20 września w Long Playu (Piotrkowska 90) odbędzie się impreza w świetle UV. Na scenie pojawią się ZAGRAJĄ: Scooon & Kamil Rogiński, Kisu Min i KAmeNEON. Koncertom towarzyszyć będzie wystawa wyjątkowej artystki ebOLArt tworzącej obrazy i instalacje w świetle ultrafioletowym. Wstęp wolny.

KAmeNEON – Zespół to nietypowy duet łączący niskie tony gitary basowej i subtelne brzmienie ukulele. Podczas koncertu w składzie zespołu zadebiutuje Mariusz Sławik, który swoimi bitami sprawi, że ręce skłonią się do oklasków a nogi do energetycznych podskoków! KAmeNEON występuje z autorskimi utworami w języku polskim jak również angielskim. Charakterystycznym elementem aranżacji są zapętlone frazy muzyczne, tzw. loopy oraz szeroko rozbudowana elektronika brzmienia. Nie oznacza to jednak, że podczas koncertu zabraknie chwil balladowego oddechu. Charakterystyka zespołu opiera się na świetle UV, laserach i nietypowym oświetleniu każdego koncertu. Muzycy występują w specjalnych kostiumach i make-upie reagującym na światło ultrafioletowe.

ebOLArt – Artystka specjalizująca się w tworzeniu obrazów oraz instalacji, których pełnia odbioru może zostać uzyskana w świetle UV. Inspiracją są dla niej przede wszystkim ludzie, ale i muzyka. To właśnie przy niej powstają szybkie, oryginalne, a czasami zahaczające o abstrakcję prace.

ZAGRAJĄ:
20:00 – Scooon & Kamil Rogiński
20:30 – Kisu Min
21:00 – KAmeNEON

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_0490
Percival Schuttenbach w Scenografii
porcupine
Porcupine Tree wystąpią w Łodzi
budkasuflera
Budka Suflera w Atlas Arena

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*