Sting i Shaggy, Procol Harum, Slayer, Nigel Kennedy, Earl Thomas Gospel, Steve Rohery Band, Kult, Kortez, Natalia Nykiel, O.S.T.R., Michael Schenker Fest, Aga Zaryan, Łąki Łan, Pidżama Porno, Lady Pank, BOKKA, Paweł Domagała, Natalia Przybysz i Raphael Rogiński, Maleńczuk, Urszula, Power of Trinity, Urszula Dudziak, Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska, Bajm, Izabela Trojanowska, Closterkeller, Łydka Grubasa, Moskwa, Decapitated, Frontside, The Bill, Świetlicki i Zgniłość, Sonbird, RusT, Soniamiki, Lonker See, Clock Machine, Mioush, KęKę, Malik MOntana, Żabson, Young Igi, Sarius, Małąch, Rufuz, PRO8L3M, Dwa Sławy, Melzky, Łodź Disco Fest, Freedom Jazz Festival.

Patronat Plastra: AŻ Festiwal, Musica Privata – 9-11 listopada, Procol Harum – 18 listopada w Atlas Arenie, Adam Mańkowski – 23 listopada w WY, 24 listopada – koncert charytatywny dla Stasia w Domu Literatury.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


LISTOPAD 2018

(aktualizacja 3 listopada 23:54)


Kluby, w których odbywają się koncerty
6 dzielnica, Piotrkowska 102
22 listopada 20:00 Świetlicki i Zgniłość
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
3 listopada
24 listopada
20:00 Farben Lechre i Konkubent
20:00 Jarun, Popiół, Despised Cruelty
Akademia Muzyczna w Łodzi – Sala Koncertowa, Żubardzka 2
17 listopada
18 listopada
20 listopada
22 listopada
25 listopada
27 listopada
18:00 AŻ Festiwal: Inauguracja – PATRONAT PLASTRA
19:00 AŻ Festiwal: Między niebem a Ziemią
18:00 AŻ Festiwal: Grzegorz Nagórski Quartet
18:00 AŻ Festiwal: Muzyka i taniec na dworze francuskim
18:00 AŻ Festiwal: Gry wyobraźni
18:00 AŻ Festiwal: Koncert muzyki polskiej
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w listopadzie brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w listopadzie brak informacji o koncertach
Arturówek, Skrzydlata 75
w listopadzie brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
10 listopada
17 listopada
18 listopada
27 listopada
30 listopada
17:30 Łódź Disco Fest
Sting i Shaggy
19:00 Procol Harum – PATRONAT PLASTRA
Slayer
Beata i Bajm
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
30 listopada 21:00 Q-Boll
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w listopadzie brak informacji o koncertach
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
30 listopada 18:00 Izabela Trojanowska
Breadnia, Piotrkowska 86
w listopadzie brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
17 listopada 20:00 AIMO
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Cafe Verte, Piotrkowska 113
w listopadzie brak informacji o koncertach
Casablanca, Podrzeczna 2
w listopadzie brak informacji o koncertach
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
w listopadzie brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
15 listopada
24 listopada
20:00 Jerry & The Pelican System
20:00 Gózyński/Trzaska/Vandermark
Cotton Club, Politechniki 9a
w listopadzie brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska brak informacji o koncertach38/140
4 listopada
13 listopada
17 listopada
25 listopada
27 listopada
20:00 Kollaps, Kevlar
20:00 Hide
20:11 Urodziny Bielasa
20:00 DYM Showcase
20:00 MK9, Rusalka
Dom Literatury, Roosevelta 17
24 listopada Koncert charytatywny dla Stasia – PATRONAT PLASTRA
EC-1, Targowa 1/3
9 listopada
10 listopada
11 listopada
22:00 The Love And Beauty Seekers
22:00 Cicha i spółka
22:00 Natalia Przybysz i Raphael Rogiński
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
8 listopada
9 listopada
10 listopada
20:00 Wacław Zimpel i Saagara
Musica Privata – PATRONAT PLASTRA
Musica Privata
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
9 listopada
10 listopada
11 listopada
17 listopada
24 listopada
19:00 Freedom Jazz Festival: Maria Siwiec
19:00 Freedom Jazz Festival: Adam Strug
21:00 Freedom Jazz Festival: Randy Brecker, Bill Evans, Simon Phillips
20:00 Maleńczuk gra Młynarskiego
19:00 Nigel Kennedy
Format, Tymienieckiego 3
29 listopada 20:00 Sonbird
Futurysta, al. Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w listopadzie brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w listopadzie brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
w listopadzie brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
2 listopada
3 listopada
9 listopada
10 listopada
16 listopada
17 listopada
23 listopada
30 listopada
20:00 Penny Jerz
20:00 Ten String i Dominika Dudek
20:00 Bandaż Duo
20:00 Acoustic Blues Sessions
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Haze Acoustic Trio
20:00 Qbek Duo
20:00 Ceili
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
3 listopada
10 listopada
26 listopada
26 listopada
21:00 The Melons
21:00 4 Szmery
19:30 Konkubent, Deraptors, OKAP
21:00 Fabrykanci
Keja Pub, Kopernika 46
2 listopada
3 listopada
9 listopada
10 listopada
11 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
18 listopada
23 listopada
24 listopada
21:00 Łukasz Nowak i Marcin Snokowski
21:00 Bez Jacka
21:00 Samokhin Band
21:00 Trzy Majtki
18:00 Robert Kasprzycki
19:00 Earl Thomas Gospel
19:00 Piotr Selim
21:00 Męski Punkt Widzenia
20:00 Festiwal Cztery strony Świata
19:00 Paweł Wójcik
21:00 EKT Gdynia
20:00 Wolna Grupa Bukowina
Kij, Jaracza 45
5 listopada
6 listopada
7 listopada
8 listopada
10 listopada
20:00 Confusion Project
20:00 Entropia Ensemble
22:00 Freedom Jazz Festival: Witold Janiak Trio
22:00 Freedom Jazz Festival: D Jurevicius Group
22:00 Freedom Jazz Festival: Harcsa, Gyemant
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w listopadzie brak informacji o koncertach
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
2 listopada 19:00 RusT
Klasztor Ojców Franciszkanów, Okólna 185
7 listopada
8 listopada
19:00 Freedom Jazz Festival: Grażyna Łobaszewska i Ajagore
19:00 Freedom Jazz Festival: DesOrients
Lokal, Pasaż Schillera
w listopadzie brak informacji o koncertach
Long Play, Piotrkowska 90
14 listopada 21:00 Trio z przypadku
Lordi’s, Piotrkowska 102
w listopadzie brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
4 listopada 15:30 Weronika Juszczak
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
w listopadzie brak informacji o koncertach
Magnetofon, Zgierska 26a
3 listopada
8 listopada
9 listopada
14 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
22 listopada
23 listopada
24 listopada
25 listopada
30 listopada
19:00 Folk Metal Night
19:00 Purtenance, Hyban Draco, Lobotomia
20:00 KęKę
19:00 Disperse, Distorted Harmony, Ayden
19:00 Skull Fist, Striker, Aquilla
20:00 Welicoruss, Valkenrag, Aether, Nerville
19:00 Impaled Nazarene, Stillborn, Ragehammer
18:30 Octopussy, Diuna, Death Denied
20:00 Łydka Grubasa
22:00 Female Metal Voices Festival vol 3
19:00 Closterkeller + Gorgonzolla
19:00 NightRun87, Zombie Commando, Jeremiah Kane, Favorit89
Manufaktura, Drewnowska 58
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
11 listopada Musica Privata – PATRONAT PLASTRA
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w listopadzie brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w listopadzie brak informacji o koncertach
Narraganset, Gdańska 129
w listopadzie brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
w listopadzie brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w listopadzie brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w listopadzie brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w listopadzie brak informacji o koncertach
Park Źródliska
w listopadzie brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w listopadzie brak informacji o koncertach
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
22 listopada 20:00 Soniamiki
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
15 listopada 20:00 Lonker See i Guiding Lights
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
w listopadzie brak informacji o koncertach
Protestacja, Piotrkowska 43
3 listopada
10 listopada
16 listopada
17 listopada
23 listopada
24 listopada
25 listopada
20:00 Castet, Good Lookin’ Out, Bloki i Wieżowce
20:00 Moskwa + Sobotni Rosół
20:00 Harusha
20:00 PRiM
20:00 Thrudy i Mexyk
19:00 Death Crusade, Wostok, 72dr, Back Hand Slap
20:00 Wonderful Life + Dzień po dniu
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
8 listopada
9 listopada
10 listopada
18 listopada
23 listopada
29 listopada
30 listopada
18:00 Urszula
18:00 Steve Rothery Band
18:00 Steve Rothery Band
17:00 Jeremi Sikorski
20:00 Clock Machine
18:00 Decapitated, Frontside + Virgin Snatch, Drown My Day
20:00 Power of Trinity
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
9 listopada
10 listopada
16 listopada
17 listopada
24 listopada
20:00 Malik Montana
20:00 Żabson
20:00 Young Igi
20:00 Sarius
20:00 Małach i Rufuz
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stacja – el Cubano Traugutta 3
w listopadzie brak informacji o koncertach
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
4 listopada
9 listopada
10 listopada
17 listopada
20:00 Krissy Matthew Band
21:00 Drake Sea Folk Group
20:00 4 Refy
20:00 Przyjaciel Szkutni
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w listopadzie brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w listopadzie brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Club, Moniuszki 4a
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr DOM, Piotrkowska 243
23 listopada 19:00 Caryna
Teatr Mały w Manufakturze
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
19 listopada
25 listopada
19:00 Urszula Dudziak
18:00 Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z zespołem
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Powszechny, Legionów 21
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 90
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w listopadzie brak informacji o koncertach
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
w listopadzie brak informacji o koncertach
The Rollin’ Barrel, Wólczańska 40/42
2 listopada
3 listopada
9 listopada
10 listopada
16 listopada
23 listopada
24 listopada
30 listopada
20:00 Vint Age Hysteria i Afroporno
20:00 Crunk i Suchy Pion
20:00 The Bill i Mexyk
20:00 Nation of Wild i Dziewuchy
19:00 Cornada, Soundfear, Despised Cruelty
20:00 Sound Fusion i Suchy Pion
20:00 Niezdniagnozowani
20:00 Dollz i Dziewuchy
TU, Rewolucji 1905 r. 10
3 listopada
5 listopada
10 listopada
17 listopada
22 listopada
18:00 Crimson Lips, Pejorativ, Inside
19:30 Jignesh Sheth i Lucjan Wesołowski
18:00 Pejorativ, Janusz Reichel
19:00 Orientacja na Orient
20:00 Heima
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w listopadzie brak informacji o koncertach
U Milscha, Łąkowa
w listopadzie brak informacji o koncertach
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
w listopadzie brak informacji o koncertach
Widzew Łódź Piłsudskiego 138
w listopadzie brak informacji o koncertach
Whiskey In The Jar, Manufaktura
2 listopada
3 listopada
19:00 Bartek Grzanek Trio
19:00 Live Music
Woonerf przy 6. sierpnia
w listopadzie brak informacji o koncertach
W Y, Piotrkowska 138/140
23 listopada 18:00 Adam Mańkowski – PATRONAT PLASTRA
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
2 listopada
3 listopada
5 listopada
8 listopada
9 listopada
13 listopada
15 listopada
16 listopada
17 listopada
18 listopada
22 listopada
23 listopada
30 listopada
20:00 Kult
21:00 Mioush akustycznie
19:00 Kortez
19:00 Natalia Nykiel + Andrzej Mrozek
20:00 O.S.T.R.
18:45 Michael Schenker Fest
19:00 Aga Zaryan
20:00 Łąki Łan i Dmuchawce
20:00 Pidżama Porno
19:00 Lady Pank
19:00 BOKKA + niXes
20:30 PRO8L3M, Dwa Sławy, Melzky
20:00 Paweł Domagała
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w listopadzie brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
10 listopada 20:00 Rzabka
Okolice Łodzi
w listopadzie brak informacji o koncertach

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wedrowcy_02b
Golec uOrkiestra w Filharmonii Łódzkiej
analogs
The Analogs i ODC w Stereo Krogs
Abhorrent Funeral, Incinerator i Black Hosts w Magnetofonie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*