W sobotę, 27 października o godz. 19 w Soda Underground wystąpi Bovska.

Bovska nie próżnuje – jej nowy album zatytułowany „Kęsy” ujrzał światło dzienne we wrześniu tego roku. Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany w 2 dni po premierze, a singlowy utwór „Kaktus” podbił serca publiczności i stał się motywem przewodnim czołówki do serialu TVN „Druga Szansa”. Bovska ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju – m.in. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival czy Olsztyn Green Festival. Druga płyta artystki zatytułowana „Pysk” została nominowana do Fryderyków w kategorii „Album Roku Elektronika”.

Najnowszy materiał zatytułowany „Kęsy” to płyta wypełniona elektroniką w nietradycyjnym tego słowa znaczeniu. Refreny są proste i chwytliwe, a beaty mocne, ale też bardzo taneczne. Ten album pulsuje energią i elektryzuje.

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
babu_krl_20121216_1589220240
Koncerty w Łodzi – październik 2013
uada
UADA w Magnetofonie
BOKKA_fot._Darek_Ozdoba_small
Bokka w Klubie Wytwórnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*