frontsideW piątek, 1 kwietnia o godz. 18 w Łódzkim Domu Kultury rozpocznie się impreza, podczas której na scenie pojawią się formacje: Frontside, Totem oraz John Doe’s Burial. Bilety w cenie 30/40 zł dostępne w sieci na knockoutprod.net/sklep/bilety oraz w ŁDK.

FRONTSIDE (Sosnowiec) – Po udanej grudniowej trasie Knockout Tour 2015 w towarzystwie Decapitated, metalcore’owa ekipa z Sosnowca kontynuuje mocny atak na kolejne miasta. Cały czas też prowokuje i puszcza ironiczne oko do słuchaczy. I tak, wydaną w 2014 r. płytę “Sprawa jest osobista”, promował smoczy singiel “Legenda” – a kolejny, ósmy w historii album Frotnside “Prawie martwy” podkręcił imprezowy kawałek “Lubię pić”. Pełny rock’n’roll.

Totem (Bukowno) – Wokalu Weroniki nie trzeba przedstawiać fanom ciężkiego brzmienia z Polski. Ekipa z Bukowana towarzyszyć będzie Frontom w trasie, promując jednocześnie wydaną w grudniu 2015 r. EPkę “Limbo”. Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Fani growlu z pewnością nie będą narzekać.

John Doe’s Burial powstał w 2010 r. – w skład zespołu weszli członkowie John Doe (2001 – 2010). W tym składzie nagrany został mini album „Threnady”. Równolegle trwały poszukiwania gitarzysty, gdyż dotychczasowy zajął się na poważnie wokalem. Wreszcie udało się skompletować optymalny skład i można było ruszać w trasę. Rok 2011 to seria koncertów pod wspólną nazwą „Funeral Banquets”. W grudniu 2011 zespół wszedł do studia Serakos, gdzie zarejestrowany został nowy materiał. Efekt tej sesji będzie dostępny wiosną 2012 r. na CD „…from ashes”. Aktualnie zakończono pracę nad nowym materiałem pod okiem Arkadiusza “Malty” Malczewskiego znanego z takich produkcji jak Behemoth czy Decapitated.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
domagala
Paweł Domagała w Teatrze Wielkim
blackradio
Black Radio i Pornografia w Luce
Ostry Bezimienni w Sukcesji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*