W piątek, 2 października o godz. 19 w Wytwórni wystąpi Karaś/Rogucki. Bilety: 60 zł z kartą zniżkową / 65 zł bez karty zniżkowej.

Piosenki z albumu „Ostatni Bastion Romantyzmu” duetu KARAŚ/ROGUCKI opisujące miłość w czasach cybernetycznej zarazy, rozkołyszą Was już 2 października w Wytwórni!

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu. Wcześniej panowie dali się poznać dzięki coverowi utworu grupy T.Love zatytułowanego „1996” oraz singlowi “Bolesne strzały w serce” (nakręconego w Łodzi!), które zapowiadały ich autorski, debiutancki album i skutecznie zaostrzyły apetyt fanów oraz całej branży na długo przed premierą.

“Ostatni Bastion Romantyzmu” ukazał się nakładem wytwórni Kayax 14 lutego 2020, a znajdujące się na nim utwory szybko przypadły do gustu publiczności, co zaowocowało nie tylko pozytywnymi recenzjami, ale także obecnością na listach przebojów większość stacji radiowych.

Materiał na wspólnym albumie Karasia i Roguckiego sami autorzy opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne, nie będące zwykłymi piosenkami o miłości. To utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji, a całość przybiera formę nieco mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

Wraz z premierą albumu artyści opublikowali w sieci klip do kolejnego singla o symbolicznym tytule “Katrina”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
system
System Of A Down w Atlas Arena
slash
Slash w Atlas Arenie
figofagot
Bracia Figo Fagot w Iron Horse

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*