Mikromusic, Sławek Uniatowski, Kult, Kortez, Fish, Paweł Domagała, happysad, Plateu, TAU, Lej Mi Pół, Laboratorium Pieśni, Decadent Fun Club, finał Rockowania oraz Musica Privata. Tak powinien wyglądać listopad, ale wszystko może jeszcze ulec zmianie z powodu epidemii.

5 i 20 listopada zapraszamy do Wooltury na 6. Łódzką Noc Muzyki.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


LISTOPAD 2020

(aktualizacja 30 października 21:30)


Kluby, w których odbywają się koncerty
 
6 dzielnica, Piotrkowska 102
   
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
   
Akademia Muzyczna w Łodzi
   
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
   
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
   
Alembik Whisky Club, Piłsudskiego 150/152
   
Arturówek, Skrzydlata 75
   
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
   
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
   
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
   
Brush Barber Shop, Piotrkowska 138/140
   
Broadway 18, Stefanowskiego 17
   
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
   
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
   
Cafe Verte, Piotrkowska 113
   
Casablanca, Podrzeczna 2
   
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
   
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
   
Cotton Club, Politechniki 9a
   
DOM, Piotrkowska 138/140
   
Dom Literatury, Roosevelta 17
25 listopada 18:00 Musica Privata
EC-1, Targowa 1/3
   
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
   
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
   
Futurysta, al. Politechniki 7
   
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
   
Grzałka 55, Piotrkowska 55
   
Infinity, Piotrkowska 81
   
Irish Pub, Piotrkowska 77
   
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
11 listopada
14 listopada
21 listopada
18:00 Clodie
20:00 Fabrykanci
20:00 Stellarnotes
Keja Pub, Kopernika 46
5 listopada
8 listopada
13 listopada
14 listopada
15 listopada
19 listopada
20 listopada
21 listopada
22 listopada
26 listopada
27 listopada
19:00 Angelika Gaj
18:00 Plateu
21:00 Własny Port
21:00 Zakaz Wyprzedzania
18:00 Mirosław Czyżykiewicz
20:00 Piechowski Trio
21:00 Trzy Majtki
21:00 Cztery Refy
18:00 Robert Kasprzycki
20:00 EKT Gdynia
21:00 Łukasz Nowak i Marcin Snokowski
Kij, Jaracza 45
   
Kipisz, Piotrkowska 282
14 listopada
28 listopada
18:00 Tomasz Gargóla
18:00 Giorgio Fazer gra Durnia
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
   
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
   
Konkret, Więckowskiego 36
7 listopada 19:30 Decadent Fun Club 
Long Play, Piotrkowska 90
   
Lordi’s, Piotrkowska 102
20 listopada 18:00 Malik Montana
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
28 listopada 19:00 Finał Rockowania
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
   
Magnetofon, Zgierska 26a
14 listopada 18:00 Lej Mi Pół + Jan Niezbędny
Manufaktura, Drewnowska 58
   
Monopolis, Wydawnicza 4
   
  Artkombinat Scena Monopolis
6 listopada
30 listopada
19:00 Happysad
20:30 Monika Mariotti
Morning, Pogonowskiego 46
   
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
   
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
   
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
   
Narraganset, Gdańska 129
   
Niebostan, Piotrkowska 17
   
NieWinni (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
   
Obszar Wspólny, Piotrkowska 111
   
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
   
Ogrody Geyera, Piotrkowska 293/305
   
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
   
P29, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego 2)
   
Park Źródliska
   
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
   
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
   
Politechnika Łódzka – kampus B
   
Pogonowskiego 45
   
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
   
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
   
Restauracja Imber, Piotrkowska 43
   
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
   
Scenografia, Zachodnia 81/83
14 listopada
15 listopada
20:00 Laboratorium Pieśni
19:00 TAU
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
   
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
   
Stacja – el Cubano Traugutta 3
   
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
6 listopada
7 listopada
19:00 DiscoPogo
19:00 Dlaczego nie
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
   
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
   
Sukcesja, Politechniki 1
zamknięta  
Szykier, Północna 1/3
   
Teatr Club, Moniuszki 4a
   
Teatr DOM, Piotrkowska 243
   
Teatr Mały w Manufakturze
   
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
24 listopada 19:00 Koncert 10 Tenorów
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
   
Teatr Powszechny, Legionów 21
   
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
   
Teatr Szwalnia, Struga 90
   
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
   
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
   
Textorial Park, Fabryczna 17
   
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
   
U Milscha, Łąkowa
   
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
   
Whiskey In The Jar, Manufaktura
   
Wooltura, Wólczańska 40/42
5 listopada
8 listopada
13 listopada
15 listopada
20 listopada
21 listopada
28 listopada
18:30 6. Łódzka Noc Muzyki – Eliza A. Tkacz, hethet, Arvel Morgan
19:30 The Bimbears, Kisu Min, Szwalnia
19:30 Synapsa, Temper temper, AHEAD
18:00 Guarinneri, Komora, Niezdiagnozowani
18:30 6. Łódzka Noc Muzyki – Finał
19:00 Aterra, Manipulation
18:00 Leash Eye
Woonerf przy 6. sierpnia
   
W Y, Piotrkowska 138/140
   
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
6 listopada
7 listopada
8 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
13 listopada
17 listopada
24 listopada
29 listopada
21:00 Mikromusic
19:00 Sławek Uniatowski
18:00 Kult
19:00 Adam Szustak
20:00 Kortez
20:00 Kortez
20:00 Fish
19:00 Ikony muzyki: Poeci rocka
19:30 Bond in Concert
20:00 Paweł Domagała
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
   
Z innej beczki (Moniuszki 6)
   
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
   
Okolice Łodzi
   

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bracia
Bracia Figo Fagot w Scenografii
the_stylacja_20130518_1060469193
The Stylacja w Stereo Krogs
steven
Shakin Stevens w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*