pauldianno

Paul Di Anno, Charles Gayle, Letz Zep, KNŻ, Hey, Super Girl & Romantic Boys, XXANAXX, Papa Musta, Kobranocka, Norbi, Mama Selita, Edyta Bartosiewicz, Closterkeller, Pablopavo i Ludziki, Ga-Ga, Jamal, Rojek, Smolik, Zielone Żabki, Farben Lehre, Brynja i Ósk, Wieże Fabryk plus LDZ Reggae (micro)Festival. W okolicach 11 kwietnia zrobi się naprawdę gorąco.

W Wytwórni cały miesiąc będzie głośno – wystąpią tam m.in. Hey (4 kwietnia), Jamal (11 kwietnia), Rojek (12 kwietnia), Smolik (26 kwietnia) oraz Letz Zep (27 kwietnia). 11 kwietnia przedostatni koncert w Dekompresji przy Limanowskiego, czyli występ KNŻ (ostatni 26 kwietnia – wystąpi Coma). Tego samego dnia w Luce wydarzenie miesiąca – występ pierwszego wokalisty Iron Maiden – Paula Di Anno. Poza tym 11 kwietnia m.in. Edyta Bartosiewicz w Teatrze Wielkim,

W Scenografii ciekawie – 4 kwietnia koncert Mama Selita, 9 kwietnia Brynja i Ósk, 9 kwietnia Closterkeller, 11 kwietnia Pablopavo i Ludziki, a 25 kwietnia XXANAXX. W Stereo Krogs pojawią się m.in. Ga-Ga i Zielone Żabki (4 kwietnia) oraz Farben Lehre (25 kwietnia).

3 kwietnia w King Of Music wystąpi Kobranocka, 10 kwietnia w Łodzi Kaliskiej pojawi się formacja Super Girl & Romantic Boys  W DOMu pojawią się m.in. Wieże Fabryk (4 kwietnia), Papa Musta (25 kwietnia) i Tomek Makowiecki (29 kwietnia). 5 kwietnia planowany jest tam LDZ Reggae (micro)Festival.

Patronaty Plastra: 24 kwietnia w Cafe Foto 102 odbędzie się pierwsza edycja Music When The Lights Go Out z udziałem Eliana Dalmasso, Doma Rosenfeld i  Danny’ego Halpina. W każdą środę kwietnia w Luce odbywać się będzie eliminacje do Rock Nocą.


KWIECIEŃ 2014
(aktualizacja 10 kwietnia 11:55)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
12 kwietnia 20:00 Amaroka
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
23 kwietnia 18:00 D.N.A., Drop Pants, Headboat, Stoner Band itp.
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w kwietniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
w kwietniu brak informacji o koncertach
Bagdad Cafe, Jaracza 45
w kwietniu brak informacji o koncertach
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w kwietniu brak informacji o koncertach
Biblioteka, róg Struga
w kwietniu brak informacji o koncertach
Bukowina, Bratysławska 2a
12 kwietnia
19 kwietnia
26 kwietnia
20:30 Leonard Luther
20:30 Janusz Nastarowicz
20:00 Byle do góry & Labolare
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
10 kwietnia
17 kwietnia
24 kwietnia
20:00 SWIFT
20:00 Już nie żyjesz
21:00 Music When The Lights Go Out: Dalmasso, Rosenfeld, Halpin  – PATRONAT
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
1 kwietnia 20:00 Charles Gayle
Dekompresja, Limanowskiego 200
11 kwietnia
26 kwietnia
20:00 KNŻ
20:0 Coma
DOM, Piotrkowska 138/140
3 kwietnia
4 kwietnia
5 kwietnia
6 kwietnia
10 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
25 kwietnia
29 kwietnia
20:00 Suploid i Retrovirus
22:00 Wieże Fabryk
22:00 LDZ Reggae (micro)Festival – PATRONAT
19:00 The X
20:00 Flaszki i Szlugi + Kultura Upadła
20:00 Alfie Ryner (FR) + Owls Are Not (PL)
19:00 Cabaret Grey + Neon Romance
20:00 Papa Musta & The MenElse
20:00 Jam z Gwiazdą: Tomek Makowiecki
Dom Literatury, Roosevelta 17
w kwietniu brak informacji o koncertach
Dziupla, Piotrkowska 79
w kwietniu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
w kwietniu brak informacji o  koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
1 kwietnia 21:00 Mateusz Tranda
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w kwietniu brak informacji o koncertach
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
4 kwietnia
8 kwietnia
11 kwietnia
17 kwietnia
23 kwietnia
30 kwietnia
20:00 JHS137.9 + Palcolor  
20:00 The Raunchy Rumors + The Freeborn Brothers
21:00 Revlovers
20:00 Guma & Transformers Ansamble
20:00 Dasa Fon Flasa
20:00 Alert!Alert! + Czerń + Chorygen 
Grzałka 55, Piotrkowska 55
4 kwietnia 20:00 Alkomat
High Speed, Piotrkowska 189/191
4 kwietnia 20:00 Origami
Irish Pub, Piotrkowska 77
3 kwietnia
4 kwietnia
5 kwietnia
10 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
19 kwietnia
24 kwietnia
25 kwietnia
26 kwietnia
20:00 Danny Boy Experience
20:00 Chicken Dog
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Samokhin Band
20:00 Sherwood
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Backup
20:00 Funny Fingers
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Bandaż Elastyczny
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
5 kwietnia
12 kwietnia
26 kwietnia
21:00 Bandaż Elastyczny
20:00 Wilczy Pająk
21:00 Intercontinental 
Keja Pub, Kopernika 46
4 kwietnia
5 kwiwtnia
6 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
25 kwietnia
26 kwietnia
27 kwietnia
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
21:00 Nijak
19:00 Jurij Tokar
21:00 Cztery Refy
21:00 Browar Żywiec
19:00 Przeznaczenie
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Disparates
19:00 Hernest
King of Music, Piotrkowska 62
3 kwietnia
4 kwietnia
5 kwietnia
6 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
19 kwietnia
25 kwietnia
26 kwietnia
27 kwietnia
20:00 Kobranocka
22:00 Intercontinental
22:00 Fabrykańci
21:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Dźwięki Kolorów Retro
20:00 Anna Kuźniak + Origami + Thurdy
22:00 Blue Wave Band
22:00 King Rocker
21:00 Janusz Nastarowicz i Kamil Szewczyk
20:00 Croissound + Solution + Ted Nemeth
22:00 Danny Boy Experience + Krzysztof Baranowicz
22:00 Qbek
22:00 Highway
22:00 Kamień Kamień Kamień
20:00 Michał Kobojek
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w kwietniu brak informacji o koncertach
Lokal, Pasaż Schillera
12 kwietnia 20:00 L.stadt, City Bum Bum, Dzikie Jabłka i Bogowie
Luka, Zachodnia 26
2 kwietnia
4 kwietnia
5 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
11 kwietnia
16 kwietnia
23 kwietnia
25 kwietnia
26 kwietnia
27 kwietnia
20:00 Rock noca – eliminacje – PATRONAT PLASTRA
20:00 Cash Point + Stoner Band
20:00 Słoń/Mikser
20:00 Rock noca – eliminacje – PATRONAT PLASTRA
16:00 F.E.T.A.
20:00 Paul Di Anno
20:00 Rock noca – eliminacje – PATRONAT PLASTRA
20:00 Rock noca – eliminacje – PATRONAT PLASTRA
29:00 Pathology, Spirits Way, Lilla Veneda, Infernal Bizzare
20:00 Alegorya
19:00 Flapjack
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
2 kwietnia
13 kwietnia
19:00 Cztery Struny Świata
19:00 Maze of Sound
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
6 kwietnia
10 kwietnia
19:00 Ted Nemeth, Revlovers, Young Stadium Club, Drop Pants, eMCeeM
20:00 Super Girl & Romantic Boys 
Mandala, Rewolucji 1905 r. 78/80
6 kwietnia 17:00 Niecodzienna formuła syntezy
Manufaktura, Drewnowska 58
2 kwietnia
15 kwietnia
25 kwietnia
17:00 Akcent, MIG, DBomb, Norbi
17:00 Artur Gadowski (EMPIK)
16:00 Farben Lechre (EMPIK)
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
7 kwietnia 19:00 Ukraińska wiosna
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w kwietniu brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
10 kwietnia 21:00 Baaba
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
23 kwietnia 20:00 Wild Books
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
10 kwietnia
24 kwiernia
19:30 Ryszard Styła
19:00 Andrzej Poniedzielski
Scenografia, Zachodnia 81/83
1 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
4 kwietnia
6 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
17 kwietnia
25 kwietnia
27 kwietnia
20:00 Room 94
20:00 EON
20:00 Scoffers
20:00 Mama Selita
20:00 Daniel Spaleniak
20:00 Brynja i Ósk
20:00 Miąższ
20:00 Closterkeller
20:00 Pablopavo i Ludziki
20:00 Lord & the Liar
20:00 XXANAXX
20:00 Martyna Jakubowicz
Spaleni Słońcem (Piotrkowska 138/140)
w marcu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
4 kwietnia
5 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
17 kwietnia
25 kwietnia
26 kwietnia
27 kwietnia
21:00 Ga-Ga, Zielone Żabki
21:00 Shoot That Monkey
21:00 Jane Doe
21:00 C.O.D.
21:00 Clintwood
21:00 Farben Lehre
21:00 The Stylacja
21:00 Grito De La Mente, Gwardia i Paleiro Blantanama
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w kwietniu brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w kwietniu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Lutnia, Piotrkowska 243
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
6 kwietnia 19:00 The 12 Tenors
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
11 kwietnia 19:30 Edyta Bartosiewicz
The Stylacja, Piotrkowska 79
w kwietniu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
3 kwietnia
4 kwietnia
5 kwietnia
9  kwietnia
10 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
26 kwietnia
27 kwietnia
19:00 Marek Dyjak
20:00 Hey Unplugged
20:00 Sara Tavares
19:00 Tomasz Licak/Radek Wośko
20:00 Bobo Stenson Trio – ODWOŁANE
20:00 Jamal
20:00 Rojek
19:00 Poluzjanci
20:00 Smolik feat. Skubas i Kasia Kurzawska
19:00 Letz Zep
Zapiecek, Piotrkowska 43
4 kwietnia
5 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
26 kwietnia
21:00 Sin Trinity
21:00 Wah Na Tah + Overhood + Call Me Snake
21:00 Tres Botellas de la Leche + Intercontinental
20:30 Magdalena Czapska, Konrad Gabara
21:00 Toolmaker 

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
berseker
Berserker i Gemini Abys w Stereo Krogs
labonchoda
La Bolonchona w Stereo Krogs
Tubis Trio w Teatrze Nowym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*