sipr_220214-0966W sobotę, 8 listopada o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się koncert grupy BOKKA. Wstęp wynosi 30/40 zł.

Bez wątpienia najbardziej niezwykły projekt roku 2014 na polskiej scenie muzycznej. Debiutujący zespół, który od początku działa incognito. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swoją muzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich osiągnięcia czy historię.Jedyne, co o nich wiadomo, to że sercem formacji jest trio znanych muzyków i że sygnuje ich prężnie rozwijające się nowe wydawnictwo muzyczne NEXTPOP, stojące m. in. za sukcesami Fismolla i KARI. Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy.

Świetne recenzje w polskiej i zagranicznej prasie (np. znakomity portal Pitchfork), wyprzedana debiutancka trasa koncertowa w Polsce w salach 800+, zaproszenia na festiwale (m.in. Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, Free Form Festival, GoodFest, The Great Escape (UK), to niezwykłe osiągnięcia jak na formację, która istnieje od niedawna.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
chemia
Chemia w Scenografii
ronankeating2_sm
Ronan Keating kolejną gwiazdą Night of the Proms
MYRRA_POSTER
Myrra Rós & Danimal w Przechowalni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*