cbbKtokolwiek widział choć fragment występu CBB Ensemble, ten wie, że to jedno z tych zjawisk, których się nie zapomina..

Być może wynika to z olbrzymiego doświadczenia i charyzmy występujących multiinstrumentalistów, wokalistek i tancerek; 13-letniej wspólnej historii i przyjaźni; intrygującego, etnicznego instrumentarium;  a może poprostu z nieprzerwanej radości w niesieniu przesłania tolerancji i szacunku do kultur świata.

Jaka by nie była odpowiedź, każdy koncert CBB Ensemble to nieprzewidywalny, barwny spektakl, w czasie którego radość i rytm łączy muzyków i widownię. Nie może być inaczej, bo Muzycy CBBE kochają muzykę, a każdy koncert to święto również dla ich samych.

Dlatego 07.10.2016 w piątek o godz. 20 warto być z nimi w klubie Lokal w Łodzi, gdzie odbędzie się pre-miera ich debiutanckiej “Doni Doni”, produkcji łączącej tradycyjną muzykę Afryki Zachodniej z jazzem i world music. Płyta nagrana została z gościnnym udziałem wspaniałej wokalistki Meli Koteluk i Viktora Totha, utytułowanego węgierskiego saksofonisty jazzowego. W tym wyjątkowym wydarzeniu-koncercie udział wezmą liczni przyjaciele-muzycy, którzy pojawią się z zespołem na scenie.

Gorąco zapraszamy do świętowania premiery płyty CBBE i wspólnej zabawy w Lokalu – w piątek, 7 października od godz. 20. Bilety w cenie 20zł do nabycia w Lokalu przed koncertem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Finał VI edycji Rockowania
EGGA-poster_copy_www
EGGA w Owocach i Warzywach
offfestival
Poza Łodzią: OFF Festival Katowice 2014: Wszystko, co w muzyce najlepsze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*