gangW piątek, 7 listopada o godz. 20 w Bajkonurze rozpocznie się urodzinowa impreza – koncert grupy G.A.N.G. Wstęp jest bezpłatny.

Akronim można odczytać jako Girl And Nervous Guy. Choć G.A.N.G. to debiut, ani Dziewczyna ani Nerwowy Chłopak do debiutantów nie należą.

Grupę tworzą: znana z zespołów: Husky i Oszibarack Patrycja Hefczyńska oraz słynni członkowie C.K.O.D. i NOT – Marcin Kowalski i Łukasz Klaus. Na koncercie G.A.N.G. zaprezentuje materiał ze swej debiutanckiej płyty, wydanej przez Warner Music.

Oto co sami mówią o sobie: “Pomysł na wspólne granie muzyki urodził się w czasach, gdy nasze macierzyste zespoły (Husky, Oszibarack, C.K.O.D., NOT) wydawały pierwsze płyty, czyli prawie dekadę temu, jednak dopiero niedawno znaleźliśmy czas na jego rozwinięcie. Miał być dla nas odskocznią stylistyczną od tych projektów, a przemienił się we wspólną, muzyczną przygodę. Z założenia projekt był dwuosobowy. Piosenki powstawały na przestrzeni ostatnich kilku lat, w wolnych chwilach pomiędzy próbami, koncertami i nagrywaniem kolejnych płyt z w/w zespołami. W końcu przyszedł czas na podsumowanie naszej działalności w formie płyty. Po pierwszych próbach, do zespołu dołączył Łukasz, perkusista C.K.O.D. i NOT. G.A.N.G. jest mieszanką różnych inspiracji, oscyluje pomiędzy starym bluesem a nowoczesną elektroniką, rock’n’rollem a klasyką, pomiędzy popem a awangardą.”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
TR_poster_est_print-kopia
Tenfold Rabbit i Sjón w Bajkonurze
Alicetea w The Rollin’ Barrel
Perfect, Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*