corkaW niedzielę, 6 marca o godz. 20 w Krańcoofce rozpocznie się koncert Karoliny Czarneckiej. Bilety: 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu.

Karolina Czarnecka to studentka IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie i absolwentka Wydziału Sztuki Lalkaraskiej w Białymstoku. Ważnym momentem w jej karierze był udział w finale XVI Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej, podczas którego została wyróżniona Nagrodą Specjalną, przyznaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Kolejnym istotnym momentem był występ podczas 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie znalazła się w gronie dziesięciu finalistek, wykonując m.in. piosenkę “Hera, koka, hasz, LSD”, cover zespołu The Tiger Lillies. Wykonanie stało się hitem internetu, uzyskując ponad 15 milionów odsłon na kanale yt. W 2014 roku artystka zadebiutowała na deskach teatralnych, w spektaklu “Miłość blondynki” w reżyserii Krystyny Jandy. Następnie dołączyła do obsady teatru POŻAR W BURDELU. Współpracowała także z Agatą Duda-Gracz.

Jesienią 2014 roku ukazała się debiutancka płyta artystki, Epka pt:”Córka”. Jest to historia Tiny. “Przyjechała tu do Warszawy z małej mieściny. Przyjechała ze snami, ma pudełka z sekretami i walizkę z mitami. Poza tym niewiele, co niedziela msza w kościele. Przyjechała ze wschodu, z ciemnej strony narodu. Nie ma kasy, nie ma prawka, przeciętna laska. Nic ciekawego, szkic, przymiarka i wprawka, zajawka.”

Artystka podczas swojego koncertu zabiera widza w dziki świat zagubionej Tiny.

Towarzyszą jej muzycy:

Mateusz Łupiński – puzon
Bartłomiej Łupiński – puzon,syntezator
Kuba Łupiński – trąbka
Michał Siwak – dj
Kuba Kotowicz (gościnnie) – perkusja

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
januszradek
Janusz Radek w Wytwórni
malgola
Koncert w Żaku: Małgola, No
DSC06863
Domowe Melodie w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*