indiosbravosW ten weekend dwa interesujące koncerty dla wielbicieli polskiego rocka. W Dekompresji zagrają: Indios Bravos (8 października) i Komety (9 października).

 
W piątek gratka dla wielbicieli reggae. Do naszego miasta zawitają Indios Bravos. Założycielem i liderem zespołu jest założyciel i były członek grupy Hey gitarzysta Piotr Banach. Wokalistą zaś Piotr Gutkowski, Gutek. Po występie zapowiedziano afterparty. Wstęp na koncert Indios Bravos wynosi 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu.

komety

W sobotę w Dekompresji wystąpią Komety. Supportować im będą Betty Be i Administratorr.  Komety, to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych. Występują w składzie: Lesław (głos, gitara, muzyka, słowa), W. Szewko (bass, głos) i Arkus (bębny, głos). Zespół stworzył swój własny styl muzyczno-słowny.

Wstęp to jedynie 15 zł, w przedsprzedaży 10 zł. Bilety na oba koncerty można nabyć w: Strefie Biletów (Piotrkowska 59), Ale jazz (Pomorska 10), CIK (Piotrkowska 102a) i Koldecure (Piotrkowska 102).

 
Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Man_And_Dog_Play_Cat_Music_-_Grafika
Man And Dog Play Cat Music w Z innej beczki
cjalis
Cjalis w Scenografii
Tawerna-10-urodziny-plakat
10. urodziny Tawerny Pepe Verde

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*