Baasch, Roger Eno, Karaś/Rogucki, Almond, ANAWA, Dawid Podsiadło, Raz Dwa Trzy, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Swiernalis, Poparzeni Kawą Trzy, Bracia Figo Fagot, Ścianka, Aether, Lux Perpetua, Zeus, Moskwa, Synchrotrony, Jazzpospolita plus Grand Prix Jazz Melomani 2019, Fab_In i Soundedit 2020.

W każdy czwartek o godz. 20 Plaster Łódzki organizuje Łódzką Noc Muzyki w Woolturze. Wstęp wolny, zapraszamy.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


PAŹDZIERNIK 2020

(aktualizacja 1 października 1:30)


Kluby, w których odbywają się koncerty
 
6 dzielnica, Piotrkowska 102
   
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
   
Akademia Muzyczna w Łodzi
   
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
   
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
   
Alembik Whisky Club, Piłsudskiego 150/152
2 października
9 października
20:00 The Melons
20:00 Haze Acoustic Trio
Arturówek, Skrzydlata 75
   
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
   
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
   
Bajkonur, Piłsudskiego 135
zamknięte  
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
   
Brush Barber Shop, Piotrkowska 138/140
   
Broadway 18, Stefanowskiego 17
   
Bubamara, Ogrodowa 19a
   
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
   
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
1 października 21:00 Jam session
Cafe Verte, Piotrkowska 113
   
Casablanca, Podrzeczna 2
   
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
   
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
   
Cotton Club, Politechniki 9a
   
DOM, Piotrkowska 138/140
   
Dom Literatury, Roosevelta 17
   
EC-1, Targowa 1/3
   
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
1 października
9 października
10 października
20:00 Synchrotrony
Fab_In | dźwięk_improwizacja_field recording
Fab_In | dźwięk_improwizacja_field recording
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
4 października 19:00 Michał Kobojek Quartet
Futurysta, al. Politechniki 7
   
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
   
Grzałka 55, Piotrkowska 55
   
Infinity, Piotrkowska 81
   
Irish Pub, Piotrkowska 77
   
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
17 października
24 października
31 października
21:00 4 Szmery
20:00 Clodie
21:00 Bandaż Elastyczny
Keja Pub, Kopernika 46
1 października
2 października
3 października
9 października
10 października
11 października
12 października
16 października
17 października
21 października
22 października
23 października
25 października
27 października
29 października
30 października
31 października
19:00 Surreal Players
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
21:00 Za horyzontem
21:00 Jig Reel Maniacs
20:00 XV urodziny Keja Pub
18:00 Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak
20:00 Przeżyj to sam – spektakl muzycznym
21:00 Nijak
20:00 XV urodziny Keja Pub cz. 2
19:00 Tomek Lewandowski
19:00 Jurek Świerczyński i Przyjaciele
20:00 Jolly Roger’s Day 2020
19:00 Koncert poświęcony pamięci Marka Górskiego i Andrzeja Koczewskiego
19:00 Kasprowicz i Marinczenko
19:00 Czy mnie jeszcze pamiętasz – spektakl muzyczny
21:00 Męski Punkt Widzenia
18:00 Zaduszki muzyczne
Kij, Jaracza 45
2 października
3 października
4 października
8 października
9 października
10 października
23 października
24 października
21:00 Jung/Rutkowski/Miętus/Papierski
21:00 Janiak/Miszewski/Ludwiczuk
18:00 TAM TAM Project / Piotr Jackson Wolski
21:00 Jazzowe otwarcie sezonu 2020
21:00 Wrona/Małecki/Rutkowski/Jung
19:00 Jakub Paulski Trio
19:00 Mundinova
19:00 Jazzpospolita
Kipisz, Piotrkowska 282
   
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
   
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
   
Konkret, Więckowskiego 36
16 października 20:30 Ścianka
Lokal, Pasaż Schillera
   
Long Play, Piotrkowska 90
   
Lordi’s, Piotrkowska 102
   
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
3 października
13 października
??:?? The Bootles na dachu ŁDK
18:00 Jurek Świerczyński
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
   
Magnetofon, Zgierska 26a
24 października 19:00 Aether, Lux Perpetua + Nation of Wild
Manufaktura, Drewnowska 58
   
Monopolis, Wydawnicza 4
   
  Artkombinat Scena Monopolis
17 października
24 października
20:30 Januszkiewicz Akustycznie
19:30 Ralph Kaminski
Morning, Pogonowskiego 46
   
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
3 października 20:00 Retain Mind, Szklane Oczy, Lemur Band, Baloon, Bielas
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
   
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
   
Narraganset, Gdańska 129
   
Niebostan, Piotrkowska 17
   
NieWinni (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
   
Obszar Wspólny, Piotrkowska 111
   
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
   
Ogrody Geyera, Piotrkowska 293/305
10 października 16:00 Zeus
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
   
P29, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego 2)
   
Park Źródliska
   
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
   
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
   
Politechnika Łódzka – kampus B
   
Pogonowskiego 45
   
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
   
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
   
Restauracja Imber, Piotrkowska 43
   
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
   
Scenografia, Zachodnia 81/83
2 października
16 października
24 października
19:00 Poparzeni Kawą Trzy
20:00 White Widow, Lil Wnyk i Ordine Sound
19:00 Bracia Figo Fagot + Sunsmoke
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
   
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
   
Stacja – el Cubano Traugutta 3
   
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
3 października
9 października
10 października
16 października
17 października
23 października
20:00 Shantaż
20:00 Projekt Laureaci
20:00 Mechanicy Shanty
21:00 Samokhin Band
20:00 Zrefowani
20:00 Zołotar Band
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
16 października
17 października
22 października
25 października
19:00 Soundedit Spotlight ’20 – Pelvis, Swiernalis, Bluszcz
19:00 Soundedit Spotlight ’20 – Heima | Izzy and the Black Trees
19:00 Soundedit’20 – Baasch
20:00 Soundedit’20 – Roger Eno
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
   
Sukcesja, Politechniki 1
zamknięta  
Szykier, Północna 1/3
   
Teatr Club, Moniuszki 4a
   
Teatr DOM, Piotrkowska 243
   
Teatr Mały w Manufakturze
   
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
   
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
   
Teatr Powszechny, Legionów 21
   
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
   
Teatr Szwalnia, Struga 90
   
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
17 października 19:00 Grand Prix Jazz Melomani 2019
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
   
Textorial Park, Fabryczna 17
   
TU, Rewolucji 1905 r. 10
klub nieczynny  
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
   
U Milscha, Łąkowa
   
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
   
Whiskey In The Jar, Manufaktura
od czwartku do soboty 19:00 Muzyka na żywo
Wooltura, Wólczańska 40/42
1 października
3 października
4 października
8 października
9 października
10 października
15 października
16 października
17 października
22 października
23 października
24 października
29 października
30 października
31 października
20:00 ŁNM – Konkubent, Planety, Stanisław Hurnik
19:30 Mexyk + Generacja Y
19:30 Goosebump, Bucket Of Rats, Retain Mind
20:00 ŁNM – NPP, Jeleń, Lucas Flint
19:00 Nerville, Mad Teacher, De:resolution
20:00 Moskwa
20:00 ŁNM – Kisu Min, Mojo Pin, Solution, Terapia
19:0 Merkfolk, Dziewanna
19:00 Szybcy, Wściekli i Klangonarium
20:00 ŁNM – Yantra, Pleń, Two Tribes
16:00 Rock and Love 2020
16:00 Rock and Love 2020
20:00 ŁNM – Temper Temper, Martyr, The Bimbears
19:30 Doomster Reich, Neurotic Serenity, Despizer
20:00 Blacktrail, Flames Among Hatred
Woonerf przy 6. sierpnia
   
W Y, Piotrkowska 138/140
   
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
2 października
12 października
13 października
17 października
23 października
24 października
28 października
31 października
19:00 Karaś/Rogucki
18:00 21:00 Dawid Podsiadło
18:00 21:00 Dawid Podsiadło
19:00 Raz Dwa Trzy
19:00 Soundedit 2020
19:00 Soundedit 2020 – Almond, ANAWA
19:30 Scream INC
21:00 Daria Zawiałow
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
   
Z innej beczki (Moniuszki 6)
   
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
   
Okolice Łodzi
   

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1186293_619378244773528_310599240_n
Klara w DOMu
alegorya
Ósme urodziny zespołu Alegorya w Stereo Krogs
pi-band_new_full
Wojtek Pilichowski Band w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*