a2015-11-07_21-17-03Matt Dusk, Piotr Rogucki, Domowe Melodie, Ania Dąbrowska, Hey, Maria Peszek, Kamil Bednarek, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Julia Marcell, Radioastik, Marek Dyjak, Josh Savage, Lara Snow, Vaclav Havelka, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Sikorowski, Frontside, Totem, Poparzeni Kawą Trzy, CeZik, The Underground Man, Małpa, Zeus, Zamilska, Soniamiki, Demolka, Tiobo, The CUts, Komety, Moskwa, Vespa, Clock Machine, Daniel Spaleniak, Patrick The Pan, Rebeka, Sokół i Marysia Starosta, Fisz Emade Tworzywo, Quebonafide, O.S.T.R., Wudoe, The Sixpounder, Pono, Niemoc, Sierpień, Król, Jacek Sienkiewicz, Limboski, Babsztyl, Jóga, Nocny Kochanek. W kwietniu powraca również Songwriter Łódź Festiwal.

Bardzo ciekawy kwiecień w Stereo Krogs. Zagrają tam m.in. Tiobo (1 kwietnia), The Cuts (2 kwietnia), Komety (8 kwietnia), Moskwa (15 kwietnia), Vespa (23 kwietnia) i Clock Machine (28 kwietnia). Podobnie w Wytwórni, gdzie wystąpią: Matt Dusk (1 kwietnia), Piotr Rogucki (2 kwietnia), Domowe Melodie (3 kwietnia), Ania Dąbrowska (7 kwietnia), Hey (8 kwietnia), Maria Peszek (9 kwietnia), Kamil Bednarek (10 kwietnia),  Varius Manx i Kasia Stankiewicz (17 kwietnia – PATRONAT PLASTRA), Julia Marcell (24 kwietnia), Radioastik (28 kwietnia), Marek Dyjak (29 kwietnia)
W Bedroomie wystąpią m.in. Rebeka (1 kwietnia), Sokół i Marysia Starosta (2 kwietnia), Fisz Emade Tworzywo (9 kwietnia) i O.S.T.R. (16 kwietnia). W DOMu natomiast Niemoc (2 kwietnia), Sierpień (7 kwietnia), Król (15 kwietnia), Jacek Sienkiewicz (16 kwietnia) i Limboski (24 kwietnia). W Glow pojawią się: Małpa (1 kwietnia), Zeus (8 kwietnia) i Zamilska (15 kwietnia).

W New Yorku zagra m.in. Nocny Kochanek (14 kwietnia), BAiKA (27 kwietnia) i Krzysztof Ścierański New Quartet (29 kwietnia). W Scenografii zagrają Poparzeni Kawą Trzy (1 kwietnia) i The Sixpounder (17 kwietnia).

1 kwietnia w ŁDK pojawią się Frontside i Totem. 2 kwietnia w Poczekalni wystąpi Josh Savage, 3 kwietnia Vaclav Havelka przy Pogonowskiego, 8 kwietnia w Lokalu Soniamiki, a dzień później Demolka, 11 kwietnia w Żarty Żartami Cezik, a 16 kwietnia w Muzeum Książki Artystycznej Jóga.

Patronaty Plastra: Koncerty w Domu Literatury – 6 kwietnia, Lara Snow i Andrzej Kowalsky Band, 10 kwietnia Janusz Kasprowicz i Stanisław Marinczenko i 23 kwietnia Jan Kondrak. Koncerty w Williamsburgu – 9 kwietnia Daniel Spaleniak, 22 kwietnia Patrick The Pan i 29 kwietnia Pono. 26 kwietnia w AOIA półfinał konkursu Łódź Miastem Talentów w kategorii muzyka.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


KWIECIEŃ 2016
(aktualizacja 7  kwietnia 20:57)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
w kwietniu brak informacji o koncertach
Akademia Muzyczna w Łodzi – Sala Koncertowa, Żubardzka 2
21 kwietnia 18:00 Krzysztof Herdzin Trio
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w kwietniu brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
16 kwietnia
26 kwietnia
19:00 Atmasfera
18:00 Półfinał Konkursu Łódź Miastem Talentów – PATRONAT PLASTRA
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w kwietniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
w kwietniu brak informacji o koncertach
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
15 kwietnia
22 kwietnia
20:00 Łobuzy
20:00 Looks
Bajkonur, Piłsudskiego 135
2 kwietnia 22:00 Cosmodrome
Bedroom, Moniuszki 4a
1 kwietnia
2 kwietnia
9 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
20:00 Rebeka
20:00 Sokół i Marysia Starosta
22:00 Fisz Emade Tworzywo
21:00 Quebonafide, Kuba Knap, Kartky
21:00 O.S.T.R.
20:00 Polska Wersja
20:00 Wudoe, Sarius, Abel, Małe Miasta
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
w kwietniu brak informacji o koncertach
Cabaret, Tuwima 1/3
w kwietniu brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
2 kwietnia 20:00 Josh Savage
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w kwietniu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
2 kwietnia 20:00 Szymon Mika Trio
Cotton Club, Politechniki 9a
16 kwietnia
23 kwietnia
21:00 Lorneta
21:00 Sebastian Wojtczak Akustycznie
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w kwietniu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
2 kwietnia
7 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
23 kwietnia
24 kwietnia
19:00 Niemoc
20:00 Sierpień
21:00 Król
22:00 Jacek Sienkiewcz
19:00 Inkwizycja / The Corpse/ Dziady Borowe
20:00 Limboski
Dom Literatury, Roosevelta 17
6 kwietnia
10 kwietnia
16 kwietnia
23 kwietnia
19:00 Lara Snow + Andrzej Kowalsky Band
19:00 Janusz Kasprowicz i Stanisław Marinczenko
19:00 Alegorya
19:00 Jan Kondrak
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
w kwietniu brak informacji o koncertach
EC-1, Targowa 1/3
w kwietniu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
9 kwietnia 22:00 Tropy
Ferajna, Piotrkowska 79
w kwietniu brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
17 kwietnia 18:00 Andrzej Sikorowski z zespołem
Futurysta, al. Politechniki 7
w kwietniu brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w kwietniu brak informacji o koncertach
Glow Club, Struga 8/10
1 kwietnia
8 kwietnia
15 kwietnia
20:00 Małpa
20:00 Zeus
22:00 Zamilska
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
w kwietniu brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w kwietniu brak informacji o koncertach
Hala EXPO (stara), Stefanowskiego 30
w kwietniu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 kwietnia
2 kwietnia
7 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
14 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
21 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Moliendo Cafe
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Samokhin Quartet Band
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Haze Acoustic Trio
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Ceili
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Caro i Tranda
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
1 kwietnia
2 kwietnia
9 kwietnia
14 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
21 kwietnia
23 kwietnia
22:00 Qbek
21:00 Hendrix Project
21:00 Bandaż Elastyczny
21:00 Life On Stage: Maze Of Sound, Futurelight
21:00 Call The Sun
20:30 4Get + White Highway
21:00 Life On Stage: Black Radio, Smoków Nie Ma
20:00 Synapsa
Keja Pub, Kopernika 46
1 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
14 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
21:00 Babsztyl
21:00 Flash Creep
21:00 Jolly Roger
18:00 Jedyne Takie Trio
19:00 Jan Błyszczak Mufka
20:00 EKT Gdynia
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Jig Reel Maniacs
21:00 Nijak
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w kwietniu brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
4 kwietnia 18:00 Apertus Quartet i Katarzyna Dąbrowska
Krakers, Ozorkowska 2/6
w kwietniu brak informacji o koncertach
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
2 kwietnia
8 kwietnia
15 kwietnia
22 kwietnia
29 kwietnia
21:00 Underground Rap Night Łódź Vol. II
19:00 Vernissage, Portland Rum Riot, Overhood
19:00 Abathor, Infernal Bozzare, Odium Humani Generis
20:00 Fight Them All / Deszcz / Cornada
20:00 Rover, Krasza, BCZ
Lokal, Pasaż Schillera
8 kwietnia
9 kwietnia
22:00 Soniamiki
22:00 Demolka
Lordi’s, Piotrkowska 102
w kwietniu brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
1 kwietnia
2 kwietnia
5 kwietnia
13 kwietnia
16 kwietnia
17:30 Pablo Gimenez 18:00 Frontside, Totem, John Doe’s Burial
19:00 Gemini Abyss + AHEAD, S.T.O.R.N., Hit’n’Run
18:00 Socteau Cirque
19:30 Flash Creep
18:00 Prog-Rockowanie – Believe, Brain Connect, FractalMind
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w kwietniu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
w kwietniu brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
16 kwietnia 19:30 Book Gig: Jóga, SOXSO, Youth Novels
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
17 kwietnia 18:00 Witold Janiak Trio
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w kwietniu brak informacji o koncertach
New York, Piotrkowska 62
1 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
7 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
13 kwietnia
14 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
20 kwietnia
21 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
27 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia
22:00 Grey Smoke
22:00 Latające Talerze
18:00 Combo 90210
21:15 Bartas Szymoniak
22:00 The Bootels
22:00 Colorado Band
21:00 Sin Trinity
19:00 Nocny Kochanek
22:00 Qbek
22:00 Samokhin Band
21:00 Ola i Szewcu
20:00 Paragraf 64
22:00 Levi
22:00 Hendrix Project
20:00 Justyna Panfilewicz
19:00 BAiKA
19:00 Krzysztof Ścierański New Quartet 22:00 Zgiełk
22:00 Tortilla
Niebostan, Piotrkowska 17
w kwietniu brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w kwietniu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w kwietniu brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w kwietniu brak informacji o oncertach
Pogonowskiego 45
3 kwietnia 20:00 Vaclav Havelka
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
8 kwietnia
9 kwietnia
20:30 Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
19:30 Mateusz Nagórski
Przerwa, Wólczańska 128/134
w kwietniu brak informacji o koncertach
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w kwietniu brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
1 kwietnia
17 kwietnia
24 kwietnia
20:00 Poparzeni Kawą Trzy
19:00 The Sixpounder
19:00 Leski
Sezon, Piotrkowska 121
w kwietniu brak informacji o koncertach
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
w kwietniu brak informacji o koncertach
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w kwietniu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
1 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
15 kwietnia
16 kwietnia
22 kwietnia
23 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
21:00 Tiobo
21:00 The Cuts
20:00 Phedora, Black Radio, Smoków Nie Ma
20:00 Komety
21:00 Wolf Spider
20:00 Moskwa
18:00 Bestial March 2: North, Cień, Deep Desolation, Hate Them All
21:00 Pozytywnie feat. Cheeba
20:00 Vespa
21:00 Clock Machine
20:00 Nightmares, Odium Humani Generisi
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w kwietniu brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
10 kwietnia 20:00 Mazut
Sukcesja, Politechniki 1
2 kwietnia
9 kwietnia
18:00 Dawid Kwiatkowski
18:00 Kasia Cerekwicka
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
w kwietniu brak informacji o koncertach
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
10 kwietnia 18:00 Cisza Jak Ta
Teatr Arlekin, Wólczańska 5
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
3 kwietnia
7 kwietnia
17:00 exodus15
19:15 U Studni
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
2 kwietnia 18:30 Mira – na obu brzegach tęczy
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Powszechny, Legionów 21
5 kwietnia 19:15 Paweł Mykietyn
Teatr Rozrywki Lutnia, Piotrkowska 243
22 kwietnia 19:00 Wieczór z Anną Dereszowską
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 70
4 kwietnia 19:00 Koncert tradycyjnych pieśni ukraińskich
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr V6, Żeromskiego
w kwietniu brak informacji o koncertach
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
23 kwietnia 20:00 Defuct Crew
Williamsburg, Piotrkowska 6
9 kwietnia
16 kwietnia
22 kwietnia
29 kwietnia
20:00 Daniel Spaleniak – PATRONAT PLASTRA
20:00 Rysy – PATRONAT PLASTRA
20:00 Patrick The Pan – PATRONAT PLASTRA
21:00 Pono – PATRONAT PLASTRA
Woonerf, 6. sierpnia
16 kwietnia
23 kwietnia
30 kwietnia
20:00 Songwriter Łódź Festiwal 2016: Iza Lach / Skubas
20:00 Songwriter Łódź Festiwal 2016: BAASCH
20:00 Songwriter Łódź Festiwal 2016: Zabrocki
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 kwietnia
2 kwietnia
3 kwietnia
7 kwietnia
8 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
17 kwietnia
24 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
30 kwietnia
20:00 Matt Dusk
19:00 Piotr Rogucki
20:00 Domowe Melodie (przeniesionie na 27 kwietnia)
19:00 Ania Dąbrowska
21:00 Hey
20:00 Maria Peszek
19:00 Kamil Bednarek
20:30 Varius Manx i Kasia Stankiewicz – PATRONAT PLASTRA
19:00 Julia Marcell
20:00 Radioastik
20:00 Marek Dyjak
16:00 Półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w kwietniu brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
1 kwietnia
9 kwietnia
10 kwietnia
11 kwietnia
13 kwietnia
28 kwietnia
29 kwietnia
20:30 Divines
19:00 Terrific Sunday
20:00 Black Coffee + Rosa Vertov
19:00 CeZik & KlejNuty
20:00 The Underground Man & Andrew Bear
20:00 Jesień + Święto zmarłych
21:00 Sweet & Hot Jazzband

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ww88
Wunder Wave 88 w Magnetofonie
WBW 2019 – Freestyle Battle w Magnetofonie
il_divo
Il Divo w Atlas Arena

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*