iyf8W sobotę, 20 maja w Andrzeju, nie denerwuj się odbędzie się ósma edycja In Your Face. Na scenie pojawią się: Despised Cruelity, Maggoth, Heresyer i Leshy. Wstęp wynosi 10 zł.

Możecie spodziewać się czterech undergroundowych składów, ciężkiej i nieprzyjemnej muzyki oraz hektolitrów napojów wyskokowych.

Pierwszy slot ma bełchatowska młodzież z Despised Cruelty. Mają 25 minut, w czasie których mają wam zniszczyć dobre humorki swoją wersją black metalowej mizantropi. Akurat na koniec sezonu, jako współgospodarze imprezy, degeneraci z Pabianic, czyli Maggoth. Łódzka publika wie czego się spodziewać. Szybkie zajadłe ciosy i czyste wkurwienie. Jako trzeci na scenę wjadą heretycy znad Bystrzycy – Heresyer. Wchód ma swoje standardy, więc będzie bluźnierstwo, chamstwo, brak poszanowania dla trzeźwego umysłu. W składzie muzycy m.in. R.O.D oraz Psychophobia.

Na koniec płocki atmosferyczny Leshy – nowocześniejsze brzmienia w klimacie post metalu. Reprezentanci Necro Crew grają swój drugi gig ever, ale nie ma się czego obawiać. Będzie las i będzie negatywna atmosfera.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
foto_werk_soundedit1
Soundedit 2014 – wywiad z Maciejem Werkiem
burning2011
BDTH 10 2/4 – Sprite i Minetaur w DOMu
LONKERSEA
Lonker See w Koniec Końców

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*