Passion de Buena Vista, Oum, Dire Straits Experience, Dawid Podsiadło Agnieszka Chylińska, Ralph Kamiński, Doda, Marek Dyjak, Kult, Julia Marcell, Anna Maria Jopek, Piaseczny, Lao Che, Jazz Band Młynarski-Masecki, Poparzeni Kawą Trzy, Clock Machine, Komety, Michał Bajor, Marek Torzewski, Robert Ulatowski, Kwiat Jabłoni, Pendragon, Atrophy, Agressiva 69, Łyko, Rebeka, Fair Weather Friends, Leski, Ofelia, MU, Limboski, Lonker See, Bastard Trio, Hunger Pangs, Surreal Players, Jazzpospolita, Enchanted Hunters, Wójciński/Szmańda Quartet, Pull The Wire, De Łindows, Polski Zespół, LOR, Ras Luta., Alcoholica, Kartky, Żabson, TAU. TUZZA, Sokół, PRO8L3M, Taco Hemingway, O.S.T.R., plus YAPA, Festiwal Prog On Days, 76. sesja Music Moderna.

Patronaty Plastra – 19 marca koncert jazzowy w Domu Literatury, koncerty Łódzkich Charakterów – 6 marca Sokół w Wytwórni, 14 marca TUZZA w Sodzie, 13 marca Kartky i 27 marca Żabson w Lordi’s.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


MARZEC 2020

(aktualizacja 1 marca 00:30)


Kluby, w których odbywają się koncerty
 
6 dzielnica, Piotrkowska 102
11 marca 20:00 KZiB: Doktor Ziom
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
13 marca 20:00 Box Anima
Akademia Muzyczna w Łodzi
27 marca
30 marca
18:00 76. Sesja Musica Moderna
18:15 76. Sesja Musica Moderna
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
   
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
   
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
   
Arturówek, Skrzydlata 75
   
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
8 marca ??:?? Agnieszka Chylińska
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
   
Bajkonur, Piłsudskiego 135
   
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
   
Brush Barber Shop, Piotrkowska 138/140
   
Broadway 18, Stefanowskiego 17
   
Bubamara, Ogrodowa 19a
5 marca
6 marca
7 marca
12 marca
13 marca
14 marca
19 marca
20 marca
21 marca
26 marca
27 marca
28 marca
18:00 2m Acoustic Trio
18:00 High Need Babies
18:00 High Need Babies
18:00 2m Acoustic Trio
18:00 High Need Babies
18:00 High Need Babies
18:00 2m Acoustic Trio
18:00 2m Acoustic Trio
18:00 High Need Babies
18:00 2m Acoustic Trio
18:00 2m Acoustic Trio
18:00 High Need Babies
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
7 marca
28 marca
20:00 Sheik Spears
20:00 Averme i Retrovirus
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
5 marca 20:30 Robin & Tokłowicz Quintet
Cafe Verte, Piotrkowska 113
   
Casablanca, Podrzeczna 2
   
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
   
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
   
Cotton Club, Politechniki 9a
   
DOM, Piotrkowska 138/140
4 marca
5 marca
13 marca
15 marca
20 marca
27 marca
20:00 POP. 1280
20:00 Łukasz z Bałut i goście
18:00 Filids
20:00 Lonker See
19:00 Unbeaten, Dziady Borowe,
19:00 Ras Luta
Dom Literatury, Roosevelta 17
19 marca 19:00 Koncert jazzowy – PATRONAT PLASTRA
EC-1, Targowa 1/3
   
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
12 marca
27 marca
20:00 Bastard Trio
19:00 Hunger Pangs
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
1 marca
3 marca
8 marca
19:00 Jazz Band Młynarski-Masecki
19:00 Meccore String Quartet
17:00 12 Tenorów & Diva
Futurysta, al. Politechniki 7
   
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
   
Grzałka 55, Piotrkowska 55
   
Infinity, Piotrkowska 81
   
Irish Pub, Piotrkowska 77
   
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
7 marca
13 marca
22:00 The Melons
20:00 Alcoholica
Keja Pub, Kopernika 46
1 marca
5 marca
6 marca
7 marca
8 marca
12 marca
13 marca
14 marca
19 marca
20 marca
26 marca
28 marca
29 marca
18:00 Bez Jacka
19:00 Jan i Klan
21:00 Męski Punkt Widzenia
20:00 Zakaz Wyprzedzania
16:00 Cisza Jak Ta
19:00 Jola Sip i Piotr Selim
21:00 Solid Rock
21:00 Samokhin Band
19:00 Paweł Łowicki Band
21:00 Old Marinners
19:00 Surreal Players
21:00 Jig Reel Maniacs
18:00 Stare Dzwony
Kij, Jaracza 45
19 marca
21 marca
19:30 Rafał Dubicki Solo Act
19:00 Jazzpospolita
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
   
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
   
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
   
Konkret, Więckowskiego 36
6 marca
7 marca
10 marca
13 marca
14 marca
20 marca
21 marca
27 marca
22:00 Enchanted Hunters
19:30 S. Hurnik Live
20:00 The Fruitcakes
21:00 Polski Zespół
20:00 Ordine & White Widow
21:00 Rebeka
20:00 Decadent Fun Club
20:00 Fair Weather Friends
Lokal, Pasaż Schillera
   
Long Play, Piotrkowska 90
   
Lordi’s, Piotrkowska 102
13 marca
27 marca
19:00 Kartky – PATRONAT PLASTRA
19:00 Żabson – PATRONAT PLASTRA
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
13 marca
14 marca
31 marca
18:30 Festiwal Prog on Days – Smash The Crush, Art Of Illusion, Pendragon
18:00 Festiwal Prog on Days – ATME, Frontal Cortex, Albion, Millenium
19:00 Agnellus
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
   
Magnetofon, Zgierska 26a
5 marca
6 marca
7 marca
11 marca
13 marca
14 marca
20 marca
21 marca
28 marca
19:00 Blackdeath, Cultus, Despised Cruelty
18:30 Tester Gier, Drown My Day
18:30 Vane, Moyra, Shodan, LaNinia
19:00 Traveler, Riot City, Divine Weep, Roadhog
18:00 Impet, Alone, Flames Among Hatred, Crosswave
19:00 Runika, Dziewanna, Merkfolk
20:00 Grimmy, Deys
19:00 Atrophy, Black Sachbak, Hellhaim
19:00 Doomsday, Nerville
Manufaktura, Drewnowska 58
   
Monopolis, Wydawnicza 4
1 marca
22 marca
18:00 Wielka Gala Polskich Tenorów
20:00 Ralph Kamiński
Morning, Pogonowskiego 46
3 marca 20:00 Leski
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
   
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
   
Narraganset, Gdańska 129
21 marca
30 marca
22:00 Doda
22:00 Ronnie Ferrari
Niebostan, Piotrkowska 17
1 marca 19:00 Moanaa / Black Smoke / Mary & the Highwalkers
NieWinni (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
6 marca 20:00 Zdeněk Klikar i Witek Zawieja
Obszar Wspólny, Piotrkowska 111
6 marca
8 marca
13 marca
20 marca
19:30 Qba Kanicki
20:00 ŌTONN
20:00 Akwizgram
20:00 Bravo Tounky
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
   
Ogrody Geyera, Piotrkowska 293/305
   
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
   
Park Źródliska
   
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
   
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
   
Politechnika Łódzka – kampus B
   
Pogonowskiego 45
   
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
19 marca 19:00 Joao de Sousa
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
   
Restauracja Gargoły, Piotrkowska 43
   
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
   
Scenografia, Zachodnia 81/83
1 marca
13 marca
15 marca
20 marca
25 marca
17:00 Sylwia Lipka
19:00 Poparzeni Kawą Trzy
19:00 TAU
20:30 Clock Machine
19:30 Ofelia
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
14 marca
20 marca
20:00 TUZZA – PATRONAT PLASTRA
19:00 Mlodyskiny, młody yerba, maly elvis
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
   
Stacja – el Cubano Traugutta 3
   
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
6 marca
7 marca
14 marca
17 marca
20 marca
21 marca
20:00 Gabrysia Mycielska/ Loner
20:00 Dlaczego Nie?
20:00 Kuśka Brothers
20:00 Green Craft
20:00 Piotr Bakal
20:00 Glassgo
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
7 marca
14 marca
28 marca
20:00 Oreada
19:00 Wójciński/Szmańda Quartet
20:00 LOR
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
   
Sukcesja, Politechniki 1
   
Szykier, Pólnocna 1/3
7 marca 19:00 Karolina Stankiewicz
Teatr Club, Moniuszki 4a
   
Teatr DOM, Piotrkowska 243
6 marca
8 marca
18:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
19:00 Doda z Łódzką Orkiestrą Filmową
Teatr Mały w Manufakturze
   
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
5 marca
16 marca
25 marca
31 marca
19:00 Michał Bajor
19:00 10 Tenorów
20:00 Marek Torzewski
18:30 C’est si bon
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
26 marca 19:00 Młynarski. Róbmy swoje
Teatr Powszechny, Legionów 21
   
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
   
Teatr Szwalnia, Struga 90
   
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
9 marca
10 marca
18:30 Robert Ulatowski & Band
19:00 Passion de Buena Vista
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
   
Textorial Park, Fabryczna 17
   
TU, Rewolucji 1905 r. 10
1 marca
5 marca
6 marca
7 marca
8 marca
13 marca
14 marca
15 marca
20 marca
21 marca
22 marca
25 marca
26 marca
27 marca
28 marca
29 marca
20:00 MU
20:00 Limboski
20:00 Mexyk i TRT
20:00 Hengelo
18:00 Eliza A. Tkacz, Panilas, OS.SO, hethet
20:00 Tony Tarantula & His Bastards, Szewska Pasja
20:00 Agressiva 69
20:00 Francis Tuan i Roma Nowicz
19:00 Podwórkowi Chuligani, Łyse Pały, Royal Spirit
20:00 Gdańsk Necropolitan Orchestra
18:00 Manolo Cafe
20:00 Rekonstrukcja/dekonstrukcja
20:00 The New Conrad Miller Trio
20:00 53 Sex-Tet
20:00 Obraski, &INNI, Skarga
20:00 Fickle Vibe
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
   
U Milscha, Łąkowa
   
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
   
Whiskey In The Jar, Manufaktura
   
Wooltura, Wólczańska 40/42
7 marca
8 marca
13 marca
14 marca
21 marca
20:00 Łyko
20:00 Koncert Kobiety Kobietom
19:00 Pull The Wire i De Łindows
20:00 hai, Charles Pakowsky
Woonerf przy 6. sierpnia
   
W Y, Piotrkowska 138/140
   
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 marca
5 marca
6 marca
7 marca
8 marca
12 marca
14 marca
15 marca
18 marca
19 marca
20 marca
21 marca
22 marca
27 marca
28 marca
29 marca
18:00 Kwiat Jabłoni
19:00 Marek Dyjak
21:00 Sokół – PATRONAT PLASTRA
19:00 Kult Akustik
19:00 Oum
20:00 Julia Marcell
20:00 Anna Maria Jopek
20:00 Dire Straits Experience
19:00 Dawid Podsiadło
19:00 Dawid Podsiadło
21:00 PRO8L3M
18:30 22:00 Taco Hemingway
19:00 Ikony Muzyki: Poeci Rocka
19:00 Piaseczny
21:30 O.S.T.R.
19:00 Lao Che
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
13 marca
14 marca
15 marca
YAPA 2020
YAPA 2020
YAPA 2020
Z innej beczki (Moniuszki 6)
   
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
6 marca
28 marca
20:00 Komety + Two Tribes
21:00 Pablo Raster
Okolice Łodzi
   

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Trasa_Mery_eventphoto_lodz
Mery Spolsky w New Yorku
IMG_4856
Video w Scenografii
oderma
Ödemarken w Tekturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*