Ray_Wilson_manufaktura_press2Scorpions, Andre Rieu, Red Box, Ray Wilson, Selah Sue, Fisze Emade Tworzywo, Czesław Śpiewa, Smolik, Grzegorz Hyży, Symphonica, donGURALesko, Jamal, happysad, Bob One, Bas Tajpan, Maja Koman, Kapitan Nemo, Gooral, Te-Tris, IRA Akustycznie, XXANAXX, Marcin Wyrostek, Forteca czy Ania Rusowicz. Tradycyjnie w maju odbędą się Juwenalia oraz Urodziny Manufaktury. W każdą sobotę na woonerfie organizowany będzie Songwriter Łódź Festiwal.

16 i 17 maja w Manufakturze pojawią się m.in. Red Bx, Ray Wilson, Grzegorz Hyży i Symphonica. Na Politechnice 15 i 16 maja wystąpią m.in. Bas Tajpan, Bob One, Happysado, a na Uniwersytecie Łódzkim 2 i 30 mmaja m.in. donGURALesko i Jamal

W Atlas Arenie dwie imprezy – 9 maja koncert grupy Scorpions, a 29 maja wystąpi Andre Rieu. W Scengorafii wystąpią 9 maja Kapitan Nemo, a 16 maja m.in. Ania Rusowicz. W Wytwórni pojawią się m.in. 8 maja Fisz Emade Tworzywo, 9 maja Czesław Śpiewa, 29 maja Smolik, a 31 maja Selah Sue.

Ciekawie rozwija się Glow – 9 maja odbędzie się tam występ Goorala, a 28 maja pojawi się m.in. Te-Tris. 21 maja przed Halą MOSiR wystąpi IRA w wersji akustycznej. Tego samego dnia w Łączniku pojawi się XXANAXX. 15 maja oficjalnie rusza nowy klub – New York.

Patronat Plastra– 16 maja w Krańcoofce pojawią się Tres Botellas de la Leche i Origami. Zapraszamy na galę Łódź Miastem Talentów (26 maja), gdzie wystąpi również Kapitan Nemo, a także na cykl Rockowanie w Łódzkim Domu Kultury (kolejno 15 maja 10 lat Rambo Jet, 16 maja koncerty w Nocy Muzeów, 22 maja Kaatakilla, Tattva i Alone oraz 24 maja Hipgnosis, The White Kites i Xposure)


MAJ 2015
(aktualizacja 21  maja 12:55)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
24 maja
31 maja
20:00 Przetrwalniki Dźwiękowe – PATRONAT PLASTRA
20:00 Bataille Solaire Pascale Project
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
26 maja 18:00 Łódź Miastem Talentów / Kapitan Nemo – PATRONAT PLASTRA
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w maju brak informacji o koncertach
Ambasada, Zielona 13
14 maja 21:00 Solora / Białas
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
22 maja 19:00 Piotr Domagała i Olek Dyyak
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
9 maja
29 maja
Scorpions
Andre Rieu
Bagdad Cafe, Jaracza 45
8 maja 21:00 Łódzka Otwarta Liga Freestyle
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w maju brak informacji o koncertach
Bedroom, Moniuszki 4a
w maju brak informacji o koncertach
Biblioteka, róg Struga
w maju brak informacji o koncertach
Cabaret, Tuwima 1/3
28 maja 21:00 After Party
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w maju brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
5 maja
28 maja
20:00 Piotr Budniak Essential Group
20:00 Hatti Vatti & Lade Katee
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
16 maja 20:00 Charles Gayle
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
8 maja 21:00 Jam Vibez
DOM, Piotrkowska 138/140
1 maja
10 maja
12 maja
15 maja
28 maja
29 maja
15:00 Yegor Zabelov
20:00 UHL / Merdam Boten
20:00 The Sweet Release Of Death + Evvolves + Skinny Girls
21:00 Selofan, Cold Comfort
22:00 Bajzel
20:00 Na Górze
Dom Literatury, Roosevelta 17
w maju brak informacji o koncertach
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
w maju brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
14 maja 21:00 Maciej Ożóg
Ferajna, Piotrkowska 79
w maju brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w maju brak informacji o koncertach
Futurysta, al. Politechniki 7
w maju brak informacji o koncertach
Glow Club, Struga 8/10
9 maja
28 maja
22:00 Gooral
21:00 Te-Tris, Ad.M.a, Anty Abstynent Company i inni
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
2 maja
25 maja
20:00 Piss, Midnight Crisis, Suffering Mind, Ohyda
20:00 Ozzmond, Maekelae
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w maju brak informacji o koncertach
Hala MOSiR, ks. Skorupki 21
20 maja 20:00 IRA Akustycznie
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 maja
2 maja
6 maja
7 maja
8 maja
13 maja
14 maja
15 maja
16 maja
20 maja
21 maja
22 maja
23 maja
27 maja
28 maja
29 maja
30 maja
20:00 Qbek Duo
20:00 Latino Duo
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Danny Boy Experience
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Samokhin Band
20:00 Mama Rockberry
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 The Melons
20:00 Ceili
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Andy Star
20:00 Sherwood
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
9 maja
23 maja
28 maja
21:00 Sugestia
21:00 Screamin’ Dollz
20:00 Infernal Papaya, Second Denial
Keja Pub, Kopernika 46
5 maja
8 maja
9 maja
15 maja
16 maja
17 maja
20 maja
22 maja
23 maja
24 maja
29 maja
20:00 Earl Thomas & The Royal Guard
21:00 Qcza
21:00 Janusz Nastarowicz
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 EKT Gdynia
18:00 Ania Ciaszkiewicz
19:00 Leszek Kazimierski
20:00 Kubryk 2015
21:00 JRM
18:30 Czerwony Tulipan
21:00 Toolmaker
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
15 maja 18:00 Teresa Drozda / Jakub Pawlak
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
16 maja
21 maja
22 maja
23 maja
31 maja
20:00 Tres Botellas de la Leche + Origami – PATRONAT PLASTRA
21:00 The Gamblers
20:30 M3
20:00 The Saddest Man Alive + Highway Rider
20:00 Tańce snu
Lokal, Pasaż Schillera
23 maja 20:00 The Badji Band
Lordi’s, Piotrkowska 102
w maju brak informacji o koncertach
Łącznik, Piłsudskiego 135
8 maja 21:00 XXANAXX
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
15 maja
16 maja
22 maja
23 maja
24 maja
19:00 Rambo Jet + Thrudy – odwołane
20:00 Underground, People of the haze, Ted Nemeth, Zgiełk, Hendrix Project
19:30 KaAtaKilla, Tattva, Alone
17:00 Kubryk 2015
18:00 Hipgnosis, The White Kites, Xposure
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w maju brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
16 maja
17 maja
23 maja
18:00 Urodziny Manufaktury: Red Box, Ray Wilson
18:00 Urodziny Manufaktury: Grzegorz Hyży, Symphonica
20:00 Dire Straits symfonicznie
Monopolis, Wydawnicza 4
w maju brak informacji o wydarzeniach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
22 maja 19:00 Marcin Wyrostek
Muzeum Sztuki/ms cafe, Więckowskiego 36
14 maja
16 maja
20:00 Valerio Tricoliego
20:00 Kuźniak / Ożóg / Toeplitz Trio
Muzeum Tradycji Niepodległościowych, Gdańska 13
16 maja 21:00 Forteca
New York, Piotrkowska 62
15 maja
16 maja
21 maja
22 maja
23 maja
28 maja
29 maja
30 maja
21:00 Public Relations
17:00 LWL 21:00 Samokhin Band
20:00 Justyna Panfilewicz Unplugged
21:00 Zgiełk
21:00 Qbek
20:00 Agnieszka Nastarowicz
21:00 Danny Boy Experience
21:00 Velocity
Niebostan, Piotrkowska 17
28 maja
29 maja
20:00 Iza Lach, Tsar poloz, Blumental, Bednarz
22:00 Warsaw Balkan Madness
Oficyna, Gdańska 19
w maju brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w maju brak informacji o koncertach
Osiedle Lumumby
29 maja
30 maja
Juwenalia 2015 – donGURALesko, Jamal, Mr Lex / Novika
Juwenalia 2015 – Zeus, Hunter, Sokół i Pono, Frontside
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
19 maja 20:00 Paul Roth + Ian Douglas
Politechnika Łódzka
15 maja
16 maja
21:00 Juwenalia 2015: Rail, Bas Tajpan i Bob One, Happysad, Last Road, 2 Sławy
20:00 Juwenalia 2015: Sabotage, RZK Sound, Eldo, Cliver, Lipali, Power of Trinity
Pogonowskiego 25
28 maja 20:00 Romek Puchowski
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
8 maja
9 maja
16 maja
23 maja
26 maja
20:00 Recital Macieja Kajetana Musiałowkiego
19:30 Piotr Woźniak
19:30 Beata Bocek, Zuzanna Moczek
19:30 Elżbieta Krajewska i Jan Krzos
20:00 Aleksander Trąbczyński
Scenografia, Zachodnia 81/83
9 maja
16 maja
20:00 Kapitan Nemo + Procesor Plus
20:00 Crue, Bemy, De Indigo / Ania Rusowicz
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
16 maja 21:00 Tsigunz Fanfara Avantura
Stereo Krogs, Zielona 8
2 maja
8 maja
9 maja
16 maja
23 maja
30 maja
20:00 War Messiah, Deathinition, Rattle Nite
20:00 Zespół bez nazwy
20:00 Nothing Personal + Fireball + Cornada
20:00 Gemini Abyss, Hit N’ Run, S.T.O.R.N.
21:00 Łydka Grubasa
20:00 Sounds Like The End Of The World + Signal From Europa
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
17 maja 20:00 Rgg Trio
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
18 maja 20:00 K., Palcolor i duy gebord
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
17 maja
28 maja
19:00 Unobtainum
20:00 Gonsofus
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
23 maja 20:00 Zimowa
Teatr Mały w Manufakturze
w maju brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
17 maja 18:30 Od Acapulco do Vancouver
Teatr Pinokio, Kopernika 16
w maju brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w maju brak informacji o koncertach
Teatr V6, Żeromskiego
w maju brak informacji o koncertach
TheStylacja, Piotrkowska 79
w maju brak informacji o koncertach
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
12 maja 20:00 Halla Nordfjörd
Woonerf, 6. sierpnia
2 maja
9 maja
16 maja
23 maja
30 maja
20:00 Maja Koman
20:00 Inqubator
20:00 Dream Experience
20:00 Lord And The Lair
20:00 Teddy Jr
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
8 maja
9 maja
15 maja
21 maja
29 maja
31 maja
20:00 Fisz Emade Tworzywo
20:00 Czesław Śpiewa
20:00 Koncert poYapowy
19:00 Sylwia Sobczak
20:00 Wino-Granie: Smolik i Kev Fox
19:00 Selah Sue
Z innej beczki (Moniuszki 6)
28 maja 20:00 SPOIWO

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_1529_DxO
Ania Dąbrowska w Wytwórni
tedd
Te-Lie-Vision, Ted Nemeth i Pink Roses w Stereo Krogs
Joe_City_Garcia_foto
Joe City Garcia przy Pogonowskiego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*