alegorya_20151019_2091169062W piątek, 22 stycznia o godz. 19:30 w Stereo Krogs rozpoczną się dziewiąte urodziny zespołu Alegorya. Jako supporty pojawią się: Szwalnia i The Reynolds. Bilety kosztują 7 zł.

Zespół o imprezie: “Mija dziewięć lat, odkąd Alegorya istnieje na muzycznej mapie Polski. Przez te wszystkie lata nasza kapela wyrobiła sobie wyjątkową pozycję w młodym, polskim środowisku muzycznym. Wystąpiliśmy m.in. na Impact Festivalu, na jednej ze scen podczas Jarocina oraz jako support amerykańskiej formacji Skillet w warszawskiej Stodole. Dzieliliśmy scenę z tak uznanymi zespołami jak m.in. Aerosmith, Alter Bridge, Walking Papers, The Treatment, Jelonek czy Akurat. Wydaliśmy demówki, single, debiutancki album, nakręciliśmy teledysk… Moglibyśmy wiele wymieniać, ale jedno jest pewne – większość z tych rzeczy zawdzięczamy przede wszystkim Waszemu wsparciu!

Liczymy na to, że znów nas nie zawiedziecie i będziecie z nami, jak co roku, obchodzić to wyjątkowe wydarzenie! Co Wy na to? Zasada jest prosta… Każdy bierze każdego! Dodawajcie ludzi do wydarzenia, bierzcie ich ze sobą i… do zobaczenia!”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fairweatherfriends
Fair Weather Friends i Jóga w New Yorku
bed78791159eb7265c9114b5219c3f52
Jazzpospolita w Improwizacji
jeru-lodz-poster
Jeru The Damaja w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*