27072379_1901446206563088_9151658592780913419_nW sobotę, 19 maja o godz. 18 w New Yorku rozpocznie się koncert formacji Gomor, na scenie pojawi się również Penerra. Bilety w cenie: 21 zł przedsprzedaż/ 30 zł w dniu imprezy.

Zespół GOMOR powstał w 1988 roku w Poznaniu z inicjatywy ówczesnych technicznych Turbo & Wolf Spider i zadebiutował udanym i szokującym występem na Metalmanii 89′. Z tego też okresu pochodzą pierwsze nagrania tego zespołu wydane przez Metal Mind Productions na składance Metalmania 89′.  Po wielu latach zawieszenia Popcorn (Acid Drinkers) i Compass (Syndicate,RH Blue) na jednej z wielu imprez postanowili reaktywować GOMOR, co zaowocowało w 2012 r. nagraniem albumu ” Apocalyptic Rise” który zawiera 11 ostrych i dynamicznych metalowo-rock’n’rollo’wych kompozycji w nurcie muzycznym a’la Motörhead.  Album został bardzo dobrze przyjęty przez media i słuchaczy na koncertach, a Gomor został okrzyknięty mianem „polskiego Motörhead”,głównie jest to zasługa wokalu Compassa który do złudzenia wpasowuje się w stylistykę śp.Lemmyego.

Skład: Compass – voc, Maciej Jahnz – lead guitar, Maciej ŻUK Żebrowski – bass guitar, Marek GOORAL Górecki – guitar, Jarosław Szczeciński – drums.

Penerra to skład metalowy, odwołujący się w swojej muzyce zarówno do klasyki gatunku, jak i do nowszych brzmień. Twórczością Penerry mogą zainteresować się zarówno fani Black Sabbath, Deep Purple czy Metalliki, jak i zwolennicy Rammsteina, Fear Factory lub Sepultury. Penerra łączy w swym materiale ciężkie riffy, szybkie thrash’owanie, mocną, punktującą linię perkusji, ciężki bas oraz zróżnicowane linie wokalne, a wszystko okraszone melodyjnymi solówkami Macieja Jahnza, doskonale znanymi braci metalowej.

Skład: Maciej Jahnz – gitara , Maksymilian „Max” Janhz – gitara, Jarosław Szczeciński – perkusja, Artur „Kred” Mielczarek – bas, chórki, Piotr „Pedro” Wach – wokal

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wolynn
Pornografia i Triagonal w Łodzi Kaliskiej
koncertowe2
Martyna Jakubowicz w New Yorku
HZ_1
Hans Zimmer – 10 utworów, które trzeba znać (wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*