W środę, 31 lipca o godz. 20:30 w Morning Coffee and More (ul. Żeligowskiego 46) wystąpi Henry No Hurry. Wstęp – co łaska – zbiórka do kapelusza (sugerowane 15 zł).

Henry No Hurry – to jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego (wokalisty zespołów Letters From Silence i Henry David’s Gun).

Melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów.

Projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Ten obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne, ruszył w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził… ponad 80 miejsc w kilku krajach (Niemcy, Ukraina, Szwajcaria i inne). Henry No Hurry zagrał też trasę po schroniskach górskich, trasę po prywatnych mieszkaniach a nawet wystąpił na kilku festiwalach z OFF Festivalem czy Łódź Songwriters Festiwal na czele. Warto spotkać ich na trasie – zarówno Henry’ego jak i Hurry’ego!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1965
1965 i Andrzej Kowalsky Band w New Yorku
plakat80lat
80 lat Radio Łódź w Manufakturze
plich
Wojtek Pilichowski w Improwizacji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*