Kwiecień to miesiąc wielkich imprez w Atlas Arena. 9 kwietnia czeka nas Event Horizont Festival, 11 kwietnia Slayer i Megadeth, a 18 i 19 kwietnia Roger Waters.

   
2 kwietnia odbędzie się Trzecia Łódzka Noc Muzyki organizowana przez nas serwis. W siedmiu klubach bawić się będziemy przy muzyce aż dwudziestu jeden kapel z Łodzi i województwa. Dzień wcześniej w Improwizacji pojawi się Cała Góra Barwinków, w Stereo Krogs Agressiva 69, a w Teatrze Wielkim Maryla Rodowicz. 6 kwietnia w Dekompresji zagra niepolski Fish, a 30 kwietnia polski Peja.  7 kwietnia urodziny Lizard King i występ Sztywny Pal Azji. 15 kwietnia w Fabryce Sztuki wystąpi Bajzel, 16 kwietnia w Blu zagra Akurat, a w Manufakturze IRA. 18 kwietnia wielki jubileusz Trubadurów w Filharmonii Łódzkiej. 28 kwietnia w Kaliskiej zagrają Fisz Emade Tworzywo.
 
W Wytwórni 9 kwietnia Freestyle Rap Battle, 14 kwietnia Alone, a 17 Kwietnia wystąpi Kasia Kowalska. Przypominamy także o środowych imprezach pod patronatem Plastra w Śródmiejskim Forum Kultury.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


KWIECIEŃ 2011
(aktualizacja 31 marca 17:40)

Kluby, w których odbywają się koncerty

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w kwietniu brak informacji o koncertach
Antrakt, Zachodnia 93
w kwietniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
9 kwietnia
11 kwietnia
18 kwietnia
19 kwietnia
17:00 Event Horizont Festival (Myslovitz, Dżem, Coma, Carrion, Skanabis)
18:00 Slayer i Megadeth
18:00 Roger Waters The Wall – Live
18:00 Roger Waters The Wall – Live
Bagdad Cafe, Jaracza 45
15 kwietnia 21:00 Splendid Sound vs Dreadsquad
Blu&Home, Plac Komuny Paryskiej 5
14 kwietnia
16 kwietnia
21:00 Słoń & Paluch
21:00 Akurat + Radio Bagdad i Alegorya
Bukowina, Bratysławska 2a
2 kwietnia
9 kwietnia
16 kwietnia
20:30 Łódzka Noc Muzyki – Coffeina, Kwartet Bardotki
20:30 H’ernest
20:30 Słodki całus od Buby
Bycze Oko, Wólczańska 38
2 kwietnia
16 kwietnia
20:00 Łódzka Noc Muzyki – Suploid, Phonic Control, Souldust
20:00 Good Warning! 3,14
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w kwietniu brak informacji o koncertach
Centrum Kultury Młodych, Lokatorska 13
w kwietniu brak informacji o koncertach
Dekompresja, Limanowskiego 200
6 kwietnia
30 kwietnia
19:00 Fish akustycznie
19:00 Peja
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
15 kwietnia 21:00 Bajzel
FabrySTREFA, Piotrkowska 138/140
16 kwietnia 21:00 Eveline de Lux
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
18 kwietnia 19:00 Trubadurzy
Gniazdo Piratów, Żeromskiego 52
1 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
4 kwietnia
5 kwietnia
6 kwietnia
7 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
14 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
17 kwietnia
18 kwietnia
19 kwietnia
20 kwietnia
21 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
26 kwietnia
27 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia
Bandaż Elastyczny              
Carrantuohill             
Janusz Nastarowicz                  
Otwarta Scena Młodych                  
Wieczorki studenckie                  
Faja Manitoe                  
Cztery refy             
EKT-Gdynia
Mordewind
Otwarta Scena Młodych                  
Wieczorki studenckie                  
Boso + Syberia                  
Na Razie                  
Ryczące Dwudziestki
Kamień Kamień Kamień             
Janusz Nastarowicz                  
Otwarta Scena Młodych                  
Wieczorki studenckie                  
Dlaczego Nie + Kto jak nie My
Kredens Acoustic                  
Intercontinental            
Wysiadywanie Jaj w Gnieździe    
Wieczorki studenckie                  
Danny Boy Duo                  
Na Razie                  
Colorado Band            
ReBus 
Hala MOSiR, Skorupki 21
w kwietniu brak informacji o koncertach
Hospital Unit, okolice Działek i Szpitala UM
w kwietniu brak informacji o koncertach
Improwizacja, Wólczańska 38
1 kwietnia
2 kwietnia
13 kwietnia
16 kwietnia
30 kwietnia 
21:00 Cała Góra Barwinków + TheStylacja – PATRONAT PLASTRA
20:30 Łódzka Noc Muzyki – TBDLL, Statyści, Wah Na Tah

21:00 Entropy
21:00 Zgiełk
21:00 Krzak – PATRONAT PLASTRA
 
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 kwietnia
2 kwietnia
7 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
14 kwietnia
16 kwietnia
21 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia
Penyjerz
Swing & Bossa
Clesmersi
Penyjerz
Blue Trio
Clesmersi
Swing & Bossa
DJ Marek
Retro Trio
Clesmersi
Clesmersi
Blue Trio
Liverpool
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
1 kwietnia
2 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
11 kwietnia
15 kwietnia
19:00 Złe psy
20:00 Łódzka Noc Muzyki – Ahead, Origami, Sounds of Silence
19:00 Bandaż Elastyczny
20:00 Death Denied
21:00 Megadeath & Slayer afterparty
19:00 ReBus
Jazzga, Piotrkowska 14
7 kwietnia
16 kwietnia
27 kwietnia
21:00 Jazzpospolita
21:00 Made in Chicago: David Boykin trio
21:00 Sing Sing Penelope: Electrogride
Keja Pub, Kopernika 46
1 kwietnia
2 kwietnia
10 kwietnia
15 kwietnia
21:00 Pearl Harbor
20:00 Browar Żywiec
20:00 Trio Łódzko-Chojnowskie
20:00 Ratuj Się Kto Morze
Lizard King, Piotrkowska 62
1 kwietnia
2 kwietnia
7 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
14 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
22 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia
22:00 Blue Haze
22:00 Blue Wave Band
20:00 Sztywny Pal Azji
22:00 Pigułka
22:00 Southern Cross
21:00 PubliC Relations Trio
22:00 Rene Lacko
22:00 OVOV i Nameless
22:00 Alkomat
21:00 Public Relations Trio
22:00 Orkiestra Tanio
22:00 Ściagni
Luka, Zachodnia 26
1 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
7 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
13 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
20:00 Feria de Abril
19:00 Łódzka Noc Muzyki – Hide’n’sick, Alegorya, Rolling Cathoues, 4Get
20:00 Kabanos + TPN 25
19:00 Hell:On + Fragile Art + Def Light + consFEARacy – PATRONAT PLASTRA
20:00 Magister Ninja + Sekaku Liveband
20:00 Venflon + Antilla
20:00 Percival Schuttenbach i Roberto Delira & Kompany
20:00 Toxicphorta Fest (Toxic Bonkers, Selfhate, Impet, Black Pocket Lice)
20:00 Carte Blanche
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
w kwietniu brak informacji o koncertach
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
7 kwietnia
28 kwietnia
20:00 Contemporary Noise Sextet
21:00 Fisz Emade Tworzywo
Manufaktura, Drewnowska 58
16 kwietnia Motoserce – IRA i inni
Mięta Bar (dawna Fabryka), Piotrkowska 80
w kwietniu brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w kwietniu brak informacji o koncertach
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w kwietniu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w kwietniu brak informacji o koncertach
Przechowalnia, 6 Sierpnia 5
w kwietniu brak informacji o koncertach
Sala – Studium Wychowania Fizycznego PŁ, al. Piłsudskiego 3a
w kwietniu brak informacji o koncertach
Soma, Stefanowskiego 17
8 kwietnia 21:00 Hip Hop The City
Stara Szwalnia, Sienkiewicza 65
4 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
14 kwietnia
22 kwietnia
20:00 Good Warning! 3: Her Name is Calla & Birds of Passage
21:00 Stereo Total
21:00 Twilite
22:30 After party po koncercie kapeli Alone
21:00 Koncert Lavoholics
Stereo Krogs, Zielona 8
1 kwietnia
2 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
15 kwietnia
22 kwietnia
30 kwietnia
21:00 Agressiva 69
21:00 Łódzka Noc Muzyki – Kind Off i Coffee Radio
21:00 52UM
21:00 Saulis, Raginis, Tautology
21:00 IMISH
21:00 Los Potatos
21:00 Pal i White Dog
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w kwietniu brak informacji o koncertach
Studio S.R. Żak, Politechniki 7
w kwietniu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w kwietniu brak informacji o koncertach
Śródmiejskie Forum Kultury – Dom Literatury, Roosevelta 17
6 kwietnia
13 kwietnia
27 kwietnia
19:00 Małgorzata Fruzińska – PATRONAT PLASTRA
19:00 Koncert rockowy – PATRONAT PLASTRA
19:00 Philomelos – PATRONAT PLASTRA
 
Teatr Mały (Manufaktura)
43 kwietnia
12 kwietnia
19:15 P.G.R. (Polsko – Izraelski Jazz Kwartet Grzegorza Rogali)
19:15 Krzysztof Cwynar zaprasza: Wieczór z Darkiem Bernatkiem
Teatr Wielki, pl. Dąbrowskiego
1 kwietnia 20:00 Maryla Rodowicz
Tirador, Piotrkowska 55
w kwietniu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
9 kwietnia
14 kwietnia
15 kwietnia
17 kwietnia
28 kwietnia
19:00 Freestyle Rap Fight & Freestyle Battle – PATRONAT PLASTRA
20:00 Alone
19:00 Glen Matlock & Philistines – ODWOŁANE
19:00 Kowalska/Ciechowski „Moja Krew“
19:00 80. rocznica urodzin Krzysztofa Komedy 
Zapiecek, Piotrkowska 43
2 kwietnia
8 kwietnia
15 kwietnia
21:00 Samokhin – Kryminalna Rosija
21:00 Słodki Całus od Buby
21:00 Zakaz Wyprzedzania 

Kluby Studenckie, w których gra się muzykę “na żywo”

Klub Akademia, Stefanowskiego 17 – czasami odbywają się tu koncerty
w kwietniu brak informacji o koncertach
Pub Hiluś, Politechniki 11 – grywają tu zespoły rockowe
w kwietniu brak informacji o koncertach
Klub Medyk, Lumumby 5 – studenci UM organizują tu co semestr koncert rockowy
w kwietniu brak informacji o koncertach – remont klubu

Zobacz także:

Kluby w Łodzi – informator, mapka

Nasze foto i wideo relacje z koncertów

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
JOGA_official_photo_fot._Piotr_Golebiowski
Book Gig: Jóga, SOXSO i Youth Novels
IRA
Koncert z okazji 30-lecia istnienia zespołu IRA
129_photo_1_big_2_135344
Electric Light Orchestra w Atlas Arena
2 komentarze
  • Bilety
    8 kwietnia 2011 at 19:24

    KONCERT PEJI + Gość specjalny (o.s.t.r.) W ŁODZI 30 KWIETNIA BILETY DO NABYCIA: GG: 35098892 KOM: 535012839

  • wiosna
    31 marca 2011 at 15:26

    🙂 obowiązkowo ALONE i ten pokaz Fireshow 😛

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*