mixer_regionalny_2016_20160905_1668485989David Garrett, Glenn Miller Orchestra, Mario Bischin, Hollywoodfun Dowstairs, Sean Nicholas Savage, Edyta Geppert i Vasie, Katarzyna Groniec, Mikromusic Orkiestra, BOKKA, Elzbieta Adamiak, Czesław Śpiewa, Mela Koteluk, Pezet, Anita Lipnicka, Fisz Emade Tworzywo, Coma, Hey, Pablopavo i Ludziki, Tomek Lipiński, Luxtorpeda, Cuba de ZOO, Świetlicki / Gralak, ANKH, Władysław Komendarek, Cree, Tides From Nebula, Krzysztof Iwaneczko, Verba, Zielińska, BOVSKA, Piotr Zioła, Muzyka Końca Lata, Jesień, Queen symfonicznie, Czadoman, Sławomir, Podwórkowi Chuligani, PRO8L3M, Białas i Solar, KaCeZet, Hollow Quartet, Lotto, Elektryczny Węgorz, Demolka, City Bum Bum. To nas czeka w grudniu w Łodzi.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


GRUDZIEŃ 2016
(aktualizacja 2 grudnia 11:12)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
w grudniu brak informacji o koncertach
Akademia Muzyczna w Łodzi – Sala Koncertowa, Żubardzka 2
w grudniu brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w grudniu brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w grudniu brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w grudniu brak informacji o koncertach
Ambasada Żywca, Piotrkowska 66
w grudniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
10 grudnia
17 grudnia
20:00 David Garrett
19:00 Queen symfonicznie
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
2 grudnia
16 grudnia
25 grudnia
20:00 Mario Bischin
20:00 Kordian
20:00 Rokets
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w grudniu brak informacji o koncertach
Balanga, Struga 8/10
2 grudnia 22:00 Czadoman
Bedroom, Moniuszki 4a
w grudniu brak informacji o koncertach
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
w grudniu brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
w grudniu brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
3 grudnia 19:00 Hollow Quartet
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w grudniu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w grudniu brak informacji o koncertach
Cotton Club, Politechniki 9a
10 grudnia
17 grudnia
21:00 MegaraŻ
21:00 Sebastian Wojtczak i Daniel Rychter
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w grudniu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
1 grudnia
2 grudnia
9 grudnia
14 grudnia
16 grudnia
17 grudnia
19:30 Niebiescy i Kutman
20:00 Hollywoodfun Dowstairs + Nigtclub Fire
21:30 Sean Nicholas Savage
20:00 MK9 + Rusalka
20:00 Świetlicki / Gralak – PATRONA PLASTRA
21:00 XV urodziny Dreadsquad w Łodzi
Dom Literatury, Roosevelta 17
7 grudnia
8 grudnia
10 grudnia
20:00 Pablopavo i Ludziki – PATRONAT PLASTRA
20:00 Tomek Lipiński – PATRONAT PLASTRA
20:45 ANKH – PATRONAT PLASTRA
EC-1, Targowa 1/3
w grudniu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
8 grudnia 20:30 Lotto
Ferajna, Piotrkowska 79
w grudniu brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
3 grudnia
11 grudnia
18:00 Edyta Geppert z zespołem VASIE – PATRONAT PLASTRA
18:00 Zaczarowany Świat Krainy Łagodności
Futurysta, al. Politechniki 7
w grudniu brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w grudniu brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w grudniu brak informacji o koncertach
Hala EXPO, al. Politechniki 4
w grudniu brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
w grudniu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
2 grudnia
3 grudnia
9 grudnia
16 grudnia
17 grudnia
23 grudnia
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Kamil Szewczyk
20:00 The Melons
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Pavel Samokhin
20:00 Janusz Nastarowicz
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
2 grudnia
3 grudnia
9 grudnia
21:00 Danny Boy Experience & Chypis
21:00 Underground
21:00 Zgiełk
Keja Pub, Kopernika 46
2 grudnia
3 grudnia
9 grudnia
16 grudnia
18 grudnia
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Koncert pamięci Irka „Messaliny” Wójcickiego
21:00 Zakaz Wyprzedzania
19:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
18:00 Cisza Jak Ta
Kij, Jaracza 45
2 grudnia
10 grudnia
19:00 Moonlight, Dance on Glass
19:30 Valkenrag, Death Denied, Aether, Serpent Seed
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w grudniu brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
10 grudnia 18:00 Katarzyna Groniec
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
1 grudnia
2 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
20:00 Tamara Pustelnik
20:00 High Blood Pressure, Lobotomia, Rectifier
20:00 Podwórkowi Chuligani, Criminal Tango, Szewska pasja
20:00 So Called Life, Fireball, Vendor of Tomorrow
Lokal, Pasaż Schillera
w grudniu brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
10 grudnia 20:00 PRO8L3M
ŁSSE, Tymienieckiego 22
w grudniu brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
9 grudnia
17 grudnia
19:00 Luxtorpeda + Cuba de Zoo
18:30 Władysław Komendarek
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w grudniu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
w grudniu brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
16 grudnia 20:00 BOOK GIG: The Moondogs // Rainbow Cut My Eyes
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w grudniu brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w grudniu brak informacji o koncertach
New York, Piotrkowska 62
1 grudnia
2 grudnia
3 grudnia
4 grudnia
7 grudnia
8 grudnia
9 grudnia
10 grudnia
14 grudnia
15 grudnia
16 grudnia
17 grudnia
21 grudnia
22 grudnia
23 grudnia
28 grudnia
20:00 Cree
18:00 Ninja Syndrom 22:00 Haliśka Band
19:00 Atom Heart 22:00 2Faces
18:00 Yanina 4 Gramy
20:00 New York Festiwal! Greasen & Sugar Free & Tested on Animals
20:00 Wojtek Pilichowski Band
19:00 Kinga Rataj 22:00 Gabustic & Leandro
22:00 Angie & Samokhin Band
20:00 New York Festiwal! Backstage Pass & Kari On & Karen’s Diet
19:00 Turnaround, Szwalnia, Vibrancy
20:00 Percival Schuttenbach 22:00 Jolly Roger
22:00 Mixtape
20:00 New York Festiwal! Freakshow & Rosarian & Konkubent
20:00 Ola & Szewcu
22:00 Qbek
20:00 New York Festiwal! One Future & Noise & Rail
Niebostan, Piotrkowska 17
w grudniu brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
4 grudnia
11 grudnia
18:00 Pieśni Naszych Czasów
18:00 Gorące Rytmy na Chłodne Wieczory cz. II
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w grudniu brak informacji o koncertach
OHM, Manufaktura
3 grudnia
10 grudnia
19:00 Mikromusic Orkiestra
20:00 BOKKA
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w grudniu brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
3 grudnia
8 grudnia
9 grudnia
15 grudnia
16 grudnia
22 grudnia
23 grudnia
17:30 Pasaż Schillera – Avangart
16:00 Piotrkowska/Traugutta – Parnas Brass Band
16:00 Pasaż Schillera Avangart
16:00 Piotrkowska/Traugutta – Parnas Brass Band
16:00 Pasaż Schillera – Avangart
16:00 Piotrkowska/Traugutta – Parnas Brass Band
16:00 Pasaż Schillera – Avangart
Pogonowskiego 45
6 grudnia 20:00 Peter Piek
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
2 grudnia
4 grudnia
15 grudnia
17 grudnia
20:00 Piosenki Jurka Swierczyńskiego
20:00 Piosenki Jurka Swierczyńskiego. Premiera na bis
19:30 Eduardo Agni
20:00 Elżbieta Adamiak
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w grudniu brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
1 grudnia
2 grudnia
4 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
14 grudnia
20:00 Kocin Kociński Trio
19:00 Tides From Nebula
19:00 Krzysztof Iwaneczko
20:00 Sławomir
19:00 Verba
19:30 Rogucki akustycznie
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
3 grudnia 22:00 Białas i Solar
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w grudniu brak informacji o koncertach
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
11 grudnia 20:00 Bartas Szymoniak
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w grudniu brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
w grudniu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w grudniu brak informacji o koncertach
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
w grudniu brak informacji o koncertach
Teatr Arlekin, Wólczańska 5
w grudniu brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
15 grudnia 19:15 Tomasz Żółtko
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
11 grudnia
12 grudnia
17:00 Zbigniew Macias
19:00 Michał Bajor
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
10 grudnia
11 grudnia
16:00 Lautari
18:00 Zielińska – PATRONAT PLASTRA
Teatr Pinokio, Kopernika 16
w grudniu brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w grudniu brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 70
w grudniu brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
4 grudnia 18:00 Glenn Miller Orchestra
Teatr V6, Żeromskiego
w grudniu brak informacji o koncertach
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
3 grudnia 18:00 Nispero
Williamsburg, Piotrkowska 6
23 grudnia 21:00 KaCeZet & Eternal Sound
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 grudnia
2 grudnia
3 grudnia
4 grudnia
8 grudnia
9 grudnia
11 grudnia
17 grudnia
20:30 Czesław Śpiewa
20:00 Mela Koteluk 23:30 Pezet
20:00 Anita Lipnicka
19:00 BOVSKA
20:00 Piotr Zioła
19:00 Fisz Emade Tworzywo
19:00 Coma
20:00 Hey
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w grudniu brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
2 grudnia
3 grudnia
4 grudnia
10 grudnia
11 grudnia
16 grudnia
21:00 Elektryczny Węgorz, Kiczi Kiczi Hard Hard
20:00 Muzyka Końca Lata, Maki i Chłopaki, Jeziora
20:00 Jesień, Wesele, Bałaganiarze
20:00 Demolka + Romance Disaster
20:00 Vespa
20:00 City Bum Bum

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bedoes
Bedoes w Soda Underground
NEUOBERSCHLESIEN
NeuOberschlesien w New Yorku
booze
End of winter? Booze Up!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*