eldoldz18 grudnia o godz. 20 w Improwizacji rozpocznie się koncert promocyjny płyty Eldo – „Zapiski z 1001 nocy”. Patronem medialnym imprezy jest Plaster Łódzki.

  
Podczas imprezy zagrają ELDO & Daniel Drumz, jako support B.O.K, warm-up & afterparty: The Returners. Bilety kosztują: 25/30 zł.

Eldo – Jeden z najbardziej charakterystycznych artystów polskiej sceny hip-hop – Leszek Eldo Kaźmierczak, już po raz szósty prezentuje solowy krążek. „Zapiski z 1001 nocy” to album gdzie osobiste teksty Eldoki odgrywają ważną rolę, a 18 „małych fabuł” składa się na wyjątkową całość. Singlem promującym materiał jest utwór „Pożycz mi płuca”, do którego powstał również teledysk.

Całością produkcji albumu „Zapiski z 1001 nocy” zajęła się grupa producencka The Returners, więc dla miłośników klasycznego brzmienia rapu powinna być to dobra wiadomość. Teksty powstawały przez kilkadziesiąt długich jesiennych nocy. Świat jest przepięknym miejscem, ludzie pozwalają na to żeby iść przed siebie i śmiać się, nawet, jeśli czasem ciężko zmusić się do snu. Mam nadzieję, że udało mi się o tym opowiedzieć na nowej płycie. – mówi Eldo.


Zobacz także:

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Spełnione Nadzieje Melomanów: Michał Kobojek Quartet
tommye
Tommy Emmanuel w Wytwórni
_MG_8915
Rogucki Solo w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*