Morcheeba, The Opposition, The Orb, Orbital, Shaun Booker i Sean Carney, Violet Tree, Rey Ceballo y TripulacionCubana, Woody Sez, Ragnar Olafsson, Fábia Rebordão, Kurt Elling, Edyta Gorniak, Mela Koteluk, Sylwia Grzeszczak, Mirosław Czyżykiewicz, Bovska, Przybysz Przybysz, Raz Dwa Trzy, ØRGANEK, KRÓL, Muniek i Przyjaciele, Krzysztof Cugowski, Nosowska, Reni Jusis, Fisz Emade Tworzywo, Riverside, KAT i Roman Kostrzewski, Coma, Zenek, Sexbomba, Samokhin Band, Romantycy Lekkich Obyczajów, Michał Wiśnkiewski, Another Pink Floyd, Control, Vonsechsundachtzig, Agressiva 69, Nagrobki, HATI & Zdzisław Piernik, Alameda 4, New People, Tulia, Kasia Lins, Limboski, Lubelska Federacja Bardów, Sehno, Daniel Spaleniak, Misia Furtak, Hope Leslie, KAMP!, 19 Wiosen, Bielizna, Afrojax, Ga-Ga Zielone Żabki, Warszawskie Combo Taneczne, Franciszek Pospieszalski Trio, Major SPZ, Zeus, Słoń, Reno, Guzior, Pokahontaz, ReTo, Rasmentalism, Elektryczny Węgorz, Novika – Prog The Night IV i Soundedit.

Patronat Plastra – Hard Time 20 października w Domu Literatury, Labirynt Festiwal II 20 października w Lordi’s/Sodzie/Abracadabra/Hidden Event Zone.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


PAŹDZIERNIK 2018

(aktualizacja 30 września 23:04)


Kluby, w których odbywają się koncerty
6 dzielnica, Piotrkowska 102
2 października Shepherds of Cats & VJ Pietrushka + Paweł Sokołows
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
12 października
20 października
26 października
20:00 pARTyzant
20:00 Beyond the Event Horizon
20:00 Tymon Tymański
Akademia Muzyczna w Łodzi – Sala Koncertowa, Żubardzka 2
w październiku brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w październiku brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w październiku brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w październiku brak informacji o koncertach
Arturówek, Skrzydlata 75
we wrześniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
27 października 19:00 Sylwia Grzeszczak
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
w październiku brak informacji o koncertach
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w październiku brak informacji o koncertach
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
w październiku brak informacji o koncertach
Breadnia, Piotrkowska 86
w październiku brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
w październiku brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w październiku brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w październiku brak informacji o koncertach
Cafe Verte, Piotrkowska 113
w październiku brak informacji o koncertach
Casablanca, Podrzeczna 2
w październiku brak informacji o koncertach
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
w październiku brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
3 października
4 października
19:30 Marc Ducret / Samuel Blaser
19:30 Marc Ducret / Samuel Blaser
Cotton Club, Politechniki 9a
w październiku brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska brak informacji o koncertach38/140
1 października
3 października
18 października
22 października
21:00 A.D.MANA
20:00 Control i Vonsechsundachtzig
20:00 Agressiva 69 i Reisefieber
20:00 Nagrobki
Dom Literatury, Roosevelta 17
20 października 20:00 Hard Time – PATRONAT PLASTRA
EC-1, Targowa 1/3
w październiku brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
4 października
18 października
20:00 HATI & Zdzisław Piernik
20:00 Alameda 4
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
28 października 19:00 Mela Koteluk
Format, Tymienieckiego 3
3 października
12 października
20 października
26 października
27 października
20:00 New People
20:00 Tulia
20:00 Kasia Lins
20:00 Limboski vs Bowie
20:00 Major SPZ
Futurysta, al. Politechniki 7
w październiku brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w październiku brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w październiku brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
w październiku brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
w październiku brak informacji o koncertach
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
6 października
12 października
31 października
21:00 Stan Lee Manitou
20:30 PiS
21:00 Bandaż Elastyczny
Keja Pub, Kopernika 46
5 października
6 października
8 października
12 października
13 października
14 października
18 października
19 października
20 października
21 października
26 października
27 października
21:00 Nijak
21:00 Czerwony Tulipan
19:00 Shaun Booker i Sean Carney
21:00 Balkan Spirit Projekt
20:00 Grzmiąca Półlitrówa, Męski Punkt Widzenia
18:00 Jacek Beszczyński
19:00 Ponad Chmurami
21:00 Jig Reel Maniacs
20:00 Browar Żywiec
18:00 Mirosław Czyżykiewicz
20:00 Sweet & Hot Jazz Band
21:00 Lubelska Federacja Bardów
Kij, Jaracza 45
8 października 20:30 Franciszek Pospieszalski Trio
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w październiku brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
14 października 18:00 Warszawskie Combo Taneczne
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
w październiku brak informacji o koncertach
Lokal, Pasaż Schillera
w październiku brak informacji o koncertach
Long Play, Piotrkowska 90
w październiku brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
5 października
20 października
20:00 Zeus
22:00 Labirynt Festiwal II (m.in. Rasmentalism, Elektryczny Węgorz, Novika)
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
27 października
28 października
18:00 Prog The Night IV
18:00 Prog The Night IV
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
we wrześniu brak informacji o koncertach
Magnetofon, Zgierska 26a
6 października
12 października
17 października
18 października
20 października
21 października
26 października
27 października
19:00 Aether, Lux Perpetua, Vermis, Mad Teacher
20:00 Słoń
19:00 Riverside
19:00 Above Aurora, Dagorath, Vonlaus
18:00 Łódź Death Fest III
18:00 KAT i Roman Kostrzewski
18:00 Gramy dla Rodziny z Bałut
18:00 Violet Tree
Manufaktura, Drewnowska 58
w październiku brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
7 października
21 października
28 października
20:00 Sehno
20:00 Daniel Spaleniak i Tomasz Mreńca
20:00 Misia Furtak
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w październiku brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w październiku brak informacji o koncertach
Narraganset, Gdańska 129
20 października 20:00 Siostry Godlewskie
Niebostan, Piotrkowska 17
w października brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w październiku brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w październiku brak informacji o koncertach
OHM, Manufaktura
w październiku brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w październiku brak informacji o koncertach
Park Źródliska
w październiku w październiku
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w październiku brak informacji o koncertach
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
w październiku brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
w październiku brak informacji o koncertach
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
18 października 20:00 Hope Leslie
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
w październiku brak informacji o koncertach
Protestacja, Piotrkowska 43
4 października
5 października
7 października
13 października
19 października
20 października
28 października
20:00 Dispyt i Unborn Generation
19:00 The Spartanics, Sharp X Cut, Glory Days
19:30 Tuscoma, Scumstadt Release Party
20:00 Tester Gier
20:00 Regres, Lie After Lie, August Landmesser, World Histery X
19:00 Litzmannstadt Crew Rewizja, Sickboy
20:00 Useless, Nonsanto, Zatrata
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w październiku brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
6 października
12 października
14 października
18 października
27 października
28 października
20:30 Samokhin Band
20:00 Reno
19:00 Romantycy Lekkich Obyczajów
19:00 Michał Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak
19:00 Paweł Łowicki Band
19:00 Another Pink Floyd
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
6 października
12 października
13 października
19 października
20 października
27 października
20:00 Guzior
20:00 KAMP!
20:00 Pokahontaz
20:00 ReTo
22:00 Labirynt Festiwal II (m.in. Rasmentalism, Elektryczny Węgorz, Novika)
19:00 Bovska
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w październiku brak informacji o koncertach
Stacja – el Cubano Traugutta 3
w październiku brak informacji o koncertach
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
12 października 21:00 Jolly Roger
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
16 października 20:00 Coma
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w październiku brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Club, Moniuszki 4a
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr DOM, Piotrkowska 243
24 października 19:00 Rey Ceballo y TripulacionCubana
Teatr Mały w Manufakturze
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
15 października 19:00 Woody Sez
Teatr Powszechny, Legionów 21
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 90
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
30 października 20:00 Edyta Górniak
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
w październiku brak informacji o koncertach
The Rollin’ Barrel, Wólczańska 40/42
5 października
6 października
11 października
12 października
13 października
19 października
27 października
20:00 Vint Age Hysteria, Dziewuchy, Royals With Chees
20:00 Thegoostacja & Crimson Lips & Złødzenie
20:00 Zenek
20:00 Heima i Kisu MIn
20:00 Szwalnia i Sound Fusion
19:00 Zołotar Band
19:30 Sexbomba
TU, Rewolucji 1905 r. 10
4 października
7 października
10 października
12 października
20:00 Tomek Gargól
19:00 Grupa Kuaedza – Narrative Afro Voices
20:00 Ragnar Olafsson
20:00 Komorniki
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w październiku brak informacji o koncertach
U Milscha, Łąkowa
w październiku brak informacji o koncertach
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
w październiku brak informacji o koncertach
Widzew Łódź Piłsudskiego 138
w październiku brak informacji o koncertach
Whiskey In The Jar, Manufaktura
w październiku brak informacji o koncertach
Woonerf przy 6. sierpnia
w październiku brak informacji o koncertach
W Y, Piotrkowska 138/140
w październiku brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
7 października
12 października
13 października
14 października
19 października
21 października
25 października
26 października
27 października
28 października
31 października
20:00 Przybysz | Przybysz
20:00 Raz Dwa Trzy
20:00 ØRGANEK (+ support: Omni mOdO)
18:00 Siesta W Drodze: Fábia Rebordão – Wieczór Fado 21:00 KRÓL
19:00 Kurt Elling 21:00 Muniek i Przyjaciele
19:00 Krzysztof Cugowski z zespołem
19:00 Soundedit’18 – The Orb, Orbital, Reni Jusis
19:00 Soundedit’18 – Morcheeba, The Opposition
19:00 Soundedit’18 – Nosowska / Smolik, Giorgio Moroder i Mery Spolsky
18:00 Soundedit’18 – Poranek z Panem Kleksem / Wieczór z Korzyńskim
20:00 Fisz Emade Tworzywo
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w październiku brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
11 października
12 października
18 października
20:00 Afrojax
20:00 Ga-Ga Zielone Żabki
20:00 Fertile Hump, Queer Resource Center
Okolice Łodzi
w październiku brak informacji o koncertach

Zdjęcie: mat. pras. Soundedit


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
The_Residents_Soundeditpress2_small
Soundedit ’17 – Najbardziej tajemniczy zespół wystąpi w Łodzi
lodzkie
MIXER Regionalny Łódzkie 2013
Michael Buble w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*