a2015-11-07_21-17-03

W niedzielę, 11 grudnia o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji Coma. Bilety: Przedsprzedaż – 40 zł – ulgowe, 50 zł – normalne. W dniu koncertu: 45 zł – ulgowe, 55 zł – normalne. Balkony: 70 zł – ulgowe, 75 zł – normalne.

„2005 YU55” to tytuł najnowszego albumu łódzkiej grupy Coma. Dzień premiery krążka to 7 października 2016. Od ukazania się poprzedniej regularnej płyty zespołu minęło 5 lat. Jaka jest nowa Coma…? Sam zespół określa materiał jako eksperymentalny koncept album, balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu.

Jak zaznaczają twórcy płyty, tym razem ich uwaga skupiła się na warstwie tekstowej, która stanowi tutaj nadrzędną rolę. Szesnastoczęściowa historia jest opisem kryzysowych momentów życia Adama Polaka, głównego bohatera opowieści. Momentem zwrotnym w jego życiu jest czas nieoczywistego spotkania z planetoidą o nazwie „2005 YU55”. Wpływ, jaki wywiera owo spotkanie jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega.

Płyta ukazała się w dwóch wersjach, czyli wzbogacona o teksty i bonusy (okulary 3D) wersja „deluxe” w książkowym formacie wielkości DVD i tradycyjna, tańsza wersja CD, zawierająca muzykę i podstawowe informacje. Obydwie wersje zdobi okładka 3D.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kwiat Jabłoni w Scenografii
Wunder Wave 91: Agnostic Front, Billy Bio, Fight Them All
stoner
Stoner Night w Żart Żartami

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*