indios_bravos_2W sobotę, 18 października o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert Indios Bravos. Bilety kosztują: 30/35 zł.

Tegoroczna jesienno-zimowa trasa IB przebiegać będzie pod hasłem powrotu do przeszłości, a to za sprawą reedycji płyty Part One, którą (póki co w wersji analogowej) zamówić możecie na stronie Jimmy Jazz Records. Na koncertach będziecie mogli usłyszeć większość piosenek z tego właśnie krążka, tak w wersjach zbliżonych do oryginału, jak i dostosowanych do obecnego instrumentarium zespołu.

Oczywiście, oprócz materiału z Part One zagramy wiele innych, dawno nie słyszanych piosenek, a także trochę materiału premierowego, bo pamiętając o przeszłości patrzymy już z myślą o nowej płycie w przyszłość.

Historia zespołu sięga roku 1997, kiedy to Piotr Banach, założyciel grupy Indios Bravos, a wcześniej Hey, poznał wokalistę Piotra ‘Gutka’ Gutkowskiego, powiązanego wcześniej ze środowiskiem hip-hopowym. Zespół ma na koncie pięć albumów studyjnych, a kolejny jest w drodze. Ich muzyka to mieszanka reggae i bluesa, doprawiona rockowymi klimatami.

/fot. Łukasz Majkowski – http://majkowski-fotografia.blogspot.com/

Zobacz także:

Indios Bravos w Dekompresji (foto)

Indios Bravos w Dekompresji (foto)

Indios Bravos w Dekompresji (foto)

3R Skipper Festival w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
xloxkmchine
Clock Machine w Stereo Krogs
Tackhead_4454
Koncerty w Łodzi – październik 2011
kobranocka
Kobranocka w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*