W niedzielę, 30 września o godz. 19:30 w Wytwórni wystąpi formacja Blue Cafe. Bilety: 59zł, płyta, miejsca stojące.

Blue Cafe rusza w trasę DOUBLE SOUL TOUR. Zespół wykona premierowe utwory z najnowszej płyty zatytułowanej “Double Soul”, której premiera będzie miała miejsce 25 maja. Nie zabraknie także największych hitów zespołu. Podczas tej trasy formacji towarzyszyć będą czołowi polscy muzycy.

W ciągu 20 lat istnienia zespół zdobył wiele prestiżowych nagród oraz platynowych i złotych płyt, osiągając tym samym bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym. Najnowszy album “Double Soul” to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie. Płyta jest wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to “muzyka z duszą”.

Kompozytor i producent, Paweł Rurak-Sokal, zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. “Double Soul” to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób zabiera nas w piękną muzyczną podróż, a jej głos urzeka i zaskakuje.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bazelpress
Ba:zel w Krańcoofce
jelonek_20120909_1777792124
Jelonek w Dekompresji
zabki
Zielone Żabki wystąpią w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*