiwal Wielki Czas na Mały Blues
Dekompresja, Limanowskiego 200
6 listopada
7 listopada
11 listopada
12 listopada
13 listopada
14 listopada
17 listopada
20 listopada
23 listopada
24 listopada
26 listopada
20:00 SBB
19:00 Acid Drinkers
18:00 Sabathon
19:00 Reggae Naturals Night (Afromental, Jamal, StarGuardMuffin)
19:00 Wunder Wave 72: GBH + Moskwa
18:00 Maria Awaria
19:00 Budgie
18:00 Hardfest (Cockney rejects, Mad Sin, Analogs i inni)
18:00 Martin Turner’s Wishbone Ash
19:00 Nazareth
19:00 Czesław Śpiewa
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
9  listopada
16 listopada
20:30 Warsztaty “i urrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr/warsztaty+plus”
21:00 Paristeris
FabrySTREFA, Piotrkowska 138/140
20 listopada 19:00 The Black Tapes, Searching For Calm, Perspecto
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
14 listopada
28 listopada
18:00 Stare Dobre Małżeństwo
18:00 Grzegorz Turnau
Gniazdo Piratów, Żeromskiego 52
2 listopada
3 listopada
4 listopada
5 listopada
6 listopada
7 listopada
9 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
13 listopada
16 listopada
17 listopada
18 listopada
19 listopada
20 listopada
21 listopada
23 listopada
24 listopada
25 listopada
26 listopada
27 listopada
28 listopada
30 listopada
21:00 Szymon Pejski duo
21:00 Dwa Tygodnie
21:00 Na Razie
21:00 Morewind
20:00 Rambo jet i Spaces faces
20:00 Janusz Nastarowicz
21:00 Bandażduo
21:00 Butter
21:00 Szymon Pejski the band
21:00 Shannon
21:00 Bandaż Elastyczny
21:00 Qcza
21:00 Ratuj się kto morze
21:00 Na Razie
21:00 Smugglers
21:00 ReBus
20:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
21:00 Bandażduo
21:00 Flash Creep
21:00 Cztery Refy
21:00 EKT Gdynia
21:00 Los Potatos
20:00 Klawo
21:00 Colorado Band
Hala MOSiR, Skorupki 21
w listopadzie brak informacji o koncertach
Heaven, Piłsudskiego 14
w listopadzie brak informacji o koncertach
Hospital Unit, okolice Działek i Szpitala UM
w listopadzie brak informacji o koncertach
Improwizacja, Wólczańska 38
5 listopada
6 listopada
20:00 Souldust + Ahead
21:00 Pasimito
Irish Pub, Piotrkowska 77
w listopadzie brak informacji o koncertach
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
5 listopada 20:00 Ratuj się kto morze
Jazzga, Piotrkowska 14
12 listopada
18 listopada
21:00 Kim Nowak
21:00 Bielas i Marynarze
Keja Pub, Kopernika 46
5 listopada
6 listopada
12 listopada
13 listopada
19 listopada
20 listopada
21:00 Cisza jak ta
21:00 Męski Puntk Widzenia
21:00 Krzysztof Ciesielski i przyjaciele  
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
21:00 Dwa tygodnie
21:00 Nijak
Kino Charlie, Piotrkowska 203/205
5 listopada
6 listopada
7 listopada
8 listopada
9 listopada
10 listopada
11 listopada
18:00 Gra Pozorów / Wszystko co kocham
18:00 terenNowy.live / Antena
18:00 The Washing Machine / Gabinet Doktora Caligari
18:00 NeLL / Nibelungi: Śmierć Zygfryda
18:00 Cinemon / Lalki
18:00 wariacje.pl / autorskie filmy krótkometrażowe
18:00 Kwartet Jorgi / Janosik
Lizard King, Piotrkowska 62
4 listopada
5 listopada
6 listopada
11 listopada
12 listopada
13 listopada
18 listopada
19 listopada
20 listopada
25 listopada
26 listopada
27 listopada
21:00 Benson Trio
22:00 Simon Pejski Band
22:00 Kobranocka + Chemia
21:00 Danny Boy Experience
22:00 Spaces Faces
22:00 Tipsy Driver
21:00 Benson Trio
22:00 Johnny Coyote
22:00 Nefastus
21:00 Danny Boy Experience
22:00 Orkiestra Tanio
22:00 Wolna Sobota
Luka, Zachodnia 26
4 listopada
5 listopada
6 listopada
10 listopada
13 listopada
19 listopada
20 listopada
24 listopada
27 listopada
20:00 Muchy
20:00 River of Booze III (Lucky Funeral, The Vegitarians, Death Denied)
20:00 Rain Festiwal (Pornohagen, Produkt)
20:00 Frontside + Heartattack, Veal
20:00 Rain Festiwal (Cube, Humanick, Age)
20:00 Buldog
20:00 Rain Festiwal (2’Loan, Phonic Control, Sickbag)
20:00 Veracrash
21:00 Tymon & The Transistors, Homosapiens, Kobiety
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
2 listopada 19:00 Śląska Grupa Bluesowa
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
11 listopada
25 listopada
20:00 Apteka
20:00 L.Stadt, Dick4Dick
Manufaktura, Drewnowska 58
w listopadzie brak informacji o koncertach
Mechaniczna Pomarańcza, Kościuszki 49/51
klub zamknięty
Mięta Bar (dawna Fabryka), Piotrkowska 80
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
19 listopada 19:00 Ewelina Flinta
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
2 listopada 20:00 Eksperymentalia – mini koncert
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pałac Młodzieży, Wyszyńskiego 86
5 listopada 17:00 Marta & The Terrors, No smoking in corridor, Dream Machine, Maszyna do życia, Bishop Tears
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
4 listopada
5 listopada
18 listopada
19:00 H’ernest i Beata Osytek
18:30 Evgen Malinowsky  
20:00 Elżbieta Adamiak
Sala Koncertowa Politechniki Łódzkiej, al. Piłsudskiego 3a
26 listopada 19:00 Jaromir Nohavica
Soma, Stefanowskiego 17
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
5 listopada
6 listopada
12 listopada
13 listopada
19 listopada
20 listopada
24 listopada
25 listopada
26 listopada
27 listopada
30 listopada
21:00 Dubska
21:00 Carrion
21:00 Lion Vibrations
21:00 Los Potatos
21:00 X urodziny Stereo Krogs: Junior Stress
21:00 X urodziny Stereo Krogs: The Windołs
21:00 X urodziny Stereo Krogs: Klawo i Konrad Jeremus
21:00 X urodziny Stereo Krogs: Vespa
21:00 X urodziny Stereo Krogs: Big Fat Mama
21:00 X urodziny Stereo krogs: Kabanos
21:00 Finał X urodzin: Oddział Zamknięty, Rambo Jet, Los Potatos, Spaces Faces i inni
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
7 listopada 20:00 No!No!No!
Studio S.R. Żak, Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
10 listopada 20:00 Jazzpospolita
Teatr im. Jaracza, Jaracza 27
5 listopada 20:00 New and Classic (Bruno Schulz, Mikrowafle, Psychocukier, Wolfgang in a Truck)
Teatr Mały (Manufaktura)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, pl. Dąbrowskiego
8 listopada 19:00 Trubadurzy – 35-lecie zespołu – przełożony na 17.01.2011
Tirador, Piotrkowska 55
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
4 listopada
5 listopada
6 listopada
7 listopada
12 listopada
14 listopada
19 listopada
22 listopada
25 listopada
30 listopada
18:00 O.S.T.R.
18:00 Vena Music Festival 2010 – PATRONAT PLASTRA
19:00 Happysad
16:30 The Colours of Autumn Tour 2010
19:00 KAT
20:00 Armia
19:00 Artrosis + Ahead 
19:00 Tommy Emmanuel
20:00 Coma
19:00 Młynarski Plays Młynarski
Zapiecek, Piotrkowska 43
4 listopada
6 listopada
13 listopada
19 listopada
20 listopada
26 listopada
27 listopada
20:00 Skazka Orchestra
20:00 Nijak
21:00 Trio Łódzko-Chojnowskie
21:00 Skadyktator & Up Beat Quartet  
21:00 Balkan Sevdah
21:00 Szymon Pejski i The Spoon  
21:00 Samokhin

Kluby Studenckie, w których gra się muzykę “na żywo”

Klub Akademia, Stefanowskiego 17 – czasami odbywają się tu koncerty
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pub Hiluś, Politechniki 11 – grywają tu zespoły rockowe
w listopadzie w każdą sobotę od 21 Rockoteka
Klub Medyk, Lumumby 5 – studenci UM organizują tu co semestr koncert rockowy
w listopadzie brak informacji o koncertach

Zobacz także:

Kluby w Łodzi – informator, mapka

Nasze foto i wideo relacje z koncertów

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kwiat Jabłoni w Scenografii
KayahBregovic_fot_Barbara_Olszewska_7
Kayah i Bregović w Wytwórni
corruption2
Corruption w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*