20121022-IMG_0312W poniedziałek, 11 kwietnia o godz. 19 w Żarty Żartami rozpocznie się koncert CeZika. Jako support pojawi się Sasha Boole. Ceny biletów: 30 zł – w przedsprzedaży / 35 zł – w dniu koncertu.

Kameralny Akt Solowy to zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Usłyszeć można wszystkie dotychczasowe produkcje, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych wersjach. Nie znasz oryginałów? Sprawdź tutaj: youtube.pl/ascezik i tutaj: youtube.pl/klejnuty

Pomimo iż akt jest solowy, CeZik sam na scenie nie jest. Śpiewa Krzysiu, coś nuci też Sting, gra Marcin Najman, Oksana tańczy dla niego, a publiczność wskakuje na scenę, by wziąć tę k***a kurę. Nie wspominając już o chóralnym wyzywaniu CeZika od rowerowych elementów!

Czasem gitara zabrzmi jak kontrabas, a nieraz klawisze zmieniają się w saksofon. Nie brakuje również rytmicznie dudniącej perkusji. Jest też szajka, czyli CeZik z zastępem swoich bliźniaków!

Jeśli lubisz CeZika – przyjdź.
Jeśli nie lubisz – też przyjdź… może zmienisz zdanie 😉

Sasha Boole – To jeden z najważniejszych przedstawicieli ukraińskiej sceny folkowej. Ale nie chodzi o zakurzony folk w tradycyjnym swetrze i z kobzą, lecz o ten energetyczny – związany z whisky, ciekawymi i budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. Artysta gra na gitarze, przeszkadzajkach, banjo i harfie. Jego muzyka wypływa z amerykańskiego folku. To pierwotne, nieco brudne brzmienie.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
TWM
The Washing Machine w DOMu
naturalmystic
Natural Mystic w DOMu
IMG_0741
The October Leaves w Żarty Żartami

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*