karuzela2W sobotę, 22 sierpnia o godz. 22 w New Yorku rozpocznie się koncert grupy Karuzela (nie mylić z łódzką rockową formacją Karuzella). Wstęp dla Panów za okazaniem visy, dla Pań wstęp bez okazania visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Zespół Karuzela powstał w 1995 roku i wówczas nosił nazwę”Merry-Go-Round”  ponieważ grał głównie w Skandynawii (Norwegia,Szwecja,Finlandia). Kiedy do zespołu dołączyli młodzi, studiujący w kraju wokaliści zaczęliśmy grać w  Polsce więc i nazwa uległa zmianie na polską – Karuzela Band.

Dlaczego Karuzela? Bo w naszej muzyce wszystko kręci się jak na karuzeli. Gramy pełen przekrój muzyki  polskiej i światowej, różne style i gatunki muzyczne od tanga po salsę, latino, disco,  rock&roll. Tę możliwość daje nam wykorzystanie wielu żywych instrumentów jak:  saksofony, bębny i percussion, klawiatury,akordeon, gitary. Naszą siłą oprócz doświadczenia, profesjonalizmu i odpowiedzialności jest przede wszystkim pasja z jaką zagramy, z jaką wykonujemy  naszą pracę.

Skład zespołu:
Dariusz Maj – perkusja & percussions
Krystian Kociela – wokal & gitara
Aleksandra Skonieczna – wokal
Mateusz Sumera – sax

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Blue_Rabbit
The Blue Rabbit w Teatrze Pinokio
mjowisko
MJowisko 2017 – 14. Ogólnopolski Zlot Fanów Michaela Jacksona
kosmo25
Kosmopolitania # 25 w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*