W sierpniu w Łodzi wystąpią m.in. O.S.T.R., NeoKlez, Szymkiewicz solo, Porografia, Farben Lehre, Tomasz “Lipa” Lipnicki, RAU, VNM, Avi x Loius Villian, Roadtrip, Sylwia Lipka, Bartek Kaszuba, Olivia Klinke, EKT Gdynia, Lubelska Federacja Bardów. Poza tym powrócą po rocznej przerwie Letnia Akademia Jazzu oraz Manu Summer Jazz Sundays.

Patronat Plastra – koncerty w ramach Forum Młodej Literatury w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


SIERPIEŃ 2020

(aktualizacja 31 lipca 22:30)


Kluby, w których odbywają się koncerty
 
6 dzielnica, Piotrkowska 102
   
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
   
Akademia Muzyczna w Łodzi
   
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
   
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
   
Alembik Whisky Club, Piłsudskiego 150/152
1 sierpnia 20:00 Bartek Grzanek & Wojtek Kidoń
Arturówek, Skrzydlata 75
   
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
   
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
   
Bajkonur, Piłsudskiego 135
   
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
   
Brush Barber Shop, Piotrkowska 138/140
   
Broadway 18, Stefanowskiego 17
   
Bubamara, Ogrodowa 19a
   
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
   
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
   
Cafe Verte, Piotrkowska 113
   
Casablanca, Podrzeczna 2
   
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
   
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
   
Cotton Club, Politechniki 9a
   
DOM, Piotrkowska 138/140
   
Dom Literatury, Roosevelta 17
   
EC-1, Targowa 1/3
   
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
21 sierpnia
27 sierpnia
29 sierpnia
21:00 William’s Things
21:00 Mojo Pin
21:00 NeoKlez
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
   
Futurysta, al. Politechniki 7
   
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
   
Grzałka 55, Piotrkowska 55
   
Infinity, Piotrkowska 81
   
Irish Pub, Piotrkowska 77
   
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
   
Keja Pub, Kopernika 46
8 sierpnia
14 sierpnia
21 sierpnia
28 sierpnia
20:00 Marcin Snokowski
20:00 Ponad Chmurami
21:00 EKT Gdynia
21:00 Lubelska Federacja Bardów
Kij, Jaracza 45
1 siernia 20:00 Swingowa Sobota
Kipisz, Piotrkowska 282
7 sierpnia
21 sierpnia
20:00 Stepień/Grabowski
21:00 Heima
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
   
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
9 sierpnia 18:00 WORN + Universe Seed
Konkret, Więckowskiego 36
   
Lokal, Pasaż Schillera
   
Long Play, Piotrkowska 90
   
Lordi’s, Piotrkowska 102
   
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
   
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
   
Magnetofon, Zgierska 26a
   
Manufaktura, Drewnowska 58
2 sierpnia
5 sierpnia
9 sierpnia
16 sierpnia
23 sierpnia
30 sierpnia
17:00 Manu Summer Jazz Sundays – Piotr Wrombel Quartet
19:00 Brass & Beat Trio
17:00 Manu Summer Jazz Sundays – Dixie Friends
17:00 Manu Summer Jazz Sundays – Kuba Raczyński Quartet
17:00 Manu Summer Jazz Sundays – Piotr Krzemiński Trio
17:00 Manu Summer Jazz Sundays – Maciej Sikała i Leszek Kułakowski
Monopolis, Wydawnicza 4
7 sierpnia
14 sierpnia
21 sierpnia
28 sierpnia
20:00 Muzyka na żywo
20:00 Muzyka na żywo
20:00 Muzyka na żywo
20:00 Muzyka na żywo
  Artkombinat Scena Monopolis
19 sierpnia 20:00 Piosenki, które nie ocalą świata
Morning, Pogonowskiego 46
   
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
1 sierpnia
2 sierpnia
21:00 Zuzanna
20:15 Ada Rusinkiewicz
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
   
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
   
Narraganset, Gdańska 129
   
Niebostan, Piotrkowska 17
   
NieWinni (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
   
Obszar Wspólny, Piotrkowska 111
   
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
   
Ogrody Geyera, Piotrkowska 293/305
   
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
   
P29, Piotrkowska 29 (weście od Więckowskiego 2)
1 sierpnia
8 sierpnia
15 sierpnia
22 sierpnia
29 sierpnia
19:00 RAU
19:00 VNM
19:00 Avi x Louis Villian
19:00 JWP / BC
19:00 Ćpaj Stajl
Park Źródliska
   
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
   
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
   
Politechnika Łódzka – kampus B
   
Pogonowskiego 45
   
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
1 sierpnia 20:00 Szymkiewicz solo
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
   
Restauracja Imber, Piotrkowska 43
   
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
   
Scenografia, Zachodnia 81/83
29 sierpnia 17:30 Roadtrip, Sylwia Lipka, Bartek Kaszuba, Olivia Klinke i inni
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
   
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
   
Stacja – el Cubano Traugutta 3
   
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
8 sierpnia
22 sierpnia
28 sierpnia
20:00 Ryczące Dwudziestki
20:00 Zrefowani
20:00 Urwani z Wesela
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
   
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
   
Sukcesja, Politechniki 1
od 1 lipca Sukcesja jest zamknięta
Szykier, Pólnocna 1/3
   
Teatr Club, Moniuszki 4a
   
Teatr DOM, Piotrkowska 243
   
Teatr Mały w Manufakturze
   
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
   
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
   
Teatr Powszechny, Legionów 21
   
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
   
Teatr Szwalnia, Struga 90
   
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
   
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
   
Textorial Park, Fabryczna 17
   
TU, Rewolucji 1905 r. 10
klub nieczynny  
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
   
U Milscha, Łąkowa
   
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
   
Whiskey In The Jar, Manufaktura
   
Wooltura, Wólczańska 40/42
1 sierpnia
6 sierpnia
7 sierpnia
8 sierpnia
14 sierpnia
21 sierpnia
28 sierpnia
29 sierpnia
30 sierpnia
19:00 Pornografia
19:30 The Capsize i SH & Other Freaks
19:00 Famuła, Hellrose, Snakehead
19:00 TRT + Nie Pamiętam
20:00 ShataQS
20:00 Farben Lehre + Konkubent
20:00 Tomasz “Lipa” Lipnicki
20:00 Tomasz “Lipa” Lipnicki
20:00 Nation of Wild
Woonerf przy 6. sierpnia
   
W Y, Piotrkowska 138/140
   
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
9 sierpnia
11 sierpnia
12 sierpnia
13 sierpnia
16 sierpnia
22 sierpnia
23 sierpnia
27 sierpnia
28 sierpnia
19:00 Letnia Akademia Jazzu – Tie Break
21:00 Letnia Akademia Jazzu – Eve Risser
20:00 Letnia Akademia Jazzu – Immortal Onion / Koncert Kadry INTL Jazz Platform
19:00 Letnia Akademia Jazzu – Petter Eldh & Koma Saxo / Koncert Finałowy INTL Jazz Platform
19:00 Letnia Akademia Jazzu – Wojtczak/Piotrowicz / Emil Miszk & The Sonic Syndicate
19:00 Letnia Akademia Jazzu – Lpuis Sclavis Quartet / Łukasz Ojdan Solo
19:00 Letnia Akademia Jazzu – O.N.E. Quintet / Natalia Grosiak
??:?? Letnia Akademia Jazzu – Tomasz Dąbrowski i Istnienia Poszczególne
21:30 O.S.T.R.
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
   
Z innej beczki (Moniuszki 6)
   
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
   
Okolice Łodzi
   

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hiphoparena
Hip Hop Arena – zapowiedź, program, informacje
gwardia_fota
New York Festiwal – VI odsłona
justine
Justin(e) i Charly Fiasco w Krańcoofce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*