Florence+The Machine, Nicki Minaj i Future, Twenty One Pilots, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators, Lenny Kravitz, Marillion, Original Enigma Voices, Michael Bubble, David Garret, Il Divo, Andre Rieu, Jose Feliciano. Atlas Arena, Klub Wytwórnia, Soda Underground, Scenografia, Magnetofon i inne łódzkie, koncertowe miejsca zapraszają na przyszłoroczne koncerty.

Oczywiście to nie wszystkie imprezy planowane na 2019 rok – obserwujcie naszą stronę i zaglądajcie do kalendarza wydarzeń szukając aktualności każdego dnia.

Styczeń
4 stycznia Czerwone Gitary Filharmonia Łódzka
9 stycznia Kortez Klub Wytwórnia
10 stycznia 2/5 BZ, Rapzan Belagat Klub DOM
10 stycznia Piotr Nowak Band Klub Scenografia
11 stycznia Sabor De Cuba Klub Scenografia
11 stycznia Guzior Soda Underground
11 stycznia ThermiT, Deathinition, Maggoth, Infernal Bizarre Magnetofon
11 stycznia Snowman Radio Łódź
11 stycznia Crosswave, Dead Conception, Naked Root Protestacja
12 stycznia Witchmaster, Embrional, Brüdny Skürwiel Magnetofon
14 stycznia Michał Szpak Teatr Muzyczny
14 stycznia HUM 6 dzielnica
18 stycznia Varius Manx i Kasia Stankiewicz Klub Wytwórnia
18-19 stycznia Prog On Days 2019 Łódzki Dom Kultury
19 stycznia Reni Jusis Narraganset
20 stycznia Dżem Klub Wytwórnia
25 stycznia Runika, Łysa Góra, Derwana Magnetofon
25 stycznia Inkwizycja, The Corpse, Dziady Borowe Protestacja
25 stycznia Młynarski symfonicznie Filharmonia Łódzka
26 stycznia Atom String Quartet Filharmonia Łódzka
26 stycznia Bang Bang, Reszta Pokolenia, Royal Spirit Protestacja
26 stycznia Nocna Zmiana Bluesa Stara Szkutnia
26 stycznia Bedoes Soda Underground
27 stycznia Paweł Domagała Klub Wytwórnia
Luty
1 lutego Kult Akustik Klub Wytwórnia
1 lutego RAU i Holak Magnetofon
1 lutego Rey Ceballo y TripulacionCubana Teatr DOM
2 lutego Muzyka zespołu Metallica symfonicznie Klub Wytwórnia
3 lutego Sylwia Przybysz Klub Scenografia
3 lutego Jose Feliciano Atlas Arena
7 lutego Steven Wilson Klub Wytwórnia
8 lutego Don Vasyl Teatr DOM
8 lutego Malokarpatan, Negative Plane, Outre, OHG Magnetofon
8 lutego Rezerwat Klub Scenografia
8 lutego Cochise The Rollin’ Barrel
9 lutego Laboratorium Pieśni Teatr DOM
12 lutego Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators Atlas Arena
14 lutego Dino D’Santiago Klub Wytwórnia
14 lutego Kasia Kowalska Klub Scenografia
15 lutego Zemsta Nietoperza, Arahna Protestacja
15 lutego Luxtorpeda Magnetofon
15 lutego Włodi i Mielzky Soda Underground
15 lutego Twenty One Pilots Atlas Arena
15 lutego Nocny Kochanek + Pull The Wire Klub Wytwórnia
16 lutego Marcelina Soda Underground
16 lutego The Dumplings Klub Wytwórnia
21 lutego Bitamina Klub Wytwórnia
21 lutego Maciej Balcar Solo Klub Scenografia
22  lutego Ich Troje Klub Scenografia
24 lutego Lubelska Federacja Bardów Teatr Muzyczny
24 lutego Skalpel Big Band Klub Wytwórnia
24 lutego Nicki Minaj i Future Atlas Arena
28 lutego Stare Dobre Małżeństwo Teatr Muzyczny
Marzec
2 marca Nosowska Klub Wytwórnia
2 marca TEDE Klub Scenografia
4 marca Sebastian Riedel i Cree Teatr Muzyczny
6 marca XIU XIU with Thor Harris (ex-Swans) Klub DOM
7 marca Grzegorz Hyży Klub Scenografia
8 marca Mikromusic Klub Wytwórnia
8 marca Piękni i Młodzi, Sławomir, Bayer Full, Baby Full Atlas Arena
8 marca Farben Lehre, Gutek, Analogs Łódzki Dom Kultury
10 marca Maleńczuk + Rhythm Section Klub Wytwórnia
10 marca Lady Pank Atlas Arena
10 marca Tabu Klub Scenografia
11 marca Symphonica Teatr Wielki
14 marca Dikanda Klub Scenografia
15 marca Florence+The Machine Atlas Arena
15 marca Bracia Figo Fagot Klub Scenografia
15 marca Voo Voo Klub Wytwórnia
16 marca Zeppelinians Iron Horse
16 marca Tune Klub Scenografia
16 marca Niemen inaczej Klub Wytwórnia
17 marca Justyna Steczkowska Filharmonia łódzka
17 marca Venflon The Rollin’ Barrel
18 marca Stanisława Celińska Teatr Muzyczny
23 marca Turbo, Hellhaim, Okrutnik Magnetofon
23 marca Lao Che Klub Wytwórnia
23 marca Bovska Soda Underground
24 marca Krzysztof Zalewski Klub Wytwórnia
25 marca Acherontas, Inferno, Djevelkult Magnetofon
30 marca Wunder WAVE 90 – Cockney Rejects, Prawda, Lazy Class Magnetofon
31 marca Daria Zawiałow Klub Wytwórnia
Kwiecień
3 kwietnia Original Enigma Voices Teatr Wielki
3 kwietnia Kwiat Jabłoni Klub Scenografia
4 kwietnia Henry No Hurry! TU
4 kwietnia Percival Schuttenbach Klub Scenografia
5 kwietnia happysad Klub Wytwórnia
5 kwietnia Tomek Lipiński Klub Scenografia
6 kwietnia Meteora, Konkubent, Error Label TU
12 kwietnia Karolina Czarnecka i Pogodno Klub Scenografia
12 kwietnia Marillion Weekend 2019 Klub Wytwórnia
13 kwietnia Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski Atlas Arena
13 kwietnia Marillion Weekend 2019 Klub Wytwórnia
14 kwietnia Marillion Weekend 2019 Klub Wytwórnia
15 kwietnia Grzegorz Turnau Teatr Muzyczny
25 kwietnia Coma Klub Wytwórnia
28 kwietnia Queen Symfonicznie Filharmonia Łódzka
Maj
Juwenalia Łódzkie
8 maja Lenny Kravitz Atlas Arena
31 Andre Rieu Atlas Arena
Czerwiec
Juwenalia Łódzkie
Lipiec
LDZ Alternatywa
Letnia Akademia Jazzu
Urodziny Łodzi
20 lipca Il Divo Atlas Arena
Sierpień
LDZ Alternatywa
Letnia Akademia Jazzu
Wrzesień
Mixer Regionalny
19 września Michael Buble Atlas Arena
Październik
5 października David Garret Atlas Arena
24-27 października Soundedit 2019
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
15lecientk
Piętnaste urodziny NTK w Scenografii
offfestival
Poza Łodzią: Scena Sub Pop na OFF Festival Katowice 2014
Psychodancing-5
Maleńczuk w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*