Harlem Gospel Choir, Mazolewski/Porter, Kult, Lucibela, Król, Włodek Pawlik Trio, Marek Piekarczyk, The Dumplings, Sorry Boys, Natalia Przybysz, Nocny Kochanek, LemON, Krzysztof Zalewski, Kortez, IRA, Edyta Górniak, Michał Bajor, Michał Szpak, Katarzyna Nosowska, Ania Dąbrowska, Damian Ukeje, Limboski, Czesław Mozil, Clock Machine, Kovalczyk, Tides Form Nebulsa, bracia Figo fagot, Kroki, Dikanda, Karolina Cicha, Mery Spolsky, Closterkeller, The Sixpounders, Luxtorpeda, Michał Stawiński i Oberschlesien, Percival Schuttenbach, Zeppelinians, Plateu, Mike Greene Band, Red Lips, Myrra Ros, Vierna, Agressiva 69, Alameda 5, Ventolin, Piernikowski, Wczasy, Oink, Na Górze, Bielas i Marynarze, Kartky, MoBByn, Malik Montana, Małach i Rufuz, Major SPZ, Guzior, Żabson, Słoń, Para Wino, Nauga o Gówni, Garbate Aniołki, Ga-Ga Zielone Żabki oraz Łódź Disco Fest. To nas czeka w listopadzie.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


LISTOPAD2019

(aktualizacja 4 listopada 9:40)


Kluby, w których odbywają się koncerty
 
6 dzielnica, Piotrkowska 102
10 listopada
12 listopada
20:00 UBEL
20:00 Bruklin
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
22 listopada 20:00 Kirszenbaum
Akademia Muzyczna w Łodzi
w listopadzie brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w listopadzie brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
15 listopada 19:15 Sundogs
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w listopadzie brak informacji o koncertach
Arturówek, Skrzydlata 75
w listopadzie brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
10 listopada ??:?? Łódź Disco Fest
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
22 listopada 21:00 Daj To Głośniej
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
w listopadzie brak informacji o koncertach
Brush Barber Shop, Piotrkowska 138/140
w listopadzie brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
9 listopada
16 listopada
20:00 Cosmic Shapes
19:00 Projekt Kobieta + Dlaczego Nie
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Verte, Piotrkowska 113
w listopadzie brak informacji o koncertach
Casablanca, Podrzeczna 2
w listopadzie brak informacji o koncertach
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cotton Club, Politechniki 9a
w listopadzie brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
7 listopada
10 listopada
15 listopada
20:00 Two Tribes, Oink
19:00 Na Górze
20:00 Urodziny Bielasa
Dom Literatury, Roosevelta 17
22 listopada 20:00 Tune
EC-1, Targowa 1/3
w listopadzie brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
14 listopada 20:00 Alameda 5
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
27 listopada 19:00 Harlem Gospel Choir
Format, Tymienieckiego 3
w listopadzie brak informacji o koncertach
Futurysta, al. Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w listopadzie brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w listopadzie brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
w listopadzie brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 listopada
2 listopada
7 listopada
8 listopada
9 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
21 listopada
22 listopada
23 listopada
28 listopada
20:00 Beata Jodłowska
20:00 Trio Jazzowe Kozłowski
20:00 Danny Boy
20:00 Bandaż Duo
20:00 Acoustic Blue Sessions
20:00 ANgelika Gaj
20:00 Justyna Ciepłucha
20:00 Andy Star Duet
20:00 Beaujolais Nouveau
20:00 Pennyjerz
20:00 H.A.T.
20:00 Conexion
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
2 listopada
9 listopada
23 listopada
30 listopada
21:00 The Melons
21:00 Zeppelinians
21:00 4 Szmery
21:00 Fabrykanci
Keja Pub, Kopernika 46
2 listopada
7 listopada
8 listopada
10 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
23 listopada
24 listopada
28 listopada
21:00 Bez Jacka
19:00 Plateu
21:00 Solid Rock
18:00 Mieczysław Czyżykiewicz
19:00 Jolka Sip i Piotr Selim
20:00 Festiwal Cztery Struny Świata
21:00 EKT Gdynia
20:00 Zakaz Wyprzedzania
18:00 Projekt Volodia
19:00 Mike Greene Band
Kij, Jaracza 45
1 listopada
2 listopada
3 listopada
9 listopada
21:00 Wrona/Wybrańczyk/Łukaszewicz
21:00 Kuba Jung Trio
20:00 Michał Mościcki Trio
21:00 Przeradowski/Wrona
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
w listopadzie brak informacji o koncertach
Konkret, Więckowskiego 36
7 listopada
9 listopada
15 listopada
16 listopada
22 listopada
20:00 Ventolin
23:00 xD
20:00 Piernikowski
21:30 Wczasy
22:00 Petar Dundov
Lokal, Pasaż Schillera
w listopadzie brak informacji o koncertach
Long Play, Piotrkowska 90
w listopadzie brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
15 listopada 19:00 Kartky
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
5 listopada
9 listopada
17:30 Karolina Cicha
19:00 JacksOn Stage
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
w listopadzie brak informacji o koncertach
Magnetofon, Zgierska 26a
6 listopada
9 listopada
10 listopada
15 listopada
16 listopada
22 listopada
23 listopada
29 listopada
30 listopada
19:00 Weedpecker, Godsleep, KAST.
15:00 Pestilence, Bessatt, Hypnos, Tortharry, Profanation, Bloodphemy, Planet Hell, Offence
19:00 Closterkeller + Łysa Góra
19:00 The Sixpounder
19:00 Para Wino, Nauga o Gówni, Garbate Aniołki, Royal Spirit
20:00 Luxtorpeda, NIC
19:00 Paweł Izdebski
18:00 Immolation, Ragnarok, Kingdom, Empheris
20:00 Michał Stawiński i Oberschlesien
Manufaktura, Drewnowska 58
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
4 listopada 19:00 District Five
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w listopadzie brak informacji o koncertach
Narraganset, Gdańska 129
w listopadzie brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
w listopadzie brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w listopadzie brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ogrody Geyera, Piotrkowska 293/305
w listopadzie brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w listopadzie brak informacji o koncertach
Park Źródliska
w listopadzie brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w listopadzie brak informacji o koncertach
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Politechnika Łódzka – kampus B
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
14 listopada 20:00 Plastic
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
w listopadzie brak informacji o koncertach
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
7 listopada
10 listopada
17 listopada
21 listopada
23 listopada
24 listopada
28 listopada
29 listopada
20:00 Czesław Mozil
20:30 Clock Machine
19:00 Kovalczyk
20:00 Tides From Nebulsa
19:00 Bracia Figo Fagot
19:00 Kroki
19:00 Dikanda
19:00 Percival Schuttenbach
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
8 listopada
9 listopada
16 listopada
30 listopada
19:00 MoBByn
19:00 Malik Montana
19:00 Małach i Rufuz
19:00 Major SPZ 19:00 Mery Spolsky
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stacja – el Cubano Traugutta 3
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
2 listopada
8 listopada
9 listopada
15 listopada
16 listopada
23 listopada
24 listopada
29 listopada
30 listopada
20:00 Zaduszki folkowe
20:45 Kuśka Brothers
21:00 Samokhin Band
20:00 Cztery Refy
20:00 Ryczące Dwudziestki
20:00 Colorado Band
19:00 Free Blues Band
21:00 Zołotar Band
20:00 Koncert pamięci Irka “Mesaliny”
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w listopadzie brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Club, Moniuszki 4a
8 listopada
14 listopada
22:00 Red Lips
19:00 Guzior, Żabson, Słoń
Teatr DOM, Piotrkowska 243
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
13 listopada
16 listopada
25 listopada
26 listopada
20:00 IRA
20:00 Edyta Górniak
19:00 Michał Bajor
19:00 Michał Szpak
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Powszechny, Legionów 21
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 90
30 listopada 19:00 Radical Polish Ansambl
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
5 listopada
30 listopada
20:00 Katarzyna Nosowska
19:00 Ania Dąbrowska
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
w listopadzie brak informacji o koncertach
Textorial Park, Fabryczna 17
w listopadzie brak informacji o koncertach
TU, Rewolucji 1905 r. 10
1 listopada
2 listopada
3 listopada
7 listopada
8 listopada
9 listopada
10 listopada
12 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
20 listopada
22 listopada
23 listopada
24 listopada
28 listopada
29 listopada
30 listopada
20:00 Agressiva 69
21:00 Poisonsweet
20:00 Madrugada
20:00 Youth Novels
20:00 OS.SO
20:00 Vierna
20:00 Tony Tarantula i His Bastards + Szewska Pasja
19:00 Myrra Ros
20:00 Hengelo + The Bimbers
20:00 BAiKA
20:00 Janek Traczyk z Zespołem
20:00 Marcin Świetlicki & Zgniłość
20:00 Freeborn Brothers
20:30 Velesar + Runika
20:00 Heima i Lampky
20:00 Michał Szczerbiec
20:00 Flames Among Hatred, Impet, Gatling Gun
21:00 El Boudani Mus Band
19:00 Hope Forsaken/OSC/Hateful Five
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w listopadzie brak informacji o koncertach
U Milscha, Łąkowa
w listopadzie brak informacji o koncertach
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
w listopadzie brak informacji o koncertach
Whiskey In The Jar, Manufaktura
w listopadzie brak informacji o koncertach
Wooltura, Wólczańska 40/42
3 listopada
7 listopada
9 listopada
16 listopada
19:00 Thrudy + Bruklin
20:00 MU
20:00 Damian Ukeje
20:00 Limboski
Woonerf przy 6. sierpnia
w listopadzie brak informacji o koncertach
W Y, Piotrkowska 138/140
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
2 listopada
3 listopada
7 listopada
10 listopada
11 listopada
14 listopada
15 listopada
21 listopada
23 listopada
24 listopada
28 listopada
29 listopada
30 listopada
20:00 Mazolewski/Porter
18:00 Kult
19:00 Siesta w Drodze: Lucibela
21:30 Król
18:00 Włodek Pawlik Trio
20:00 Marek Piekarczyk Akustycznie
20:00 The Dumplings
20:00 Sorry Boys
20:00 Natalia Przybysz
19:00 Nocny Kochanek + Bodzis
19:00 LemON Akustycznie
20:00 Krzysztof Zalewski
20:00 Kortez
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
w listopadzie brak informacji o koncertach
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
8 listopada
22 listopada
21:00 Elektryczny Węgorz
20:00 Ga-Ga Zielone Żabki + Pogo-da
Okolice Łodzi
w listopadzie brak informacji o koncertach

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1125
1125 w Żarty Żartami
kuban
Kuban w Lordi’s
FOTO_NEMO
Kapitan Nemo w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*