Originial Voices Enigma, Marillion, The Blind Suns, Maredk Dyjak, happysad, Coma, Mela Koteluk, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, Queen symfonicznie, exBreakout, Percival, Arkadius Jakubik Solo, Mateusz Ziółko, Damian Ukeje, Grzegorz Turnau, Bolewski / Tubis, Coolбаба, Ocean Fanfare, Plateu, Muzyka Końca Lata, Wczasy, Ted Nemeth, Coals, Zenek, TZN Xenna, De Łindows, Henry No Hurry!, KęKę, Szpaku, Sarius, Jan-rapowanie, Polska Wersja, Paluch, Superhuman Like Brando, The Jump, Perfect Son plus finał Rockowania i festiwal Jolly Roger. Tak wygląda kwiecień w Łodzi.

Patronaty Plastra: 12 kwietnia Jan-rapowanie, 21 kwietnia Polska Wersja w Sodzie, 13 kwietnia Szpaku i 27 kwietnia Sarius w Lordi’s, 27 kwietnia – The Blind Suns w Domu Literatury.
.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


KWIECIEŃ 2019

(aktualizacja 1 kwietnia 18:45)


Kluby, w których odbywają się koncerty
6 dzielnica, Piotrkowska 102
w kwietniu brak informacji o koncertach
Agrafka, Mielczarskiego 1 (Zgierz)
w kwietniu brak informacji o koncertach
Akademia Muzyczna w Łodzi – Sala Koncertowa, Żubardzka 2
w kwietniu brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w kwietniu brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
11 kwietnia 18:00 Druga Klinika
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w kwietniu brak informacji o koncertach
Arturówek, Skrzydlata 75
w kwietniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
13 kwietnia PERFECT, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
26 kwietnia 21:00 Eratoks
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w kwietniu brak informacji o koncertach
Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia, Łanowa 14
w kwietniu brak informacji o koncertach
Breadnia, Piotrkowska 86
w kwietniu brak informacji o koncertach
Broadway 18, Stefanowskiego 17
w kwietniu brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w kwietniu brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w kwietniu brak informacji o koncertach
Cafe Verte, Piotrkowska 113
w kwietniu brak informacji o koncertach
Casablanca, Podrzeczna 2
w kwietniu brak informacji o koncertach
Centralne Muzeum Włókiennictwa, Piotrkowska 282
w kwietniu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
6 kwietnia 20:00 Ocean Fanfare
Cotton Club, Politechniki 9a
w kwietniu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
5 kwietnia
6 kwietnia
11 kwietnia
13 kwietnia
22:00 Bella Ćwir
22:00 Lodz Love Reggae: Dreadsquad
20:00 Muzyka Końca Lata + Jeziora
20:30 Mona Polaski
Dom Literatury, Roosevelta 17
6 kwietnia
27 kwietnia
19:00 Poetic Syntetic – Magdalena Daniel
20:00 The Blind Suns – PATRONAT PLASTRA
EC-1, Targowa 1/3
w kwietniu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
11 kwietnia 20:00 Jan Emil Młynarski Solo
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
28 kwietnia 16:00 Queen Symfonicznie
Format, Tymienieckiego 3
5 kwietnia 20:00 Wczasy
Futurysta, al. Politechniki 7
6 kwietnia 21:00 Borys LBD
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w kwietniu brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w kwietniu brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
w kwietniu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
w kwietniu koncerty w czwartki (18:30), piątki i soboty (20)
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
6 kwietnia
13 kwietnia
27 kwietnia
20:00 Superhuman Like Brando
20:00 The Jump – Van Halen tribute Band
21:00 Tomcze Akustycznie
Keja Pub, Kopernika 46
4 kwietnia
5 kwietnia
6 kwietnia
7 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
18 kwietnia
25 kwietnia
26 kwietnia
28 kwietnia
19:00 Jolka Sip
19:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
20:00 Browar Żywiec, Byle Do Góry i Janusz Kurowski
18:00 Trzy Gitary
19:00 Plateu
20:00 Jolly Roger, Colorado Band, North Cape
21:00 Samokhin Band i Przyjeciele: Erdman i Mielczarek
19:00 Janusz Kurowski z zespołem Dlaczego Nie
19:00 Piotr Selim
21:00 Nijak
18:00 Muracki & Cisło
Kij, Jaracza 45
5 kwietnia
6 kwietnia
9 kwietnia
21:00 Fusion Jazz
20:30 Naked Root i HODhill
19:00 Nick Sinckler
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w kwietniu brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w kwietniu brak informacji o koncertach
Klubopiwiarnia, Narutowicza 7/9
w kwietniu brak informacji o koncertach
Lokal, Pasaż Schillera
w kwietniu brak informacji o koncertach
Long Play, Piotrkowska 90
w kwietniu brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
13 kwietnia
27 kwietnia
19:00 Szpaku – PATRONAT PLASTRA
19:00 Sarius – PATRONAT PLASTRA
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
1 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
19:00 Bolewski / Tubis
17:30 Finał VI Rockowania
20:00 Ted Nemeth
ŁSSE, Tymieniecka 22/24
w kwietniu brak informacji o koncertach
Magnetofon, Zgierska 26a
5 kwietnia
7 kwietnia
13 kwietnia
25 kwietnia
27 kwietnia
19:00 exBreakout
20:00 KęKę
20:00 Andrzej Nowak i Złe Psy
18:00 Wayfarer i Moanaa
18:30 Antigama, Deivos, DHS, StygmatH
Manufaktura, Drewnowska 58
w kwietniu brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
14 kwietnia 20:00 Tylko spokój nas uratuje: Michael Feuerstack
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w kwietniu brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w kwietniu brak informacji o koncertach
Narraganset, Gdańska 129
w kwietniu brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
6 kwietnia 21:00 21:00 Mironiuk/Zygma, Anna Malek i Wojtek Bergander, SĄSTĄD
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w kwietniu brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w kwietniu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w kwietniu brak informacji o koncertach
Park Źródliska
w kwietniu brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w kwietniu brak informacji o koncertach
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a
1 kwietnia 19:00 Julek Ploski i Faxada
Pogonowskiego 45
12 kwietnia 20:00 Sam&Bart
Pop’n’Art, Plac Wolności 6
w kwietniu brak informacji o koncertach
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
13 kwietnia 20:00 De Cai a Triana en Barca
Protestacja, Piotrkowska 43
w kwietniu brak informacji o koncertach
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w kwietniu brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
3 kwietnia
4 kwietnia
5 kwietnia
11 kwietnia
25 kwietnia
20:00 Kwiat Jabłoni
19:00 Percival
20:00 Arkadiusz Jakubik Solo
19:00 Mateusz Ziółko
20:00 Daman Ukeje
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
12 kwietnia
21 kwietnia
27 kwietnia
20:00 Jan-rapowanie – PATRONAT PLASTRA
21:00 Polska Wersja – PATRONAT PLASTRA
20:00 Coals
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w kwietniu brak informacji o koncertach
Stacja – el Cubano Traugutta 3
w kwietniu brak informacji o koncertach
Stara Szkutnia, Wólczańska 40/42
4 kwietnia
5 kwietnia
6 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
26 kwietnia
20:00 Waldek Mieczkowski z zespołem
21:00 Cztery Refy
20:00 Wołosatki
21:00 Lech Dybki i WOWA
20:00 Ceili, Mietek Folk, Joryj Kłoc
21:00 Samokhin Band i Przyjaciele: Andrzej Adamiak
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
12 kwietnia 19:00 Perfect Son
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
6 kwietnia 20:00 Monika Kowalczyk
Sukcesja, Politechniki 1
12 kwietnia 20:00 OSTRY Bezimienny
Teatr Club, Moniuszki 4a
26 kwietnia 18:30 Paluch
Teatr DOM, Piotrkowska 243
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
15 kwietnia
24 kwietnia
19:00 Grzegorz Turnau
21:00 Coolбаба
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Powszechny, Legionów 21
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 90
w kwietniu brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
3 kwietnia 19:00 Originial Voices Enigma
Teatr V6, Żeromskiego 74/76
7 kwietnia 17:00 Colours of Tango
The Rollin’ Barrel, Wólczańska 40/42
6 kwietnia
7 kwietnia
13 kwietnia
26 kwietnia
27 kwietnia
28 kwietnia
19:00 Jarun, Despised Cruelty, Mad Teacher
19:00 Zenek i Pull The Wire
19:00 TZN Xenna, De Łindows, Prokuratura
20:00 Jimmy’s Coffe i Lemur
19:00 SickNes, Nerville, Infearnite, Sickroom
19:30 Witek Muzyk Ulicy
TU, Rewolucji 1905 r. 10
3 kwietnia
4 kwietnia
5 kwietnia
6 kwietnia
11 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
16 kwietnia
26 kwietnia
27 kwietnia
20:00 The Sunlit Earth i Kisu Min
20:00 Henry No Hurry!
19:00 Szwalnia, Sound Fusion, Suchy Pion
20:00 Reggae Rock Sounds
20:00 Tatvamasi
20:00 Franciszek i Stefan
20:00 Hodhill
20:00 Efekt Motyla i Tomek Gargól
20:00 Karolina i Filip
20:00 Heima
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w kwietniu brak informacji o koncertach
U Milscha, Łąkowa
w kwietniu brak informacji o koncertach
Wake&Roll Park, Stawy Stefańskiego
w kwietniu brak informacji o koncertach
Whiskey In The Jar, Manufaktura
w kwietniu koncerty we wtorki, środy, czwartki (godz. 20), piątki i soboty (godz. 19)
Woonerf przy 6. sierpnia
w kwietniu brak informacji o koncertach
W Y, Piotrkowska 138/140
w kwietniu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
4 kwietnia
5 kwietnia
6 kwietnia
12 kwietnia
13 kwietnia
14 kwietnia
25 kwietnia
26 kwietnia
28 kwietnia
19:00 Marek Dyjak
19:00 Happysad
20:00 Ania Dąbrowska
20:00 Marillion Weekend
20:00 Marillion Weekend
20:00 Marillion Weekend
19:00 Coma
20:00 Piaf! The Show
19:00 Mela Koteluk
Zatoka Sportu, al. Politechniki 10
w kwietniu brak informacji o koncertach
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w kwietniu brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
11 kwietnia 20:00 Lonker See
Okolice Łodzi
w kwietniu brak informacji o koncertach

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ldzalternatywa
LDZ Alternatywa 2017 – informacje
theanalgos
Koniec Świata, The Analogs i Prawda w Łódzkim Domu Kultury
GP2015-01
Grand Prix Jazz Melomani 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*