Florence+The Machine, Cockney Rejects, XIU XIU with Thor Harris (ex-SWANS), BRAII, Nosowska, Mikromusic, Maleńczuk, Voo Voo, Niemen inaczej, Rebeka, Fisz Emade tworzywo, Lao Che, Zalewski, Daria Zawiałow, Lady Pank, Julia Pietrucha, Farben lehre, Gutek, Analogs, Zeppelinians, Rogucki, Król, Hańba!, Reni Jusis, Piotr Bukartyk, Tabu, Dikanda, Bracia Figo Fagot, Arkadiusz Jakubik, Clock Machine, Bovska, Ania Karwan, Sebastian Riedel & Cree, Stanisława Celińska, projekt Symphonica, Dagadana, SYNY, Ensemble Tuning, Sonbird, Kev Fox, Polonka, The Tin Man, Shawn Spencer, Tune, Lion Shepherd, NeoKlaz, Pandemonium, Killsorrow, Turbo, Łydka Grubasa, O.S.T.R, PRO8L3M i Sokół, TAU, KUKON, Ventolin, TEDE, Bonson i Soulpete, Łona, Wbere i The Pimps, Young Multi, Słoń, ReTo, Narkopop, RAU i Holak, Sławomir, Bayer Full, Rokets oraz YAPA – to nas czeka w marcu.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


MARZEC 2019

(aktualizacja 4 marca 12:45)


Kluby, w których odbywają się koncerty
6 dzielnica, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
15 marca
22 marca
29 marca
20:00 SIQ
20:00 Samokhin Band
20:00 proAge
Akademia Muzyczna w Łodzi – Sala Koncertowa, Żubardzka 2
w marcu brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w marcu brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w marcu brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
5  marca 19:00 Michał Kobojek/Marta Sobczak/Bartosz Stępień/Przemek Kuczyński
Arturówek, Skrzydlata 75
w marcu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
8 marca
10 marca
15 marca
20:00 Dzień Kobiet w rytmie disco polo
18:30 Lady Pank
??:?? Florence+The Machine
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
16 marca 21:00 Rokets
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w marcu brak informacji o koncertach
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
w marcu brak informacji o koncertach
Breadnia, Piotrkowska 86
w marcu brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
9 marca 19:00 Stop Nienawiści Łódzcy Artyści / Rapowe koncerty
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w marcu brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
7 marcu 21:00 Summit jam – nowi mistrzowie jazzu; Marek Kądziela zaprasza
Cafe Verte, Piotrkowska 113
w lmarcu brak informacji o koncertach
Casablanca, Podrzeczna 2
w marcu brak informacji o koncertach
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
w marcu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w marcu brak informacji o koncertach
Cotton Club, Politechniki 9a
w marcu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
1 marca
6 marca
7 marca
10 marca
14 marca
16 marca
20:00 Rap w DOMu
20:00 XIU XIU with Thor Harris (ex-SWANS)
20:00 Petrolio, Limited Liability Sounds, Skrotten
20:00 Tasiemka + Syrbski Jeb
21:00 SYNY
19:00 Czerwone świnie
Dom Literatury, Roosevelta 17
w marcu brak informacji o koncertach
EC-1, Targowa 1/3
w marcu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
21 marca 20:00 Ensemble Tuning
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
10 marca
16 marca
19:00 Julia Pietrucha
19:00 Maciej Obara Quartet
Format, Tymienieckiego 3
9 marca
15 marca
17 marca
29 marca
19:00 Sonbird
20:30 TAU
19:30 KUKON
21:00 Ventolin
Futurysta, al. Politechniki 7
w marcu brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w marcu brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w marcu brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
w marcu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 marca
2 marca
8 marca
9 marca
15 marca
16 marca
22 marca
23 marca
29 marca
30 marca
20:00 Zbyszek Nowacki
20:00 Conexion
20:00 Pavlina Lipovczan
20:00 Hate Acoustic Trio
20:00 Drake Sea Folk Group
20:00 Samokhin Band
20:00 Acoustic Blues Sessions
20:00 2M Acoustic Trio
20:00 Melons
20:00 Sin Tinity
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
2 marca
8 marca
9 marca
16 marca
23 marca
30 marca
21:00 Hendrix Project
20:00 Kev Fox
21:00 Fabrykanci
21:00 Zeppelinians
21:00 Bandaż Elastyczny
21:00 Danny Boy Experience
Keja Pub, Kopernika 46
7 marca
8 marca
9 marca
13 marca
14 marca
15 marca
17 marca
20 marca
21 marca
22 marca
23 marca
28 marca
29 marca
19:00 Cisza Jak Ta
21:00 Samokhin Band
20:30 Toolmaker
19:00 Sławek Kusz
19:00 Muracki + Chyliński
21:00 Trzy Majtki
19:00 Jurij Tokar
20:00 Ponad Chmurami
19:00 Yellow Horse
21:00 EKT Gdynia
21:00 Czerwony Tulipan
19:00 4 Pory RoQ
21:00 Balkan Spirit Projekt
Kij, Jaracza 45
8 marca
15 marca
22 marca
21:00 Dzień Kobiet / Live Jazz
20:00 Laggard, Lunatycy, Thegoostacja
21:00 Piątkowy wieczór z Fusion Jazzem
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w marcu brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w marcu brak informacji o koncertach
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
9 marca
22 marca
18:00 PØLY
20:00 Pandemonium, Mordor, Hellspawn
Lokal, Pasaż Schillera
22 marca 21:00 Polonka
Long Play, Piotrkowska 90
w marcu brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
8 marca
22 marca
28 marca
19:00 Punky Reggae Live 2019: Farben Lehre, Gutek, Analogs, Ereles
19:00 VI Festiwal Rockowanie – eliminacje
19:00 Rogucki Solo / Król Solo
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
w marcu brak informacji o koncertach
Magnetofon, Zgierska 26a
2 marca
3 marca
8 marca
15 marca
16 marca
23 marca
25 marca
29 marca
30 marca
31 marca
18:00 Charytatywnie dla hospicjum – Killsorrow, As Night Falls, KAC
19:00 Hańba!
19:00 Trzynasta w Samo Południe, Mescalero
18:00 River Of Booze X: Mentor, Deep Desolation, Tarpan, Funeral Cult, Bestia
18:00 River Of Booze X: Red Scalp, Death Denied, Krzta, Doomster Reich, Pi
19:00 Turbo, ELLHAIM, Okrütnik
19:00 Acherontas, Inferno, Djevelkult, Occultum
20:30 Łydka Grubasa, Chorzy
19:00 Wunder Wave 90: Cockney Rejects, Prawda, Lazy Class
18:30 Deathcult, Lucifericon
Manufaktura, Drewnowska 58
w marcu brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
w marcu brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w marcu brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w marcu brak informacji o koncertach
Narraganset, Gdańska 129
2 marca 22:00 Reni Jusis
Niebostan, Piotrkowska 17
 w marcu  brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w marcu brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w marcu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w marcu brak informacji o koncertach
Park Źródliska
w marcu brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w marcu brak informacji o koncertach
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
 w marcu brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
24 marca 20:00 The Tin Man i Shawn Spencer
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
w marcu brak informacji o koncertach
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
15 marca 20:00 Tribute to Kaczmarski – Nagórski / Wośko
Protestacja, Piotrkowska 43
9 marca
16 marca
22 marca
19:00 Sky Collapse, Emissiøn, IAMONE
22:00 MicLiper-10 Lat na scenie ft. JuniorStres, Bozo, GVF ss, Bertek
20:00 Baestien / Aus Tears / DYYM / Witchrite
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w marcu brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
2 marca
7 marca
10 marca
14 marca
15 marca
16 marca
17 marca
22 marca
23 marca
24 marca
28 marca
20:00 TEDE
19:00 Piotr Bukartyk
20:00 Tabu
19:00 Dikanda
20:00 Bracia Figo Fagot
20:00 Tune
20:00 Lion Shepherd
20:00 Bonson i Soulpete
20:00 Arkadiusz Jakubik Solo
20:00 Clock Machine
19:30 Łona, Webber i The Pimps
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
1 marca
2 marca
8 marca
15 marca
23 marca
29 marca
30 marca
19:00 Young Multi
20:00 Słoń
20:00 ReTo
20:00 Narkopop
19:00 Bovska
20:00 Otsochodzi
20:00 RAU i Holak
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w marcu brak informacji o koncertach
Stacja – el Cubano Traugutta 3
w marcu brak informacji o koncertach
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
1 marca
2 marca
8 marca
9 marca
15 marca
16 marca
23 marca
29 marca
30 marca
21:00 Jolly Roger Rock
21:00 Colorado Band
20:00 Projekt Laureaci
20:00 Jimmy’s Coffee i Hellrose
20:00 Projekt Laureaci i Zwrot przez Twarz
20:00 Glassgo
21:00 Zakaz Wyprzedzania
20:00 Wheels of Steel
20:00 Grupa Na Odległość
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
10 marca 19:00 AIMO i The Washing Machine
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
16 marca 20:00 Ogdens’
Sukcesja, Politechniki 1
22  marca 19:00 Elizabet Araj (w Król Kul)
Teatr Club, Moniuszki 4a
 w marcu brak informacji o koncertach
Teatr DOM, Piotrkowska 243
8 marca
9 marca
24 marca
20:00 Ania Karwan
19:00 Ciao Ciao Bambina
18:00 Stare Dzwony
Teatr Mały w Manufakturze
2 marca 18:15 Bolewski & Tubis
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
4 marca
10 marca
18 marca
19:00 Sebastian Riedel & Cree
18:00 Od Wysockiego do Kaczmarskiego
19:00 Stanisława Celińska
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Powszechny, Legionów 21
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 90
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
11 marca 19:00 Symphonica
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
w marcu brak informacji o koncertach
The Rollin’ Barrel, Wólczańska 40/42
1 marca
2 marca
8 marca
9 marca
15 marca
17 marca
27 marca
29 marca
19:00 Szwalnia, Lunatycy, Reflection
19:00 InYourFace! #12: Parh, R.O.D, Shame Yourself, Zachlapany Szczypior
19:30 Leash Eye, Highway Rider, Rattle Nite
20:00 Ahead, Obraski, Hope Forsaken
20:00 Podwórkowi Chuligani + support: Szewska Pasja
19:00 Venflon
20:00 BRAII
19:30 Nation of Wild
TU, Rewolucji 1905 r. 10
1 marca
2 marca
8 marca
10 marca
15 marca
23 marca
25 marca
30 marca
21:00 KayCeeBe
20:00 Sweet & Hot Jazzband
20:00 Zuzanna
20:00 Zołotar Band
20:00 Ewa & Piotrek
20:00 Anna Przybysz
20:00 Jerzy Gmurzynski
19:00 Paweł Izdebski
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w marcu brak informacji o koncertach
U Milscha, Łąkowa
w marcu brak informacji o koncertach
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
w marcu brak informacji o koncertach
Whiskey In The Jar, Manufaktura
1 marca
2 marca
19:00 Live Music
19:00 Humble Buzz
Woonerf przy 6. sierpnia
w marcu brak informacji o koncertach
W Y, Piotrkowska 138/140
w marcu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 marca
2 marca
8 marca
10 marca
15 marca
16 marca
17 marca
22 marca
23 marca
24 marca
30 marca
31 marca
19:00 Dagadana
20:00 Nosowska
20:00 Mikromusic
19:00 Maleńczuk + Rhythm Section
20:00 Voo Voo
19:00 Niemen inaczej 21:00 Rebeka
19:00 Fisz Emade Tworzywo
22:00 PRO8L3M i Sokół
20:00 Lao Che
20:00 Krzysztof Zalewski
21:00 O.S.T.R.
19:00 Daria Zawiałow
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
8 marca
9 marca
10 marca
YAPA 2019
YAPA 2019
YAPA 2019
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w marcu brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
21 marca 20:00 NeoKlez
Okolice Łodzi
w marcu brak informacji o koncertach

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
oldbreakout
Old Breakout w New Yorku
a2012-12-14_23-20-32
Oddział Zamknięty i Jarek Wajk w Stereo Krogs
depechemodelodz
Depeche Mode w Łodzi – przewodnik po mieście

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*