EGGA-poster_copy_wwwW czwartek, 7 listopada o godz. 20 w Owocach i Warzywach rozpocznie się koncert EGGA. Wstęp jest bezpłatny.

Będzie to premierowy  występ Karola Stolarka – wokalisty znanego zespołu Bruno Schulz – który pod pseudonimem EGGA zdecydował się rozwijać swoją solową karierę na  polu muzyki elektronicznej. Artysta zaprezentuje całkowicie świeży  materiał, niedostępny jeszcze w formie albumu, ani w internecie. W  Owocach i Warzywach nastąpi oficjalna inauguracja tego obiecującego  muzycznego przedsięwzięcia.

Egga to obszar, który zaistniał za sprawą pierwszych bodźców i  zainteresowań muzycznych Karola Stolarka – autora tekstów, kompozytora  oraz grafika. Ta jednoosobowa wyprawa w stronę abstrakcyjnych  syntezatorowych szumów, wśród których jednak rysują się bardzo konkretne  melodie piosenek o jakże ziemskich sprawach, okazała się formą realnie  działającą w kontakcie na żywo. Muzyka radosna i pokrzepiająca? Piękna i refleksyjna? Być może. Tak samo jak zamyślona i pochmurna.  Charakterystyczny głos wokalisty snuje się pośród autorskich  wizualizacji i niesiony dźwiękowym przypływem buduje ostateczną syntezę:  „Dziękujemy, to wszystko”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Teddy_Jr_-_fot_-_Jaroslaw_Klamka_6
Teddy Jr (duo) w Z innej beczki
alastor
Alastor w Luce
Grá, Det Gamle Besatt, Despised Cruelty w Magnetofonie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*