W piątek, 17 maja o godz. 20 w TU wystąpi Joda oraz Kabe. Jako support – WTS Banda, before i after – DJ Nerus. Wstęp: 30-55 zł.

BOR RECORDS prezentuje album JODA – ORIENTORIENT. Raper z pomorza zaserwował mocny materiał, który nie zwalnia tempa od pierwszej do ostatniej pozycji tracklisty. Agresywna nawijka o tematyce osiedlowej, destylowana w bangerowym brzmieniu i doprawiona szczyptą czarnego humoru. Po takim specyfiku można nie przejść rutynowej kontroli trzeźwości.

Na albumie Jody gościnnie udzielił się Paluch Oficjalnie, Kobik One, Gedziula i Aero. Za warstwę muzyczną odpowiadają młodzi, uzdolnieni beatmakerzy, których produkcje ubogacał i aranżował LOAA przy współpracy z Jodą.

Kabe (’00) wychowany w 95 departamencie na francuskim osiedlu. W jego numerach usłyszeć można wpływ zachodniej i rodzimej sceny, które sprawnie spajają historie o Paryskich i Warszawskich blokach. Część numerów rapera nagrywanych jest również po francusku. Za warstwę muzyczną utworów odpowiedzialny jest OPIAT i Bartzu Najbliższym projektem Kabe będzie EP’ka Albinos, która zostanie wydana nakładem wytwórni Stoprocent.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
siersc
Sierść w Studenckim Radio Żak Politechniki Łódzkiej
michal-milczarek-trio
Michał Milczarek Trio w Szafie
progrockowanie18
Prog-Rockowanie: State Urge, Thesis, IF

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*