Do końca roku w Łodzi pojawi się wielu ciekawych wykonawców, także z zagranicy.

Poniżej prezentujemy nadchodzące koncerty, pamiętajcie jednak, że praktycznie w każdym tygodniu może pojawić się nowa propozycja, dlatego najlepiej na bieżąco śledzić Plaster Łódzki.

Wrzesień
5 Vera Jonas Expirement TU
6 Skubas Poleski Ośrodek Sztuki
6 Same Suki Muzeum Sztuki w Łodzi
6 Jude, Kollaps DOM
6-8 Summer Dying Loud 2019 Aleksandrów Łódzki
7 Olaf Deriglasoff Woonerf 6 sierpnia
7 Ł4K: Kamp i inni Klub Wytwórnia
7 Lej Mi Pół & Zacier TU
8 Ł4K: Keren Ann Filharmonia Łódzka
10 Ł4K: Edi Rosner Jazz Band Scenografia
12 Ł4K: K-Dron Art_Inkubator
13 Ł4K: Babadag Art_Inkubator
13 Ł4K: Daniel Spaleniak & Friends Art_Inkubator
13 Ł4K; Shortparis Format
13 Wojciech Mazolewski Quintet Atlas Arena
13 Golden Life Łódzki Dom Kultury
13 Dudek 56 Magnetofon
14 Lao Che Atlas Arena
15 Ørganek Atlas Arena
15 Raz Dwa Trzy Klub Wytwórnia
19 Michael Buble Atlas Arena
19 Jesienny ether jazzu – Gdańsk Necropolitan Orchestra TU
20 KęKę Teatr Club
20 Jesienny ether jazzu – Quantum Trio TU
21 Urn Magnetofon
21 Jesienny ether jazzu – Marcelina Gawron TU
22 Jona Ardyn Scenografia
22 Jesienny ether jazzu – Freenology Tu
27 Adam Palma Klub Wytwórnia
28 Female Metal Voices Festival Magnetofon
28 Filipek Soda Underground
28 Kapela Ze Wsi Warszawa, Kinszerbaum Klub Wytwórnia
29 Ploho DOM
Październik
4 DonGURALesko Soda Underground
4 Aether, Runika Magnetofon
4 Felicjan Andrzejczak Scenografia
5 GrubSon Klub Wytwórnia
5 David Garrett Atlas Arena
6 Łydka Grubasa Magnetofon
6 Jamie Whelligan TU
10 Wunder Wave 92, Strife, Risk It, Schizma Magnetofon
11 KIZO Soda Underground
11 Armia Magnetofon
11 Jarry Oddział Zamknięty Scenografia
12 Grand Prix Jazz Melomani Teatr Wielki
12 Ten Typ Mes & Emil Blef Lordi’s
12 Paweł Domagała Klub Wytwórnia
15 Jerome Reuter Magnetofon
16 Margaret Scenografia
16 Kasia Kowalska Teatr Muzyczny
17 Mrozu Scenografia
17 Dr Misio Klub Wytwórnia
18 Fertile Hump Żarty Żartami
18 TEDE Soda Underground
18 Happysad Klub Wytwórnia
19 Pidżama Porno Klub Wytwórnia
19 Łódź Death Fest Magnetofon
20 Krzysztof Cugowski Atlas Arena
20 Bitamina Klub Wytwórnia
20 Legendy Krainy Łagodności Teatr Muzyczny
24 Zbuku Scenografia
24 Soundedit’19 – Moskwa, Blitzkrieg Klub Wytwórnia
25 Blood Brothers Magnetofon
25 Soundedit’19 – Nitzer Ebb, DAF Klub Wytwórnia
25 The Analogs Magnetofon
25 Prog The Night Łódzki Dom Kultury
25 Zenek Kupatasa TU
26 Skov i Mexyk TU
26 Prog The Night Łódzki Dom Kultury
26 Soundedit’19 – Misia Furtak, Mick Harvey plays Gainsbourg, Stanisław Soyka i goście Klub Wytwórnia
27 Soundedit’19: Marchewkowy Poranek + Lady Pank Klub Wytwórnia
29 Edyta Geppert Teatr Muzyczny
31 Xiu Xiu DOM
31 Bass Astral x Igo Klub Wytwórnia
Listopad
2 Mazolewski/Porter Klub Wytwórnia
3 Sławek Uniatowski Filharmonia Łódzka
3 Kult Klub Wytwórnia
5 Katarzyna Nosowska Teatr Wielki
7 Siesta w drodze: Lucibela Klub Wytwórnia
9 Zeppelinians Iron Horse
9 Malik Montana Soda Underground
9 Fisz Emade Tworzywo i Barbara Wrońska Hotel Andel’s
10 KRÓL Klub Wytwórnia
10 Clock Machine Scenografia
10 Closterkeller Magnetofon
11 Grażyna Brodzińska Teatr Wielki
12 Mikromusic Filharmonia Łódzka
13 IRA Teatr Muzyczny
14 Marek Piekarczyk Klub Wytwórnia
15 The Sixpounder Magnetofon
15 The Dumplings Klub Wytwórnia
16 Edyta Górniak Teatr Muzyczny
16 Małach & Rufuz Soda Underground
21 Tides Form Nebula Scenografia
21 Sorry Boys Klub Wytwórnia
22 Luxtorpeda Magnetofon
22 Velesar i Runika TU
23 Bracia Figo Fagot Scenografia
24 Nocny Kochanek Klub Wytwórnia
25 Michał Bajor Teatr Muzyczny
26 Michał Szpak Teatr Muzyczny
27 Harlem Gospel Choir Filharmonia Łódzka
28 LemON Klub Wytwórnia
28 Maciej Maleńczuk Filharmonia Łódzka
29 Percival Schuttenbach Scenografia
29 Krzysztof Zalewski Klub Wytwórnia
30 Kortez Klub Wytwórnia
30 Michał Stawiński i Oberschlesien Magnetofon
Grudzień
1 Queen Symfonicznie FIlharmonia Łódzka
1 Proletaryat Magnetofon
2 Pawbeats Orchestra Klub Wytwórnia
5 Frontside Magnetofon
6 Daria Zawiałow Klub Wytwórnia
7 Reidel4Riedel Klub Wytwórnia
8 Bednarek Klub Wytwórnia
13 Michał Wiśniewski Scenografia
13 Coma Klub Wytwórnia
15 Paluch Klub Wytwórnia
15 Lipali Magnetofon
16 Glen Miller Orchestra Teatr Wielki
17 Stanisław Soyka Filharmonia Łódzka
22 Queen Symfonicznie Filharmonia Łódzka
2020 rok
24 stycznia Grzegorz Turnau Klub Wytwórnia
31 stycznia Dżem Klub Wytwórnia
6 lutego Slipknot Atlas Arena
8 marca Agnieszka Chylińska Atlas Arena
10 marca Pasion de Buena Vista Teatr Wielki
13 marca Prog On Days Łódzki Dom Kultury
3 kwietnia Scream INC Klub Wytwórnia
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
soundedit13_plakat_siec
Soundedit 2013 – informacje
Raphael_Rogiski-9604
Żywizna w Art_Inkubatorze
young
Young Stadium Club w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*