hungerW sobotę, 23 września o godz. 20 w Ciągotach i Tęsknotach wystąpi formacja Hunger Pangs.

Skład Hunger Pangs tworzą Marek Kądziela (gitara), autor większości kompozycji i założyciel, Tomek Dąbrowski (trąbka) oraz Kasper Tom Christiansen (perkusja).

Muzycy spotkali się na studiach w Carl Nielsen Academy of Music w Odense (Dania). Wspólnym mianownikiem ich wieloletniej znajomości jest działalność muzyczna zapoczątkowana w 2006 r, która trwa do dziś. Muzyka inspirowana twórczością „Der Rote Bereich” i „Hyperactive Kid”. Artyści doskonali kształt projektu podczas trwania licznych tras koncertowych (głównie w Niemczech, Danii oraz w Polsce).

 „Hunger Pangs jest projektem który miał od początku być przestrzenią do realizacji pozajazzowych ambicji muzycznych – mówi Marek Kądziela. Tak więc jako gitarzysta jazzowy mogłem stać się np. punkowcem. Również pozostali członkowie tria mają wiele przestrzeni do zaskoczenia słuchacza a często samych siebie Hunger Pangs nie jest jałowym eksperymentem, lecz konsekwentnym działaniem i poszerzaniem horyzontów muzycznych wbrew gatunkom i trendom. Każdy w muzyce może znaleźć element sobie bliski”.(Edyta Zajdlic)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
uniwerss
Koncert chóralny University of New Hampshire
xloxkmchine
Clock Machine w Stereo Krogs
41_yapa_-_dzie_3_20160322_1722065626
Plateu w Keja Pub

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*