Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce i jednocześnie łódzki reprezentant na krajowej scenie rocka, zespół Coma, wystąpi w łódzkiej Wytwórni. Tym razem muzycy zaproszą na koncert w ramach trasy akustycznej. Łodzianie będą mogli się przekonać, jak brzmi Coma bez prądu już 25 listopada o godz. 20.

Coma jest zespołem, którego łodzianom przedstawiać nie trzeba. To oni wygrywają większość nagród polskiego przemysłu fonograficznego w kategoriach rockowych – również w plebiscytach publiczności. To ich płyty pokrywają się niejednokrotnie złotą i platyną. A od pewnego czasu to także oni pokazują z powodzeniem, że ich muzyka – mocna, gitarowa – może zyskać drugie, a nawet i trzecie oblicze. Najpierw zaskoczyli fanów koncertem „Coma symfonicznie” na Targu Węglowym w Gdańsku. Teraz z kolei wybierają się w trasę akustyczną zatytułowaną „Power off Coma”.

Z okazji „Power off Coma” zespół przygotował zupełnie nowy set utworów, zaaranżowanych na klasyczne instrumentarium – instrumenty smyczkowe oraz dęte. Muzycy, chcąc pokazać swoje nowe oblicze, zaproszą widownię w miejsca niezwykłe, takie, w których na co dzień odbywają się nawet i symfoniczne koncerty. Wzmacniacze zostaną zatem zastąpione smykami, a alternatywne kluby, salami filharmonicznymi i koncertowymi. W Łodzi Comę bez prądu będzie można usłyszeć w Wytwórni.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie imprezą Coma już w grudniu powróci do naszego miasta. Kolejny akustyczny występ kapeli odbędzie się w Wytwórni 18 grudnia br.

Zobacz także:

Coma w Wytwórni(foto)

Przestrzeń Muzyki Live – dzień 2 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tides
Tides From Nebula w Luce
urodzinydomu
2 Urodziny DOMu
keira
Keira Is You i The Cure Party w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*