finkk

Fink, Liroy, Christ Agony, Turbo, Kabanos, Trzeci Wymiar, Fair Weather Friends, Jelonek, B.O.K., donGURALesko, Sokół i Marysia Starosta, Marcelina, Plagiat 199, De Łindows, Ryszard Rynkowski, Kamil bednarek, Anna Maria Jopek, Iza Lach, Kazik Na Żywo, Mikormusic, Teddy Jr. i Halla Nordfjörd. To nas czeka w nadchodzącym miesiącu.

   
W Wytwórni pojawią się m.in. Kamil Bednarek, Anna Maria Jopek, Iza Lach, Kazik Na Żywo i Mirkomusic. W lutym do Scenografii powracają koncerty. W nadchodzącym miesiącu usłyszymy tam m.in. Fair Wather Friends, Grzegorza Hyżego, Liroya i Finka. W Luce usłyszymy m.in. Trubo Kabanos Trzeci wymiar i Christ Agony. Stereo Krogs pojawią się m.in. Plagiat 199, grupy z Doły Festiwal oraz De Łindows.
Coraz więcej imprez muzycznych w Bedroomie. W lutym wystąpią tam Jelonek, B.O.K. i donGUIRALesko. 20 lutego w Lordi’s wystąpią Sokół i Marysia Starosta. 4 lutego Halla Nordfjörd, a 26 lutego Teddy Jr  zagrają w Z innej beczki.


LUTY 2015
(aktualizacja 1 lutego 16:55)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
3 lutego 19:00 Mazzoll
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
27 lutego 20:00 Koncert Pawła „Biby” Binkiewicza
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w lutym brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
w lutym brak informacji o koncertach
Archikatedra Łódzka, Piotrkowska 265
19 lutego 19:00 Forteca
Bagdad Cafe, Jaracza 45
4 lutego 19:00 Janusz Nastarowicz & Kamil Szewczyk
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w lutym brak informacji o koncertach
Bedroom, Moniuszki 4a
7 lutego
19 lutego
27 lutego
19:00 Jelonek – odwołany
20:00 B.O.K.
19:00 donGURALesko
Biblioteka, róg Struga
w lutym brak informacji o koncertach
Cabaret, Tuwima 1/3
12 lutego 21:00 Czadoman
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
w lutym brak informacji o koncertach
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w lutym brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
6 stycznia 20:00 Free4Arts – 15 urodziny Ciągot i Tęsknot
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w lutym brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
8 lutego
12 lutego
27 lutego
20:00 Marc Lohr & Das ÜberAll
20:00 Consolers, Florian Hofer
20:00 Thaw Fleshworld, S/S/S
Dom Literatury, Roosevelta 17
w lutym brak informacji o koncertach
Dżazuu, Piotrkowska 138/140
w lutym brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
w lutym brak informacji o koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
w lutym brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w lutym brak informacji o koncertach
Futurysta, al. Politechniki 7
14 lutego 21:00 Artur Gadowski Duo
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
6 lutego
21 lutego
23 lutego
20:00 Wild Books + Tania O
19:00 Masakraj, Massmilicja, Past
20:00 Our Day Will Come
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w lutym brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
4 lutego
5 lutego
6 lutego
11 lutego
12 lutego
13 lutego
14 lutego
17 lutego
18 lutego
19 lutego
20 lutego
21 lutego
25 lutego
26 lutego
27 lutego
28 lutego
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Samokhin Band
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Qbek Duo
20:00 Mama Rockberry
20:00 Sherwood
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Andy Star
20:00 SMile
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Ceili
20:00 Tranda & Ciesielski
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
13 lutego
14 lutego
21 lutego
27 lutego
21:00 KCBand
21:00 Bandaż Elastyczny
20:00 4 Szmery
20:00 Ścigani
Keja Pub, Kopernika 46
4 lutego
6 lutego
7 lutego
11 lutego
12 lutego
13 lutego
15 lutego
20 lutego
21 lutego
27 lutego
28 lutego
20:00 Andrzej Kowalsky + Sugestia
21:00 Trio Łódzko-Chojnowskie
21:00 Toolmaker
20:00 Szantażyści
20:00 4 Refy
21:00 Za Horyzontem
18:30 Paweł Orkisz
21:00 Levi
21:00 Sweet And Hot Jazz Band
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Samokhin Band
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w lutym brak informacji o koncertach
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
21 lutego 20:00 Immortal Deams, Dead Richard, Embose
Lokal, Pasaż Schillera
22 lutego 21:00 Baaba
Lordi’s, Piotrkowska 102
20 lutego 21:00 Sokół i Marysia Starosta
Luka, Zachodnia 26
7 lutego
14 lutego
19 lutego
20 lutego
21 lutego
28 lutego
20:00 Totem
18:00 Hazael, Bloodwritten, Bestiality
20:00 Turbo
20:00 Kabanos
20:00 Trzeci Wymiar
19:00 XXV Years Ov Hell – Christ Agony
Łącznik, Piłsudskiego 135
w lutym brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
6 lutego
20 lutego
21 lutego
19:00 Beyond of the event Horizon Abstrakt Defying
19:00 DrGree
19:00 The Skys, Leafless Tree, Maze of Sound
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w lutym brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
w lutym brak informacji o koncertach
Monopolis, Wydawnicza 4
w lutym brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
22 lutego 18:00 Agnieszka Grajnert
Muzeum Sztuki/ms cafe, Więckowskiego 36
w lutym brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
w lutym brak informacji o koncertach
Oficyna, Gdańska 19
w lutym brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w lutym brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w lutym brak informacji o koncertach
Piotrkowska
w lutym brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 25
15 lutego 20:30 Marcelina
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
20 lutego 19:30 Wypożyczalnia Powietrza PL
Scenografia, Zachodnia 81/83
6 lutego
19 lutego
20 lutego
20:00 Fair Weather Friends
20:00 Liroy + Premiera
20:00 Fink
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w lutym brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
6 lutego
7 lutego
14 lutego
21 lutego
27 lutego   
28 lutego
21:00 Rolling Cathouse
21:00 Plagiat 199
21:00 Zorak & Wild Byczes
21:00 Doły Festiwal
21:00 De Łindows + Bunkier
21:00 Kuśka Brothers
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w lutym brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w lutym brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
22 lutego 19:00 Michał Milczarek Trio
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
14 lutego
27 lutego
28 lutego
21:00 Worn
20:00 Semantyka
20:00 Sebastian Pypłacz
Teatr Mały w Manufakturze
8 lutego 18:00 Janusz Yanina Iwański – Projekt Klenczon
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
15 lutego 17:00 Ryszard Rynkowski
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w lutym brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
7 lutego
13 lutego
14 lutego
20 lutego
22 lutego
28 lutego
19:00 Koncert przedYAPOWY
20:00 Kamil Bednarek
20:00 Anna Maria Jopek i Mino Cinelu
20:00 Iza Lach
19:00 Kazik Na Żywo
20:00 Mikromusic Acoustic Trio
Z innej beczki (Moniuszki 6)
4 lutego
26 lutego
20:00 Halla Nordfjörd
20:00 Teddy Jr (duo)

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Quebonafide zagra podczas Łódzkiego Święta Tatuażu
Tymek w Lordi’s
Steve Rothery Band w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*