kusiorW sobotę, 27 lutego o godz. 20 w Cafe Bar Poczekalnia wystąpi Jakub Kusior. Muzyk będzie promował swój najnowszy mini album pt. „Far Away”. Po koncercie będzie można zaopatrzyć się w fizyczny krążek. Wstęp wynosi 10 zł.

Jakub Kusior to młody, skromny chłopak, który dość niedawno odkrył w sobie chęć do przelewania myśli na papier. Jak dotąd specjalizował się głównie w technice gry na gitarze zwanej fingerstyle (co pokazał podczas występu w Must Be The Music) lecz po wydaniu w 2013 roku debiutanckiego instrumentalnego albumu „Step by Step” postanowił pójść o krok dalej i zaczął próbować sił w śpiewaniu, zaczął też pisać teksty. Jego piosenki są niezwykle dojrzałe. Tworzy głównie w języku angielskim ale powoli otwiera się na Rodzimy język – czego najlepszym przykładem jest singiel „Kiedy” promujący jego najnowszą epkę „Far Away”.

Podczas ostatniej trasy koncertowej zagrał przed Fismoll’em w ramach Songwriter Łódź Festival’u – a w tym roku usłyszymy go wśród gwiazd na Poznańskim festiwalu Spring Break.

https://www.youtube.com/watch?v=D5swi00ihg

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kabanos
Kabanos w Magnetofonie
materia
Materia i Koronal w Łódzkim Domu Kultury
clock_machine_20130421_1010502178
Clock Machine w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*