20 lutego o godz. 20 w Pop’n’Art wystąpi Karolina Czarnecka. Bilety: 35 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu koncertu Do kupienia na Kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48038/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/Karolina+Czarnecka/.

Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.

W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”.

15 listopada ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Będzie rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości. Pierwsza część trasy koncertowej promującej album odbyła się jesienią 2019 r. Aktualnie trwa dalsze dzielenie się „Cudem” na koncertach.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Agnieszka Chylińska w Atlas Arenie
dom_super
SUPER sobota w DOMu
fisz
LDZ Alternatywa 2012 – zapowiedź

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*