Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators, Twenty One Pilots, Nicki Minaj i Future, Steven Wilson, Dino D’Santiago, Smoota, THMK, Rey Ceballo y TripulacionCubana, Seed Holden, papercutz, James Harries, Scream INC, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Nocny Kochanek, Luxtorpeda, Kasia Kowalska, Maciej Balcar Solo, Ich Troje, Marcelina, Sidney Polak, Cochise, The Dumplings, BITAMINA, Czarno Czarni, Lubelska Federacja Bardów, Stare Dobre Małżeństwo, Michał Kowalonek, DAS MOON, NON IRON, Kartky, Żywiołak, Skalpel Big Band, RASP Lovers, Tempers, Buba Badjie Kuyateh & Michał Górczyński, Marios, Pikers & MFC, TUZZA, Włodi i Melzky, KaeN, koncert przedYAPOWY oraz koncert Artyści przeciw nienawiści i przeniesiony ze stycznia PROG on DAYS 2019. Tak wygląda luty w łódzkich klubach.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


LUTY 2019

(aktualizacja 2 lutego 12:45)


Kluby, w których odbywają się koncerty
6 dzielnica, Piotrkowska 102
w lutym brak informacji o koncertach
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
8 lutego
15 lutego
20:00 Agressiva69 + Hellrose i Astheria
20:00 ANKH
Akademia Muzyczna w Łodzi – Sala Koncertowa, Żubardzka 2
w lutym brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w lutym brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
22 lutego 19:00 KAmeNEON
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w lutym brak informacji o koncertach
Arturówek, Skrzydlata 75
w lutym brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
12 lutego
15 lutego
24 lutego
27 lutego
20:00 Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
18:00 Twenty One Pilots
20:00 Nicki Minaj i Future
20:00 Artyści przeciw nienawiści
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
22 lutego 21:00 Miły Pan
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w lutym brak informacji o koncertach
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
w lutym brak informacji o koncertach
Breadnia, Piotrkowska 86
w lutym brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
w lutym brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w lutym brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w lutym brak informacji o koncertach
Cafe Verte, Piotrkowska 113
w lutym brak informacji o koncertach
Casablanca, Podrzeczna 2
w lutym brak informacji o koncertach
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
w lutym brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
2 lutego 20:00 RASP Lovers
Cotton Club, Politechniki 9a
w lutym brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
14 lutego
17 lutego
20:00 Tempers
20:30 Marios
Dom Literatury, Roosevelta 17
15 lutego 19:00 Smoota
EC-1, Targowa 1/3
w lutym brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
21 lutego 20:00 Buba Badjie Kuyateh & Michał Górczyński
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w lutym brak informacji o koncertach
Format, Tymienieckiego 3
15 lutego 21:00 Pikers & MFC
Futurysta, al. Politechniki 7
w lutym brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w lutym brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w lutym brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
w lutym brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 lutego
2 lutego
8 lutego
9 lutego
15 lutego
16 lutego
22 lutego
23 lutego
20:00 Acoustic Blues Sessions
20:00 Funny Fingers
20:00 Pennyjerz
20:00 Ten String i Dominika Dudek
20:00 Andy Star Duet
20:00 Aga Nastarowicz i Kamil Szewczyk
20:00 Qbek Duo
20:00 Bartek Grzanek
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
9 lutego 20:00 Highway Rider i Mad Teacher
Keja Pub, Kopernika 46
1 lutego
2 lutego
8 lutego
14 lutego
15 lutego
16 lutego
17 lutego
23 lutego
27 lutego
21:00 EKT Gdynia
21:00 Bez Jacka
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
19:00 Ewa Cieślak i Piotr Kołsut
21:00 Babsztyl
21:00 Cztery Refy
18:00 Paweł Orkisz
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Mazurkiewicz & Bielawa
Kij, Jaracza 45
1 lutego
9 lutego
21:00 Live Jazz – Stępień / Kozłowski / Halicki / Jung
21:00 Bandaż Elastyczny
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w lutym brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w lutym brak informacji o koncertach
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
w lutym brak informacji o koncertach
Lokal, Pasaż Schillera
w lutym brak informacji o koncertach
Long Play, Piotrkowska 90
w lutym brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
22 lutego 20:00 ТНМК
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
15 lutego
16 lutego
20:00 PROG on DAYS 2019
20:00 PROG on DAYS 2019
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
w lutym brak informacji o koncertach
Magnetofon, Zgierska 26a
 2 lutego
8 lutego
15 lutego
21 lutego
21:00 Huta Plastiku, Cabaret Grey, Dehet Sinn
19:00 Malokarpatan, Negative Plane, Outre, OHG
19:00 Luxtorpeda
19:00 In Twilight’s Embrace, UR
Manufaktura, Drewnowska 58
w lutym brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
w lutym brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w lutym brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w lutym brak informacji o koncertach
Narraganset, Gdańska 129
 w lutym  brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
 w lutym  brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w lutym brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w lutym brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
11 lutego 20:30 Entropia Ensemble
Park Źródliska
w lutym brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
 2 lutego  17:00 Stop nienawiści, otwórzmy serca (w Pasażu Schillera)
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
 w lutym brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
 26 lutego 20:00 Michał Kowalonek [Snowman]
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
 w lutym brak informacji o koncertach
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
w lutym brak informacji o koncertach
Protestacja, Piotrkowska 43
1 lutego
8 lutego
15 lutego
23 lutego
21:00 M. Szczwany Solo
19:00 Löaded Beaüty & PRIM & Dziewuchy
20:25 Zemsta Nietoperza, Aranha
19:00 WATA, Violet Train, hethet
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w lutym brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
3 lutego
14 lutego
21 lutego
22 lutego
15:00 Sylwia Przybysz
20:00 Kasia Kowalska
19:00 Maciej Balcar Solo
19:00 Ich Troje
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
9 lutego
15 lutego
16 lutego
22 lutego
20:00 DAS MOON
20:00 Włodi i Mielzky
19:00 Marcelina 21:00 Kartky
20:00 TUZZA
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w lutym brak informacji o koncertach
Stacja – el Cubano Traugutta 3
w lutym brak informacji o koncertach
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
1 lutego
2 lutego
8 lutego
9 lutego
15 lutego
16 lutego
22 lutego
21:00 Babsztyl
20:00 Ryczące Dwudziestki
20:00 Solid Rock Tribute Dire Straits
20:00 Marcin Molenda Solo
20:00 WOWA Band
20:00 Koncert przedYAPOWY
20:00 Janusz Nastarowicz Band
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
17 lutego 20:00 Czarno Czarni
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w lutym brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
w lutym brak informacji o koncertach
Teatr Club, Moniuszki 4a
 w lutym brak informacji o koncertach
Teatr DOM, Piotrkowska 243
1 lutego
8 lutego
9 lutego
19:00 Rey Ceballo y TripulacionCubana
19:00 Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy
19:00 Laboratorium Pieśni
Teatr Mały w Manufakturze
w lutym brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
24 lutego
28 lutego
18:00 Lubelska Federacja Bardów
19:00 Stare Dobre Małżeństwo
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
w lutym brak informacji o koncertach
Teatr Powszechny, Legionów 21
w lutym brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w lutym brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 90
w lutym brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w lutym brak informacji o koncertach
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
w lutym brak informacji o koncertach
The Rollin’ Barrel, Wólczańska 40/42
1 lutego
2 lutego
8 lutego
15 lutego
16 lutego
17 lutego
22 lutego
20:00 Thegoostacja, Two Tribes i Famuła
20:00 Toolmaker
20:00 Cochise i Mexyk
19:00 Alicetea + RZK Sound, Smoków Nie Ma, Nie Na Ras
21:00 Brulin i Ostatni w Raju
19:00 NON IRON + Dormanr Dissident
20:00 Sidney Polak
TU, Rewolucji 1905 r. 10
1 lutego
7 lutego
8 lutego
9 lutego
15 lutego
16 lutego
17 lutego
22 lutego
23 lutego
24 lutego
25 lutego
28 lutego
20:00 KaeN
20:20 Sheik Spears
20:00 Jimmy’s Coffee
20:00 Łukasz Kindel
19:00 Seed Holden 21:00 Orkiestra Taneczna Bonanza
19:00 Janek Pentz & Roc Warden
19:00 Canto Alegre
20:00 papercutz
21:00 Toolmaker
20:00 Houston i The Curly Organ
20:00 James Harries
20:00 Piątek 13
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w lutym brak informacji o koncertach
U Milscha, Łąkowa
w lutym brak informacji o koncertach
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
w lutym brak informacji o koncertach
Whiskey In The Jar, Manufaktura
1 lutego
2 lutego
19:00 Haze Acoustic Trio
19:00 Humble Buzz
Woonerf przy 6. sierpnia
w lutym brak informacji o koncertach
W Y, Piotrkowska 138/140
w lutym brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
2 lutego
3 lutego
7 lutego
14 lutego
15 lutego
16 lutego
21 lutego
24 lutego
19:30 Scream INC
19:00 Varius Manx i Kasia Stankiewicz
20:00 Steven Wilson
19:00 Siesta w Drodze: Dino D’Santiago
21:00 Nocny Kochanek + Pull The Wire
20:00 The Dumplings
19:00 BITAMINA
20:00 Skalpel Big Band
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w lutym brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
1 lutego
8 lutego
19:00 Koncert Charytatywny dla Fundacji Gajusz – PATRONAT PLASTRA
20:00 Żywiołak
Okolice Łodzi
w styczniu brak informacji o koncertach

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lemiszewski
Jakub Lemiszewski / Szwindel w 6. dzielnicy
The Washing Machine i “Zaginiony świat” w TU
trt
TRT w KIJu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*