fonnn

Iron Maiden, Leonard Cohen, Kamil Bednarek, Fonetyka, The Washing Machine, Dawid Podsiadło plus kolejne edycje Geyer Music Factory, Letniej Akademii Jazzu i LDZ Alternatywa. Lipiec w Łodzi zapowiada się niejednoznacznie.

 
W Atlas Arenie pojawią się m.in. Iron Maiden (3 lipca) oraz Leonard Cohen (19 lipca).  Od 4 lipca Wytwórnia zaprasza na kolejną Letnią Akademię Jazzu. 5 lipca stratuje w Białej fabryce bardzo popularny Geyer Music Factory. Od 11 lipca w Willi Grohmana organizowana będzie LDZ Alternatywa.
12 i 13 lipca w Muzeum Książki Artystycznej Forum Młodej literatury – w ramach imprezy odbędą się koncerty grup The Washing Machine oraz Fonetyki. W drugiej połowie lipca na terenie OFFu pierwsze plenerowe przesłuchania zespołów w ramach obchodów Roku Tuwima. 12 lipca w Scenografii pojawi się Dawid Podsiadło. Tego samego dnia w Manufakturze  wystąpi Kamil Bednarek, a 28 lipca odbędzie się tam wielki popowy koncert w ramach letniej trasy Eski.


LIPIEC 2013
(aktualizacja 17 lipca 12:33)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
w lipcu brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w lipcu brak koncertów
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
3 lipca
9 lipca
10 lipca
11 lipca
12 lipca
19 lipca
19:30 Iron Maiden
22:00 VIII Przystanek PaT (Bethel, Piotr Nagiel, Klawo)
22:00 VIII Przystanek PaT (Filids, Bezsenne)
22:00 VIII Przystanek PaT (Czerwony Tulipan, Na odwrót)
18:00 VIII Przystanek PaT (m.in.Jarosław Chojnacki)
20:00 Leonard Cohen
Bagdad Cafe, Jaracza 45
w lipcu brak informacji o koncertach
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w lipcu brak informacji o koncertach
Bekstejdż, al. Piłsudskiego 135
5 lipca
13 lipca
26 lipca
21:00 Skorup
18:00 Centrum Strona
20:00 Proceente
Biała Fabryka, Piotrkowska 282
5 lipca
12 lipca
19 lipca
26 lipca
21:00 Geyer Music Factory 2013: Ariel Ramirez Tango
21:00 Geyer Music Factory 2013: Retro Funk
21:00 Geyer Music Factory 2013: Abba Show
21:00 Geyer Music Factory 2013: White Dancing Orchestra
Biblioteka, róg Struga
w lipcu brak informacji o koncertach
Buddha Pub & Restauracja Gronowalski, Tymienieckiego 22/24
4 lipca
18 lipca
25 lipca
20:30 Hot Two
20:30 Hot Two
20:30 The Melons
Bukowina, Bratysławska 2a
14 lipca 19:00 Oddźwięk
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w lipcu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
12 lipca 20:00 Marek Kądziela i Ksawery Wójciński
Dekompresja, Limanowskiego 200
w lipcu brak koncertów
DOM, Piotrkowska 138/140
w lipcu brak informacji o koncertach
Dom Literatury, Roosevelta 17
w lipcu brak koncertów
Dziupla, Piotrkowska 79
w lipcu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
w lipcu brak informacji o koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
18 lipca 19:00 Deep Desolation, Persecutor, Architect of Disease
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w lipcu remont
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
19 lipca
23 lipca
20:00 Deafault, Nyctalops, Merry Breadbery, Maaa, Purgist, Mchy i porosty
20:00 The Disgrazia Legend
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w lipcu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
2 lipca
3 lipca
4 lipca
5 lipca
6 lipca
9 lipca
10 lipca
11 lipca
12 lipca
13 lipca
16 lipca
17 lipca
18 lipca
19 lipca
20 lipca
23 lipca
24 lipca
25 lipca
26 lipca
27 lipca
20:00 Retro Trio
20:00 The Melons
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Bandaż Elastyczny
20:00 Emily & Przemysław Rogala
20:00 Retro Trio
20:00 The Melons
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Qbek
20:00 Sherwood
20:00 Retro Trio
20:00 The Melons
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Mol de string
20:00 Mol de string
20:00 Retro Trio
20:00 The Melons
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Penny Jerz
20:00 Qbek
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
5 lipca
19 lipca
21:30 Headboat
21:00 D’Dorsh
Keja Pub, Kopernika 46
6 lipca
27 lipca
21:00 Faja Manitou
21:00 Jolly Roger
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w lipcu brak koncertów
Lizard King, Piotrkowska 62
5 lipca
6 lipca
22:00 Zgiełk
22:00 Ghetto
Luka, Zachodnia 26
7 lipca
18 lipca
19 lipca
26 lipca
20:00 Broken Rome & Venator
20:00 Uruben
20:00 Rafi, Rubi, Małpa, Janik Dudu, Kowal, Baku
20:00 Andrzej “Słodki” Zarzecki + Frontwar
Lumumbowo, Piotrkowska 53
w lipcu brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
w lipcu brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
w lipcu brak koncertów
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w lipcu brak informacji o koncertach
ŁSSE, Tymienieckiego 22/24
6 lipca
13 lipca
20 lipca
27 lipca
15:30 17:00 Affabre Concinui
15:30 17:00 Kułakowski Piccolo Ensemble
15:30 17:00 Coral Band
15:30 17:00 Alla Vienna
Mandala, Rewolucji 1905 r. 78/80
10 lipca 19:00 Eric Gales Band
Manufaktura, Drewnowska 58
12 lipca
28 lipca
18:00 Kamil Bednarek
19:30 Letnia Scena Eski
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
12 lipca
13 lipca
21:00 The Washing Machine (Patronat Plastra)
21:00 Fonetyka (Patronat Plastra)
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w lipcu brak koncertów
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w lipcu brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
27 lipca 14-22 Koncert z okazji Roku Tuwima 2013 – eliminacje
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w lipcu brak informacji o koncertach
Port Łódź
w lipcu brak informacji o koncertach
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
w lipcu brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
12 lipca
25 lipca
20:00 Dawid Podsiadło
21:00 Janusz Zdunek i Marienburg
Spaleni Słońcem (Piotrkowska 138/140)
w lipcu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
5 lipca
6 lipca
11 lipca
12 lipca
13 lipca
20 lipca
21:00 Drop Pants & Dead Richard + Spitfire
21:00 Crunk
21:00 the Mugshots
21:00 Klawo + Soundwitch
21:00 Asthenia
21:00 Eternal Fever
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w lipcu brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
11 lipca 20:00 Blind Rusty Box
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w lipcu brak koncertów
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
w lipcu brak koncertów
Teatr Pinokio, Kopernika 16
w lipcu brak koncertów
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w lipcu brak koncertów
The Stylacja, Piotrkowska 79
w lipcu brak informacji o koncertach
Willa Grohmana, Tylna 9/11
11 lipca
18 lipca
25 lipca
21:00 LDZ Alternatywa: Kapela ze Wsi Warszawa
21:00 LDZ Alternatywa: Rykarda Parasol
21:00 LDZ Alternatywa: Fonovel
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
4 lipca
11 lipca
18 lipca
25 lipca
19:00 Letnia Akademia Jazzu: Gala Jerzego Milana
19:00 Letnia Akademia Jazzu: International Jazz Platform
19:00 Letnia Akademia Jazzu: RGG
19:00 Letnia Akademia Jazzu: SBB
Vinda, Zgierska 69
w lipcu brak informacji o koncertach
Zapiecek, Piotrkowska 43
w lipcu brak informacji o koncertach

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
secret_show_-_fot_-_bartek_borowka
Secret Show na “Pogonce”
wstawaj
Wstawaj! koncert dla Adama w DOMU
psyche_rational_youth_plakat
Dwie electrolegendy w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*