David Garret, Nitzer Ebb, DAF, Mick Harvey, Jerome Reuter, Krzysztof Cugowski, KAT & Roman Kostrzewski, LemON, Cleo, Jary OZ, Margaret, Kasia Kowalska, Piotr Baron Quintet, Edyta Geppert, Kortez, Paweł Domagała, Dr Misio, Happysad, Pidżama Porno, Bitamina, Bass Astral x Igo, Misia Furtak, Lady Pank, Stanisław Soyka, Cochise, Southern Brothers, Łydka Grubasa, Armia The Analogs, Blood Brothers, Zenek Kupatasa, Wojtek Justyna TreeOh!, Dos Floris, Swiernalis, Enchanted Hunters, Malediwy, Wojciech Bąkowski, Demolka, Klipsy Panda, Elektryczny Węgorz, Ukryte Zalety Systemu, Nagrobki, Guantanamo Party Program, Legendarny Afrojax, Fertile Hump, Łobuzy, Sarius, Ten Typ Mes & Emil Blef, Jan Rapowanie, Abradab, Blacha, Mrozu, Zbuku, DonGURALesko, KIZO, TEDE, Peja/Slums Attack, plus Soundedit, Grand Prix Jazz Melomani 2018 oraz Prog The Night V. Tak wygląda muzyczny październik w Łodzi.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


PAŹDZIERNIK  2019

(aktualizacja 8 października 23:40)


Kluby, w których odbywają się koncerty
 
6 dzielnica, Piotrkowska 102
23 października 20:00 Wojtek Justyna TreeOh!
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
12 października
25 października
20:00 Snakehead, Bruklin
20:00 TSA
Akademia Muzyczna w Łodzi
20 października
30 października
18:00 Piosenki The Tiger Lillies (sala koncertowa)
18:00 Koncert jazzowy (sala kameralna)
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w tym okresie brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w tym okresie brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w tym okresie brak informacji o koncertach
Arturówek, Skrzydlata 75
w tym okresie brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
5 października
20 października
??:?? David Garret
18:30 Krzysztof Cugowski
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
11 października 21:00 Łobuzy
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w tym okresie brak informacji o koncertach
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
w tym okresie brak informacji o koncertach
Brush Barber Shop, Piotrkowska 138/140
9 października 20:00 Dos Floris
Broadway 18, Stefanowskiego 17
w tym okresie brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w tym okresie brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
9 października 21:00 JackJazz
Cafe Verte, Piotrkowska 113
w tym okresie brak informacji o koncertach
Casablanca, Podrzeczna 2
w tym okresie brak informacji o koncertach
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
w tym okresie brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
4 października
20 października
20:00 Vandermark Górczyński Trzaska
20:00 Samuel Blaster/Tomasz Dąbrowski + Alfons Slik
Cotton Club, Politechniki 9a
w tym okresie brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
13 października
16 października
20 października
19:30 Black Radio + Cinemon
20:00 Ala|Zastary
20:30 BDTH vol. 19 – Drip of Lies + Deszcz
Dom Literatury, Roosevelta 17
w tym okresie brak informacji o koncertach
EC-1, Targowa 1/3
12 października 20:00 Voices of The Cosmos
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
10 października
16 października
20:00 Malediwy (Janicki / Pospieszalski)
19:30 Eksperymentalna ŁÓDŹ
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w tym okresie brak informacji o koncertach
Format, Tymienieckiego 3
w tym okresie brak informacji o koncertach
Futurysta, al. Politechniki 7
w tym okresie brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w tym okresie brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w tym okresie brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
w tym okresie brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
3 października
4 października
5 października
10 października
11 października
12 października
17 października
18 października
19 października
24 października
25 października
26 października
20:00 Danny Boy
20:00 Wojtek janiak
20:00 Kozłowski/Jagiełło
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Penyjerz
20:00 Bandaż Duo
20:00 Mateusz Tranda
20:00 H.A.T.
20:00 2M Acoustic Trio
20:00 Angelika Gaj
20:00 Andy Star Duet
20:00 Ceili
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
5 października
12 października
19 października
25 października
26 października
31 października
19:30 Konkubent, Bruklin, &Inni, OKAP
22:00 Danny Boy Experience
21:00 Hendrix Project
21:00 Cochise
21:00 Southern Brothers
21:00 Bandaż Elastyczny
Keja Pub, Kopernika 46
3 października
4 października
5 października
11 października
12 października
17 października
18 października
19 października
27 października
19:00 Marcin Styczeń
21:00 Lubelska Federacja Bardow
21:00 Caryna
21:00 Trzy Majtki
20:00 Grzmiąca Półlitrówa, Męski Punkt Widzenia , Jolly Roger
19:00 Marek Andrzejewski
21:00 Samokhin Band
20:00 Trzy Gitary
19:00 Dom o Zielonych Progach
Kij, Jaracza 45
4 października
5 października
10 października
11 października
18 października
21:00 LDZ Alternativa Jam: Kądziela/Lewartowski/Gwadera/Zabrocki
21:00 Bandaż Elastyczny
21:00 Jazzowe otwarcie sezonu
21:00 Fusion Jazz – Marcin Markuszewski
21:00 Marc Bopson Quintet
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w tym okresie brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w tym okresie brak informacji o koncertach
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
26 października 18:00 Koncert tylko dla Weroniki
Konkret, Więckowskiego 36
4 października
11 października
12 października
17 października
21:00 Wojciech Bąkowski
22:00 Demolka, Klipsy Panda, Elektryczny Węgorz
21:35 Ukryte Zalety Systemu
21:00 Nagrobki
Lokal, Pasaż Schillera
20 października
24 października
13:00 Czereśnie
20:00 Billy Galewood aka Bushwalla
Long Play, Piotrkowska 90
w tym okresie brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
5 października
12 października
25 października
19:00 Sarius
19:00 Ten Typ Mes & Emil Blef
19:00 Jan Rapowanie
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
25 października
26 października
27 października
19:00 Prog The Night V
19:00 Prog The Night V
20:00 Rockowanie z Talerzami – Gramy [nie tylko] Ciechowskiego!
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
w tym okresie brak informacji o koncertach
Magnetofon, Zgierska 26a
4 października
5 października
6 października
10 października
11 października
12 października
15 października
18 paździrnika
19 października
20 października
24 października
25 października
19:00 Aether, Runika, Nation of Wild
18:30 Desaster, Possession, Corpsessed
19:00 Łydka Grubasa
20:00 Wunder Wave 92, Strife, Risk It, Schizma
19:00 Armia
19:00 Abradab
19:00 Jerome Reuter
20:00 Blacha
18:00 Łódź Death Fest vol. IV
18:00 KAT & Roman Kostrzewski
19:00 Blood Brothers
19:00 The Analogs, Beginnigs, Zimna Wojna
Manufaktura, Drewnowska 58
26 października ??:?? My3, LemON
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
12 października 19:00 Obiekty + SSRI
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w tym okresie brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w tym okresie brak informacji o koncertach
Narraganset, Gdańska 129
w tym okresie brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
13 października
19 października
20:00 Pleń + Akwizgram
20:00 Guantanamo Party Program + Dom Zły
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w tym okresie brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w tym okresie brak informacji o koncertach
Ogrody Geyera, Piotrkowska 293/305
w tym okresie brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w tym okresie brak informacji o koncertach
Park Źródliska
w tym okresie brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w tym okresie brak informacji o koncertach
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
w tym okresie brak informacji o koncertach
Politechnika Łódzka – kampus B
w tym okresie brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
w tym okresie brak informacji o koncertach
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
24 października 19:00 Swiernalis
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
4 października 20:00 SMAKowisko
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
5 października 16:00 Teresa Werner
Scenografia, Zachodnia 81/83
11 października
16 października
17 października
24 października
20:00 Jary OZ
20:00 Margaret
19:00 Mrozu
19:00 Zbuku
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
4 października
11 października
18 października
26 października
20:00 DonGURALesko 23:00 Snowid i Bella Ćwir
19:00 KIZO
19:00 TEDE
21:00 Peja/Slums Attack
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w tym okresie brak informacji o koncertach
Stacja – el Cubano Traugutta 3
w tym okresie brak informacji o koncertach
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
4 października
5 października
12 października
18 października
19 października
26 października
20:00 ZakazW and The Rabarbar Band
20:00 Ślad
21:00 Projekt Laureaci
20:00 Stare Dzwony
20:00 Jurek Porębski
21:00 Gabrysia Mycielska
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
11 października
12 października
13 października
18 października
19 października
19:00 Soundedit Spotlight: Oreada / Agata Karczewska
19:00 Soundedit Spotlight: Pola Chobot & Adam Baran / Empati
20:00 ZAGI
20:00 Soundedit Spotlight: SABINA / Mona polaski
20:00 Soundedit Spotlight: LOR / Black Radio
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
10 października 22:00 Mona polaski
Sukcesja, Politechniki 1
26 października 17:00 Cleo
Teatr Club, Moniuszki 4a
w tym okresie brak informacji o koncertach
Teatr DOM, Piotrkowska 243
4 października
5 października
6 października
24 października
19:00 Don Vasyl i ROMA
19:00 JednoCiało
18:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
19:00 Trio Boffellil
Teatr Mały w Manufakturze
6 października
27 października
18:00 Empati
18:00 U Studni
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
16 października
18 października
20 października
29 października
19:00 Kasia Kowalska
20:00 Piotr Baron Quintet
18:00 Legendy Krainy Łagodności
20:00 Edyta Geppert
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
4 października 19:00 Iza Połońska
Teatr Powszechny, Legionów 21
w tym okresie brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w tym okresie brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 90
20 października 19:30 Enchanted Hunters & Panilas
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
7 października
12 października
20:00 Kortez
19:00 Grand Prix Jazz Melomani 2018
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
w tym okresie brak informacji o koncertach
Textorial Park, Fabryczna 17
w tym okresie brak informacji o koncertach
TU, Rewolucji 1905 r. 10
4 października
5 października
6 października
10 października
11 pażdziernika
12 października
13 października
14 października
17 października
18 października
19 października
20 października
24 października
25 października
26 pażdziernika
27 października
20:00 Halucynacje + Signal to Noise Radio
20:00 The Freiders & Graudance
20:00 Jamie Whelligam
20:00 Melancholy Hill
20:00 DiscoPogo
19:00 Efekt Motyla + Eloheh
19:00 Czapla/Zalewski
20:00 Andrzej Kowalski Quartet
20:00 Tomasz Chyła Quintet
21:00 San Escobar
20:00 UGAL
20:00 Vytravni
20:00 Francis Tuan & Eliza A. Tkacz
19:00 Zenek Kupatasa, Teściowa Śpiewa
20:00 Skøv + Mexyk
20:00 Zna Makowska
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w tym okresie brak informacji o koncertach
U Milscha, Łąkowa
w tym okresie brak informacji o koncertach
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
w tym okresie brak informacji o koncertach
Whiskey In The Jar, Manufaktura
1 października
2 października
3 października
4 października
5 października
20:00 Wojtek Janiak
20:00 Mateusz Tranda Duo
20:00 Double Machine
19:00 Filip Miza Trio
19:00 Ace & Kumple
Woonerf przy 6. sierpnia
w tym okresie brak informacji o koncertach
W Y, Piotrkowska 138/140
w tym okresie brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
12 października
17 października
18 października
19 października
20 października
24 października
25 października
26 października
27 października
31 października
20:00 Paweł Domagała
20:00 Dr Misio
29:00 Happysad + Allusinlove i Noże
20:00 Pidżama Porno
19:00 Bitamina
20:00 Soundedit: Moskwa, Blitzkrieg
19:00 Soundedit: Nitzer Ebb, DAF
19:00 Soundedit: Misia Furtak, Mick Harvey plays Gainsbourg, Stanisła Soyka
18:00 Soundedit: Lady Pank gra Marchewkowe Pole
19:30 Bass Astral x Igo
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
w tym okresie brak informacji o koncertach
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w tym okresie brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
18 października
19 października
19:30 Fertile Hump + shishi
19:00 Legendarny Afrojax
Okolice Łodzi
w tym okresie brak informacji o koncertach

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Rokowanie_LOGO
Rockowanie w Łódzkim Domu Kultury
letniascenaeski
Letnia Scena Eski w Manufakturze
loopus
Loopus Duo w Krańcoofce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*